צו ראשון-סייימתי פרטים בפנים *עודכן* עמוד 3 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צו ראשון-סייימתי פרטים בפנים *עודכן* עמוד 3

MasterOr

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי אולי הם צריכים למלא מכסה בתותחנים

לפני כמה זמן הסבירו לי שהצבא עובד לפי מכסות והם סתם שולפים נתחיי אוכלוסיה וממלאים תפקידים

ככה שיכול מאד להיות שאדם פחות מוכשר יקבל תפקיד יותר טוב מאדם שיותר מוכשר ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה אתה צריך הכנה

כל הקטע במבחנים האלה זה שלא תבוא מוכן, אם אתה יודע אתה יודע, אם לא אז לא

זה פשוט לשקף את הידע והחשיבה האישית של הבן אדם (כדרך אגב תתכונן נפשית זה הולך להיות ארוך..)

למה אתה סתם מבלבל את המוח בדברים שאתה לא מבין בהם.

המדני"ת בבי"ס חילקה לנו כמה דפים עם דוגמאות לשאלות שיכולות להופיע, לצערי לא שמרתי אותם :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קב"א זה מה שטויות

אח שלי היה לו 56 פרופיל 97 הכל הכל הכי גבוה שאפשר להוציא במחבנים רוצים לשלוח אותו לתותחנים!......

אני מכיר את הסיפורים האלה, אבל בבקו"ם אי אפשר לירוק בלי לפגוע במישהו עם דפ"ר 90, קבא 56 ופרופיל 97. יש הרבה יותר אנשים מוכשרים במדינה הזאת ממה שצה"ל צריך. אנשים כאלה יקבלו זימון לצוות אוויר (אלא אם כן יש להם סעיף פוסל) כי זה מחייב, אבל אף אחד לא מבטיח להם שירות מעניין פורה וטורם להם ולמדינה. אני לא יודע את הנתונים שלי, אבל זה כנראה גבוה כי קיבלתי צוות אוויר (וביום שישי חזרתי מגיבוש טיס שאכלתי בו שבוע חרא וביקשתי עוד ובכל זאת לא עברתי, רק סיימתי) וגם התאריך הראשון שלי היה איזה קרבי ככל צהלי, אני חושב תותחנים או הנדסה קרבית. בנקודה הזאת הייתי עם חבר שלי, שנינו כמעט אותם נתונים רק שלו יש עם מספר גבוה ובלי פרופיל לסיירות. אני, בלי סיבה נראית לעין, התחלתי להתמיין לחמ"ן אחרי שקיבלתי את השאלונים לגמא ושחקים. את השאלונים של שניהם מילאתי ולא קיבלתי עוד זימונים אליהם (בקשר לגמא אני מבין, אבל בקשר לשחקים, על מה בדיוק הם פסלו אותי, אלוהים יודע, למה שום דבר רציני לא שאלו שם) מה שכן, התמיינתי לדברים פחות יוקרתיים בחמ"ן (בינתיים אני טכנאי מערכות מידע). חבר שלי קיבל רק את השאלון לגמא שאותו הוא כמובן לא עבר אבל מיון נוסף לחמ"ן הוא לא קיבל. עכשיו יש לו תאריך גיוס כלל צהלי בבערך מרץ 05 והוא בדיוק גמר למלא את השאלון עדיפויות (יעני קרבי).

מסקנה, קב"א 56, דפ"ר 90 יש כמו מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל קלוט שיש לאחי חמש יחידות מתמט ציון סופי 100 פיזיקה 5 יחידות ציון סופי 98 לשון ציון סופי 98 אנגלית ציון סופי 96 (סיים בי"א)

פסיכומטרי לפני י"ב 740 ומה עוד נכון קובע או פיסכומטרי או חישוב של מתמט לשון ואנגלית.... אז בחישוב של מתמט לשון אנגלית יש לו יותר מ740 פסיכומטרי

הבן אדם כאילו די חכם ושולחים לתותחנים זובי הוא לא מתגייס..............!!!

לישיבה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, טוב שלא כתבת שהוא חבר במנסה והוא נוהג במרצדס. כל הדברים האלה אולי מעניינים וחשובים, אבל זה לא פרמטרים שצהל מתייחס להם. אם הוא רוצה שירות מעניין הוא צריך לעשות 2 דברים: 1. לדחות גיוס למתישהו בסוף 05 - תחילת 06 כדי שהוא יוכל להתמיין עם המחזור שסיים עכשיו י"א. 2. לשים טלפון לכל חיל שמעניין אותו, נגיד איתור/תלפיות/ממר"מ (אם יש לו פרופיל). הם יארגנו לו מיונים - אף אחד לא ממנה על בליינד, אם זה מה שאתה חושב שצריך לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו עברתי את הצו ראשון...

