עזרה בקניית צורב DVD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית צורב DVD

Alduin

Recommended Posts

טוב אז אני יודע שיש מספר של תראדים על צורבי דיוידי. אני קראתי כמעט את כולם ואני יוצא קצת מבולבל, איזה דיוידי עדיף.

אני מעוניין לקבל המלצה (כרגע ללא הגבלת מחיר) לצורב דיוידי טוב.

שמתי לב שבכל הפורומים הצורב 4120b של זכה לתגובות טובות, אבל אז ראיתי שאולי עדיף הצורב ND3500 של NEC (ועוד הרבה אחרים שהומלצו)

אני רוצה לקבל המלצה לצורב טוב, זמין, ואם אפשר מבוסס גם ע"י ביקורות.

חשוב שיתמוך ב dual layer וב R+ R-. אני לא מעוניין בצורב שעתיד לצאת או שממשך "תכף" יוצא...

תודה על כל תשובה שתתקבל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי האפשרויות הזמינות כרגע הן הפיוניר 108 או ה LG4120B.

את ה LG מכירים והוא מצוין.

את הפיוניר עדיין לא מכירים אבל סביר מאוד להניח שיהיה טוב .

היתרונות העיקריים של הפיוניר הם DL X4 וצריבה מהירה (X12 ו X16) בפורמט -R. יקח לך זמן עד שתהיינה מדיות שיתמכו בזה בארץ במחיר סביר.

היתרונות העיקריים של ה LG זה שהוא תומך ב RAM ושהוא קורא טוב יותר.

אם אתה מוכן לקחת סיכון שלדעתי זניח ואין לך צורך ב RAM אז הייתי קונה את הפיוניר. כמובן שאני לא נותן אחריות. לדעתי עוד FIRMWARE אחד או שניים הוא לא יהיה צורב טוב אלא מצויין אבל כאמור זה רק ספקולציות.

ה עולה 600 שקל.

הפיוניר 700 שקל.

אני הייתי מחכה ל NEC 3500A.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ש  lg עדיף הוא יותר מהיר ותומך בעוד כמה דברים כמו די וי די ראם  וביטסטינג שהנק לא תומך אבל הכל טוב ויפה אבל עדיןי יש מדיות ל 4 בלבד אז מה כל זה משנה בעצם?

אם אתה רוצה לחסוך אז קנה את הנק 2500 אם יש לך עוד 150 שקל ספייר תקנה אז תקנה את ה אל ג'י בלב שקט לי יש אותו ואני מבסוט לאללה הוא צורב יופי על מדיות זולות  (קיי אס פי /פורטיס) שהבנתי שלנק יש בעיה להסתדר איתם .

בכל מקרה האל ג'י זמין לקניה ובמחיר מאד טוב מומלץ בחום ....עד שיגיע הפיוניר יקח עוד זמן והכי חשבו עד שיגיעו המדיות יקח עוד יותר זמן אז זה לא עקרוני תקנה היום ותהנה ושיגיעו מדיות למהירויות האלה סביר להניח שהמחיר של הכונןן יצנח לאללה כי יהיה משהו יותר טוב כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיוצא מתי? (אני חייב לציין שאני לא סובל את "חכה ל..." זה אף פעם לא נגמר :angryfire: )

נגיד ואני מחליט לא לחכות....אז את הפיונייר?

נתתי לך את שתי האופציות ואת כל הנתונים. זה כבר עניין של העדפה אישית. שניהם בארץ.

כמה זמן לחכות ל 3500? לא יודע. הוא כבר באירופה. מתי בארץ? אולי שבוע הבא אולי עוד חודש.

