מאכלים ושילובים מטורפים, מה עושה לכם את זה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאכלים ושילובים מטורפים, מה עושה לכם את זה?

waizman

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

במקדונלדס אני ממליץ לכם לנסות: גלידה פיצוץ + אגוזים + סירופ שוקולד!! מאוד טעים אפשר לארגן את כל זה בתוספת של חצי שקל..

בקשר לסטייה שלי ממ... אני מאוד אוהב במקדונלדס לתבול את הציפס בגלידה של השקל 90!!!! טעים חבל על הזמן!! תנסו פעם הבאה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקדונלדס אני ממליץ לכם לנסות: גלידה פיצוץ + אגוזים + סירופ שוקולד!! מאוד טעים אפשר לארגן את כל זה בתוספת של חצי שקל..

בקשר לסטייה שלי ממ... אני מאוד אוהב במקדונלדס לתבול את הציפס בגלידה של השקל 90!!!! טעים חבל על הזמן!! תנסו פעם הבאה ;)

אני מכיר כמה אנשים שעושים את זה וזה ממש חולני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי בעיקרון אין סטיות , אני אוהב רק מה שטעים לאאלה! , הדבר שנראה לי הכי מוזר שעשיתי זה אכלתי גלידה ביד אחת וחבילת צ'יפס ביד השניה(סתם לכיף, הצ'יפסים משתמש ככפיות לגלידה) , אני חושב שגם עשיתי את זה במפגש :P

בקיצור , עוד דבר שעשיתי הוא בישלתי נקניקיות בתוך ליקר דובדבנים עם טיפה מים , יוצא בן זונ*!!!!!!

ולקחתי גם טיגנתי המבורגר כזה עבה ואמיתי לא מעובד שאמא שלי הביאה בשר טחון , אז טיגנתי אותו ושפחתי אני חושב כוס וחצי מרטיני לתוך המחבת , שילהבתי , כיביתי(הבית כמעט נשרף) , ושמתי על ההמבורגר שום+בצל מטוגן+בצל חיי+שמיר  , הכנסתי אותו ללחמניה טבולה באלף איים , ואי!!! , זה אחד הדברים היותר טובים שאכלתי...

אבל , אני טריפולטאי , אין כמו אוכל של אמא! , בעולם לא יהיה כזה דבר!

להלן הרשימה :

מפרום  , דבחה צהובה , דבחה אדומה , כוסה מחשי , קוקלה(קטלני ביותר!) ועוד....

אבל מה שכן , המאכל שאני הכי אוהב , זה הפסטה שאותה אני מכין...

אני יכול לאכול פסטה עם כל דבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו משו בסט! :

לוקחים פרוסת לחם + ממרח שוקולד + פיצפוצי אורז + דובדן. לוקחים את כל זה ותובלים בתוך מרק :silly:

ועכשיו באמת, נקניקיה עם חומוס זה ממש אחלה... :)

פעם אחת היתי אצל חבר שלי וטעמתי את הדבר הזה: פיטה + פסטרמה + חומוס + פלפל מתוק. זה כזה תאיםםםםם יאמי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס יא מגעילים. צרייך לשים אתכם במוסד. :P

ומלפפון ים זה לא דוחה. כשמכינים את זה בכל אופן. לא טעמתי אבל אמא שלי אמרה שזה פיצוץ.

אני חולה על מאכלי ים בכל הצורות (מטוגן, אפוי, על פיצה) חוץ ממבושלים כי רוב הזמן אף אחד לא יודע לבשל אותם כמו שצרייך ואז הדיונון יוצא לו מרקם צמיגי והשרימפס יש ריח כמו לצדפות ששכבו יומיים והרקיבו בשמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במבה וקולה באותה הכוס! זוועת עולם ידידה שלי עשתה את זה והייתי בשוק כמה חולני אפשר להיות..

אבל שילוב מנצח זה אבוקדו עם קוטג', אבוקדו עם חומוס, חומוס עם קוטג', חומוס עם אבוקדו וקוטג', והכל בתוך פיתה עם גבנ"צ ועגבניה והמהדרין יוסיפו גם חביתת ירקות.

עוד משהו חולני.. למרוח שוקולד על ביסקוויט.. מי חשב על הזוועה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי לפני משהו כמו חצי שנה במסעדה בהרצליה של פירות ים

והיה שם ספיישל של צלחת ענקית של תערובת של כל מיני פירות ים

סרטן, דיונון, צדפות, שרימפס ואפילו לובסטר וזה היה ממש טעים...

בקיצור אוכל זה באמת גבול אין סופי של שילובים ככה שלא צריך להגעל

מכל דבר קטן ופשוט לנסות לפני שפוסלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במבה וקולה באותה הכוס! זוועת עולם ידידה שלי עשתה את זה והייתי בשוק כמה חולני אפשר להיות..

אבל שילוב מנצח זה אבוקדו עם קוטג', אבוקדו עם חומוס, חומוס עם קוטג', חומוס עם אבוקדו וקוטג', והכל בתוך פיתה עם גבנ"צ ועגבניה והמהדרין יוסיפו גם חביתת ירקות.

עוד משהו חולני.. למרוח שוקולד על ביסקוויט.. מי חשב על הזוועה הזאת?

זה מתכון שלמדת בצבא, בארוחות הערב, נכון? 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...