היום אח שלי בדק לי את הקבא ונתנו לי 54..קצת מבואס רציתי 56 אבל מה אני יעשה כנראה לי מספיק גאון רק מעניין אותי על מה ירד לי

פרופיל 97 עכשיו אני יודע ש54 זה עדיין צוות אוויר אבל לא יודע אם זה טייס קרב?

מקווה לזימונים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא רוצה צבא

כמו שאמרתי ישיבה

אז עוד מיליון חכמים כמו אחיך ואבדנו, לא?

מכיר את האנשים שתופסים יותר מידי מעצמם, רואה ר-ק את עצמו ואת הציונים היפיפיים שלו.

בתור הסמן השמאלי של הפורום זה מעצבן אותי, אני מופתע איך זה לא מעצבן ימני ביטחוניסט כמוך...

(אם תוכל לתת לי את הפרטים שלו, ואת הישיבה, המילואימניקים שלי יבואו לבדוק אותו, אני בין השאר קשור למבצעי בני ישיבות בצה"ל)

אם למישהו כאן יש את הפרטים של המשתמש, אשמח לגרום לתפיסת המשתמט 8)

העיקר שהוא חכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד קשה אבל אפשר להגיע לטיס גם עם קב"א 53... חוץ מזה 54 זה לגמריי בסדר. אתה ממש נשמע לי בנאדם עם אובססיה.... כאילו מה...

רק שתדעו שכל מי שמשביץ פה שכולם שם יוצאים עם קב"א 54 כמו כלום זה בול FUCKING שיט, אתה יושב שם מול מסך שרץ על דוס, איזה 40HZ RR, מבחן שיכול להיות מאוד מעצבן, זמן שלפעמים נגמר עוד לפני שאתה מספיק להבין איפה אתה, שאלות מסוימות קלות מאוד אבל אחרות קשות מאוד ולא ברורות (במיוחד מבחני הצורות המתקדמים), הבחינה עצמה ארוכה מאוד ואתה יוצא משם דיי מותש נפשית... ככה שזה לא כל כך קל להגיע לקב"א גבוהה.

בכל אופן צה"ל כפי שאתם יודעים לא מורכב מטייסים, חובלים ולוחמי שייטת... אלא הם מיעוט קטן מאוד מכלל הצבא, ולא רק שזה דורש קב"א גבוהה אלא זה דורש שצה"ל יפנה אליכם, זה דורש ממכם לעבור את כל הגיבושים, זה דורש ממכם עבודה מאוד מאוד קשה, זה דורש ממכם להיות בקושר טוב ובקיצור זה מאוד קשה להגיע לשם.

אם אתה מקבל הזמנה לגיבוש טיס אז הכל תלוי בך, אם אתה בנאדם תותח ואתה עובר את הגיבושים ואת כל המבחנים אחרי זה ואתה טס טוב אז למה נראה לך שיקחו לטיסה קרבית מישהו פחות טוב ממך ? כי יש לו נקודה גבוהה יותר בקב"א ? אז זהו שזה לא יקרה.

וגם... מזה "צוות אוויר" ? יש טייס קרב ויש נווט... זה הכל ומי שמגיע לניווט זה מי שקצת פחות הלך לו בטיסות אבל הוא עדיין נשאר בקורס.

לי יש קב"א 53 ופרופיל 97, אני מקווה שאני אוכל לקבל זימון לקורס טייס כי גם אני מאוד רוצה להיות טייס ואוהב טיסה אבל אם לא... אז לא וזה ממש לא סוף העולם, יש מספיק דברים שאני בכיף אעשה.

אני מציע לך להתחיל לקבל את העבודה שזה דבר נדיר להיות טייס וגם אם תקבל זימון לקורס טייס זה לא אומר שתעבור אותו, ועד שתהיה טייס צריך לעבור דרך ארוכה מאוד... ופשוט מלכתחילה אני לא הייתי בונה על זה ובמקום לבכות על זה שהקב"א שלך היא 54 תגיד תודה כי זה בן זונה של דבר ומה שעוד אחלה זה שיש לך מישהו שיכול לומר לך את הקב"א שלך כי הרבה אנשים לא יודעים את זה ולא מעט גם לא יודעים מזה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...