בכל מקרה לא ממליץ לך לצרוב על מדיות זולות מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך כוח לחכות קח את הlg 4120 תשתמש בו שנה ואז תקנה משהו רציני בטח עד אז יצאו פול דברים רוצחים

המחיר שלו זול והנק 3500 עדיין לא הגיע לארץ ואם אין לך כוח לסמוך על סמוך לגבי הפיוניר 108 והנק 3500 פשוט קח את הLG 4120 ותעשה טובה אל תחסוך בדיסקים, תראה משפט חשוב שחבר שלי אמר על שיעורי נהיגה נראה לי שהוא גם די חל על דיסקים לצריבה וכל דבר אחר:

"לחסוך בשיעורי נהיגה זה כמו לחסוך בבניית מעבורת קמצן משלם פעמיים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי עוד שנהב הוא רק יתחיל להשתמש ביכולות האמיתיות של ה 4120B. אולי אז יהיו X8 בארץ במחיר סביר ואולי אולי DL במחיר סביר. כמובן שעד אז הוא בטח יהנה מאיכות הצריבה שלו שבינתיים יותר טובה מפיוניר החדש. בנודע ל NEC, אני לא חושב שתהיינה הפתעות. NEC מפגיזים על ההתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנק יש המום כבוד ...בעיקרון הצורב די וי די שלהם פלקסטור לוקחים אותם משפרים אותם וקוראים להם פלקסטור. ראיתי ריביו של סידי אר לאבס שהם קיבלו די וי די של פקסטור עדיין עם מדבקה עם פרטים של נק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלקסטור זה בשביל כאלה שאין להם מה לעשות עם הכסף שלהם. במחיר שלו - אתה קונה צורב משובח ועוד צורב רגיל משובח ועוד הרבה מאוד מדיות איכותיות ושם אותו מאחורה בענק... :jump1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלקסטור זה בשביל כאלה שאין להם מה לעשות עם הכסף שלהם. במחיר שלו - אתה קונה צורב משובח ועוד צורב רגיל משובח ועוד הרבה מאוד מדיות איכותיות ושם אותו מאחורה בענק... :jump1:

פלקסטור זה למנכלים שמנים ששותים במשרדים שלהם אייריש קרים ושיש להם משרתת

טוב בואו לא נחרוג מהנושא

אם כבר ראיתי קופסאת מדיות של וורבטים שהדיסקים בהם היו ממש יפים מעוצבים כמו מסרטה או משהו כזה

כל דיסק 20 שקל (3 DVD+R לכתיבה במהירות 4 - כמובן.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אני מודה לכם על התגובות. נראה לי אז שההתלבטות היא באמת בין ה3500A של NEC ל 4120B של . אני אבדוק את הזמינות של הNEC ואם יהיה בעיה נלך על הLG.

תודה :)

אני הייתי באותה התלבטות והחלתי לחכות לNEC 3500A מהסיבה שLG צורב במהירות 12X רק על מדיות DVD+R וDVD-R במהירות 8X. אני יודע שעדיין גם דיסקים במהירות 8X נדירים ויקרים בארצנו אבל אני רוצה שיהיה לי קצת "פור" לעתיד, ולכן אני מחכה לצורב מהיר בשני הפורמטים

אם שרדתי עד היום עם צורב TEAC SCSI במהירות 8X ואפילו לא משכתב אני אוכל לחכות עוד חודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מצטרף בענק לדעה של DARK MIND, גם לי יש את אותו TEAC ישן וטוב..

ב. איך מישהו אמר.. המהירות מהשטן. למה לרוץ ולקנות משהו כל כך לא "סגור" עם בעיות קשות של מדיות וכו'..?

למי שתהיה הסבלנות לחכות עד פיזור הערפל - ירויח. גם בכסף וגם בטכנולוגיה.

עוד מילה לסיום למשמיצי הPLEXTOR, הרי כל אחד מהם היה מת שכונן שלהם ישב לו במחשב.. איזה קישקוש זה שNEC מייצרים עבורם.. הם היו החלוצים ולטובתם אני מקווה יישארו כאלה. הכוננים שלהם זו ליגה בפני עצמה. כל ההשוואות לכוננים אחרים זה כמו להשוות טנק למכונית. אגב, גם במחיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...