צו ראשון-סייימתי פרטים בפנים *עודכן* עמוד 3 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צו ראשון-סייימתי פרטים בפנים *עודכן* עמוד 3

MasterOr

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדוקים ממש - קשרים, משהו שאתה מכיר שמשרת, שיש לו גישה למסופון, מחשב שמחובר לצהלנט, ויכול לדלות פרטים אישיים וחסווים על מלש"ב. (כמובן שלא בכל מחשב צבאי אפשר)

אם אין לך את הקשרים - אז לפי התפקידים שנשלחו לך, טיס למשל אומר שיש לך קבא 54 ומעלה..

יום סיירות נראה לי זה 52- למרות שאני לא בטוח בכלל!

לפי הזימונים אתה תוכל להעריך בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עוד מיליון חכמים כמו אחיך ואבדנו, לא?

מכיר את האנשים שתופסים יותר מידי מעצמם, רואה ר-ק את עצמו ואת הציונים היפיפיים שלו.

בתור הסמן השמאלי של הפורום זה מעצבן אותי, אני מופתע איך זה לא מעצבן ימני ביטחוניסט כמוך...

(אם תוכל לתת לי את הפרטים שלו, ואת הישיבה, המילואימניקים שלי יבואו לבדוק אותו, אני בין השאר קשור למבצעי בני ישיבות בצה"ל)

אם למישהו כאן יש את הפרטים של המשתמש, אשמח לגרום לתפיסת המשתמט 8)

העיקר שהוא חכם...

חחח זה היה מצחיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד קשה אבל אפשר להגיע לטיס גם עם קב"א 53... חוץ מזה 54 זה לגמריי בסדר. אתה ממש נשמע לי בנאדם עם אובססיה.... כאילו מה...

רק שתדעו שכל מי שמשביץ פה שכולם שם יוצאים עם קב"א 54 כמו כלום זה בול FUCKING שיט, אתה יושב שם מול מסך שרץ על דוס, איזה 40HZ RR, מבחן שיכול להיות מאוד מעצבן, זמן שלפעמים נגמר עוד לפני שאתה מספיק להבין איפה אתה, שאלות מסוימות קלות מאוד אבל אחרות קשות מאוד ולא ברורות (במיוחד מבחני הצורות המתקדמים), הבחינה עצמה ארוכה מאוד ואתה יוצא משם דיי מותש נפשית... ככה שזה לא כל כך קל להגיע לקב"א גבוהה.

בכל אופן צה"ל כפי שאתם יודעים לא מורכב מטייסים, חובלים ולוחמי שייטת... אלא הם מיעוט קטן מאוד מכלל הצבא, ולא רק שזה דורש קב"א גבוהה אלא זה דורש שצה"ל יפנה אליכם, זה דורש ממכם לעבור את כל הגיבושים, זה דורש ממכם עבודה מאוד מאוד קשה, זה דורש ממכם להיות בקושר טוב ובקיצור זה מאוד קשה להגיע לשם.

אם אתה מקבל הזמנה לגיבוש טיס אז הכל תלוי בך, אם אתה בנאדם תותח ואתה עובר את הגיבושים ואת כל המבחנים אחרי זה ואתה טס טוב אז למה נראה לך שיקחו לטיסה קרבית מישהו פחות טוב ממך ? כי יש לו נקודה גבוהה יותר בקב"א ? אז זהו שזה לא יקרה.

וגם... מזה "צוות אוויר" ? יש טייס קרב ויש נווט... זה הכל ומי שמגיע לניווט זה מי שקצת פחות הלך לו בטיסות אבל הוא עדיין נשאר בקורס.

לי יש קב"א 53 ופרופיל 97, אני מקווה שאני אוכל לקבל זימון לקורס טייס כי גם אני מאוד רוצה להיות טייס ואוהב טיסה אבל אם לא... אז לא וזה ממש לא סוף העולם, יש מספיק דברים שאני בכיף אעשה.

אני מציע לך להתחיל לקבל את העבודה שזה דבר נדיר להיות טייס וגם אם תקבל זימון לקורס טייס זה לא אומר שתעבור אותו, ועד שתהיה טייס צריך לעבור דרך ארוכה מאוד... ופשוט מלכתחילה אני לא הייתי בונה על זה ובמקום לבכות על זה שהקב"א שלך היא 54 תגיד תודה כי זה בן זונה של דבר ומה שעוד אחלה זה שיש לך מישהו שיכול לומר לך את הקב"א שלך כי הרבה אנשים לא יודעים את זה ולא מעט גם לא יודעים מזה בכלל.

אחי תאמין לי שאני יודע מה זה טיס אני לא חושב שזה קל אבל תחשוב שניה אם תבוא עם ציפיות נמוכות אף פעם לא תצליח אני בא בגישה שאני קודם מנצל תטיס עד הסוף ואחרי זה מנסה דברים אחרים זה גם מה שאמרתי בצו ראשון...

עכשיו בקשר להודעה שהתבאסתי מהקב"א 54 לא הבנתי ממש על מה אני מדבר כי קבא 56 קשה להשיג ואין הרבה אנשים כאלה בצבא רובם 54 וכל עוד זה מספיק לי לכל מקום (או שלא-לא יודע בדיוק תרשימה של הקב"א והייעוד אם למישהו יש אז תודה) אני מרוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...