מידת האמונה היא נטיה דקה מעדינות הנפש. אם האדם הוא בעל נפש, ושעתו שעת השקט, חפשי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מידת האמונה היא נטיה דקה מעדינות הנפש. אם האדם הוא בעל נפש, ושעתו שעת השקט, חפשי

דוד

Recommended Posts

מה קרה לכל יפי הנפש שכל כך כועסים כשמדברים על הפלסטינאים.

חשבתי שהדברות זו הדרך...לא?

פתאום כשמדובר ביהודי דתי עם דעה שונה משלכם אז אתם לא מוכנים להקשיב ואפילו רוצים למחוק.

הת'רד נשאר למרות שהוא לא משקף את דעתכם(ולמען האמת גם לא משקף את דעתי).

קוראים לזה דמוקרטיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה דמוקרטיה.

בזה אתה בהחלט צודק,

אבל השאלה החשובה יותר היא האם יש מקום בקהילה למיסיונריות-נטו? בינתיים לא ראיתי אף הודעה של דוד בנושאים שמהווים את הציר המרכזי של HWzone, כלומר נושאי מחשבים.

הפורומים שמקוטלגים תחת Off Topic מאפשרים להכיר את דעתם של חברי הקהילה על מגוון רחב של נושאים, אבל אני לא חושב שהם קיימים כדי להיות שופר של עוברי אורח אינטרסנטים.

JM2C

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה דמוקרטיה.

בזה אתה בהחלט צודק,

אבל השאלה החשובה יותר היא האם יש מקום בקהילה למיסיונריות-נטו? בינתיים לא ראיתי אף הודעה של דוד בנושאים שמהווים את הציר המרכזי של HWzone, כלומר נושאי מחשבים.

הפורומים שמקוטלגים תחת Off Topic מאפשרים להכיר את דעתם של חברי הקהילה על מגוון רחב של נושאים, אבל אני לא חושב שהם קיימים כדי להיות שופר של עוברי אורח אינטרסנטים.

JM2C

Prog.

אם הוא תופעה חולפת בפורומים אז אין בכלל בעיה הת'רד הזה ירד למטה וכולם ישכחו.

אם הוא מתכוון להציף בהודעות כאלו בלבד אז נעשה משהו בנידון.

בינתיים זה דיון ליגיטמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא תופעה חולפת בפורומים אז אין בכלל בעיה הת'רד הזה ירד למטה וכולם ישכחו.

אם הוא מתכוון להציף בהודעות כאלו בלבד אז נעשה משהו בנידון.

בינתיים זה דיון ליגיטמי.

אני יודע איך הוא יוכל להרוויח עוד קצת קרדיט, שמישהו ייתן לו לינק לפורום תמיכה טכנית, למרות שעל כל מסך כחול הוא בטח יכול להתפלל איזה hail mary או משהו דומה והכל מסתדר... :lol:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...