מספר שאלות על המפרט הזה: - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות על המפרט הזה:

Xian

Recommended Posts

תקציב: 4500

לא כולל מסך,ציוד הקפי, צורב, דיסקטים וכרטיס מסך(r9700pro)

הציעו לי את המפרט הזה:

מעבד:

AMD 64 3000+ CPU BOX / Tray + TT Venus 12

לוח אם:

Albatron K8X800 Pro-II VIA K8T800 Motherboard (AMD64,FSB800, SATA-R,1394, 7.1 Sound,3Com G-LAN,USB2)

זכרונות:

OCZ 512MB -RAM 3200 Premier Series Memory

כונן קשיח:

Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD

מארז:

Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BLACK Front USB 300W Case

DVD:

DVD-ROM BenQ 16/48 Retail

המפרט מיועד למשחקים כבדים...

עכשיו רציתי לשאות האם עדיף את הלוח אם הזה: Epox 8kdaj על האלבטרון?

האם כדאיל לקנות duel 256 ולא כרטיס אחד?

והאם כדאי לקנות צורב , אם כן איזה כדאי ואם לא האם הdvd הזה טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט משובח הציעו לך, אבל בזבזני לחלוטין. הלוח אם מעולה אבל יקר מאד עם מלא תוספות שלמשתמש הממוצע אין צורך בהם. הוא גם מבוסס על צ'יפסט K8, כך שאם אתה מתכנן עם הלוח הזה אוברקלוק זה לא ילך.

גם הזיכרון 512MB מועט מדי למערכת המיועדת למשחקים כבדים.

המחיר 4,500 למפרט הזה הוא יקר להחריד. יתכן וההצעה מגיעה מPCHARDWARE? האתר שלהם לא מעודכן מבחינת מחירים כבר כמה חודשים.

המפרט המומלץ:

{AMD 64 3000 BOX{1,178

{EPOX EP-8KDA3J (nForce3) - ATX{668

{DDR 1024MB(512x2) PC3200 PC400 Samsung Origina{1,053

{WD 120GB 7200 RPm 8MB Buffer Serial ATA{547

{LG GSA4120B x 12 Dual Layer{541

{Compucase Midi Tower CI-6A19{337

הרכבת מחשב במעבדה 130 ש"ח

סה"כ:4,457 ש"ח

הלוח אם הזה מגיע עם צ'יפסט יותר מתקדם מהאלבטרון(Nforce3 250GB), מעולה לאוברקלוק, ומגיע עם כרטיס קול 8 ערוצים איכותי. בביצועים אתה לא תרגיש שום הבדל בינו ובין האלבטרון.

יש לך כאן כמות זיכרון כפולה מזו שהוצעה לך. 1GB איכותי ויציב של סאמסונג, שהולך להספיק לך בהחלט להפעלה טובה ורציפה של המשחקים הכבדים ביותר.

עוד עדיפות במפרט זה על פני זה שהוצע לך:יש לך כאן את צורב הDVD הטוב והמשתלם בארץ כיום. מגיע עם - לגיבויים שוטפים, ואפשרות לצריבת דיסקים בגודל 8.5GB.

יש לך כאן הרדיסק יותר גדול המגיע עם חיבור SATA שייתן לך שיפור קל בביצועים, ושיפור גדול בסרקולצית האוויר במארז עקב החיבור הדק.

את המארז השארתי כמו במפרט שלך. מארז יוצא מן הכלל לכל הדעות, מגיע עם ספק HEC 300W AR-T איכותי ושקט מאד.

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המפורטת.

מאיזה אתר לקחת את המחירים?

והאם הצורב הזה איכותי? ז"א לי יש

cd-rom רגיל של ולאחר שנה-שנתיים ביצועיו ירדו בהרבה, רציתי לדעת אם איכות המוצרים של כבר השתנה מאז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות צורבי הDVD של LG אינה מוטלת בספק. למעשה הם לוקחים כיום מקומות ראשונים בביצועים ובחדשנות בהרבה אתרי חומרה מכובדים בעולם.

החנות ממנה נבנה המפרט: www.com4u.co.il

החנות הזאת לא הייתה מוכרת לי לפני זמן מה, אבל בזמן האחרון הזמנתי ממנה כמה פריטים והיא עושה רושם של חנות טובה ואמינה עם שירות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. ואני מאמין שהמפרט נלקח מksp. אגב אמרו לי שעומד להפתח סניף של ksp בירושלים..האם למישהו יש תאריך מדוייק?

JC_Denton, נראה לי  שאני לא מתכוון לעשות oc, האם תמליץ לי על אחר, או שזה לא משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...