הארד דיסקים - איזה כדאי??? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארד דיסקים - איזה כדאי???

godisme171

Recommended Posts

גם אני רוצה לקנות דיסק חדש...

מאחר שה 60 ג'יגה של ומקסטור עולים כמעט אותו דבר, אני בהתלבטות גם כן.

למרות שאני משתמש בדיסק של שלא הראה סימן של חולשה זה מעל לשנתיים (טפו...), אני רוצה לנסות את המקסטור והתכוונתי ללכת עליו, אבל עכשיו כשאתם מדווחים על כך שאחוז ה RMA גבוה, זה גורם לי ללא מעט חששות..

הסיגייט גם אמור להיות שקט יותר מהמקסטור, אפילו מהדגם של המיסב הנוזלי!!

אבל הוא איטי מהמקסטור, והמהירות חשובה לי לא פחות מהאמינות...

אז מה תהיה הבחירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אמרתי שלמאקסטורים יש אחוז החזרות גבוה, אלא אמרתי שלמאקסטורים יש מספר החזרות לא קטן, וזה בדגמים של ה7200 שלהם מהסדרה החדשה.

לגבי הכוננים של סיגייט:

-הם לא יותר איטיים, הם כוננים מהירים יותר. אם אתה חושב שהם יותר איטיים כי הם עובדים בATA100 אז תן לי לומר לך משהו: מאקסטור היא החברה היחידה שעובדת בATA133 וזה סתם בשביל הגימיק השיווקי זה לא נותן שום תוספת ביצועים. לסיגייט יש SEEK TIME טיפה יותר איטי אבל זה ממש לא מורגש.

-לכל הכוננים שלהם מסדרת הברקודה ארבע שהם מעל 60 ג'יגה יש גם כן מיסב נוזלי ואתה יכול לקראת את זה בביקורות.

-MAXTOR היית בעבר חברה שיצרה כונני קבר, לכן זה מחשיד אותה בעיניי. עכשיו יש להם סידרה שכולם מתלהבים ממנה, כי הגימיק השיווקי שלהם עובד, אבל לא יותר מזה.

-לסיגייט מעולם לא היית סידרה של כוננים דפוקים והיא לא מוציאה סדרות של כוננים חדשים כל בוקר בשביל הגימיק השיווקים, בניגוד למאקסטור. הברקודה ארבע נמצאת כבר קרובה לשנה בשוק העולמי ולא דווחו על שום בעיות איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מושג מי החזיר?

כן, אנשים שקנו את הכוננים לפני חודשיים-שלושה.

ואני מכיר מקרה אחד של מישהו שקנה 60 ג'יגה מהסדרה החדשה והוא עושה רעשים של קופא נפתחת עם דפיקות כאלה. בקיצור הוא קיבל דיסקים עם ראשים משוגעים שכמובן הוא החזיר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על התגובה האיטית.

ככה כאשר ה מקסטור מחובר כ מאסטר אז הציון הוא באזור ה 550-600 ב PCMARK2002.

וכאשר התותח על SEAGATE BARACUDA העצבני והמעולה מחובר כמאסטר - 760-850 הפרש ניקר.

כאמור שניהם ATA 100 ואפילו ה SEAGATE יותר ישן באיזה חצי שנה.

אני חושב SEAGATE שווה את הפרש המחיר.

מי שחושב שלא שישאל כל מי שהלך לו דיסק של איזה תסכול זה לאבד את כל המידע בדיסק.

יום טוב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על התגובה האיטית.

וכאשר התותח על BARACUDA העצבני והמעולה מחובר כמאסטר - 760-850 הפרש ניקר.

כאמור שניהם ATA 100 ואפילו ה יותר ישן באיזה חצי שנה.

אני חושב שווה את הפרש המחיר.

זה לא הרדיסק של אלא QUANTUM אבל אבדתי מידע כ"כ חשוב.. שאספתי במשך שנה אולי.. והכל הלך..

כל מה שנותר לעשות להרדיסק זה... :behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על התגובה האיטית.

וכאשר התותח על BARACUDA העצבני והמעולה מחובר כמאסטר - 760-850 הפרש ניקר.

כאמור שניהם ATA 100 ואפילו ה יותר ישן באיזה חצי שנה.

אני חושב שווה את הפרש המחיר.

זה לא הרדיסק של אלא QUANTUM אבל אבדתי מידע כ"כ חשוב.. שאספתי במשך שנה אולי.. והכל הלך..

כל מה שנותר לעשות להרדיסק זה... :behead:

משתתף בצערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום פנים ואפן לא לגעת בIBM !! גם לי הלכו שתי דיסקים שלהם אם הרבה מידע.

כמו שניתן לראות כאן המאקסטור לוקח את סיגאט אבל פחות מהיר מWD. שמועות מספרות שלWD יש בעיות בדגמים החדשים שגדולים מ20GB.

אני לא הייתי לוקח את הסיכון.

לי יש מאקסטור והוא עובד מצויין.

המאקסטור 133 לוקח את הסיגייט!

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Maxtor מאוד מהיר ... הוא גם לא כל כך שקט , שקט יותר הייתי אומר .

יש לי אותו כבר מלמעלה חצי שנה ,אבל עכשיו הוא התחיל לעשות לי בעיה שאני לא יודע עם זה חמור או לא , אבל לא משהו רציני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שלמאקסטורים יש אחוז החזרות גבוה, אלא אמרתי שלמאקסטורים יש מספר החזרות לא קטן, וזה בדגמים של ה7200 שלהם מהסדרה החדשה.

לגבי הכוננים של סיגייט:

-הם לא יותר איטיים, הם כוננים מהירים יותר. אם אתה חושב שהם יותר איטיים כי הם עובדים בATA100 אז תן לי לומר לך משהו: מאקסטור היא החברה היחידה שעובדת בATA133 וזה סתם בשביל הגימיק השיווקי זה לא נותן שום תוספת ביצועים. לסיגייט יש SEEK TIME טיפה יותר איטי אבל זה ממש לא מורגש.

-לכל הכוננים שלהם מסדרת הברקודה ארבע שהם מעל 60 ג'יגה יש גם כן מיסב נוזלי ואתה יכול לקראת את זה בביקורות.

-MAXTOR היית בעבר חברה שיצרה כונני קבר, לכן זה מחשיד אותה בעיניי. עכשיו יש להם סידרה שכולם מתלהבים ממנה, כי הגימיק השיווקי שלהם עובד, אבל לא יותר מזה.

-לסיגייט מעולם לא היית סידרה של כוננים דפוקים והיא לא מוציאה סדרות של כוננים חדשים כל בוקר בשביל הגימיק השיווקים, בניגוד למאקסטור. הברקודה ארבע נמצאת כבר קרובה לשנה בשוק העולמי ולא דווחו על שום בעיות איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...