צו ראשון-סייימתי פרטים בפנים *עודכן* עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צו ראשון-סייימתי פרטים בפנים *עודכן* עמוד 3

MasterOr

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשביל מה אתה צריך הכנה

כל הקטע במבחנים האלה זה שלא תבוא מוכן, אם אתה יודע אתה יודע, אם לא אז לא

זה פשוט לשקף את הידע והחשיבה האישית של הבן אדם (כדרך אגב תתכונן נפשית זה הולך להיות ארוך..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה אתה צריך הכנה

זה פשוט לשקף את הידע והחשיבה האישית של הבן אדם (כדרך אגב תתכונן נפשית זה הולך להיות ארוך..)

זאת בדיוק הטעות שלך

הוכח שאפשר להתקונן למבחנים כאלה וזה משפר את הציון בצורה משמעותית

זה לא מבחן IQ!!!

זה מבחן כמו הפסיכומטרי רק ברמה נמוכה יותר והקורסים של הפסיכומטרי משפרים את הציון ב60-70 נקודות בממוצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה אתה צריך הכנה

ממש טעות!!

כל הקטע זה לדעת מה בדיוק הולך שם, אתה מקבל דוגמאות לשאלות שנשאלו שם פעם ואז אתה יודע פחות או יותר מה תקבל..

זה רק יכול לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון זה נועד לשקף את רמת הידע של הבנאדם, אם אתה מסתכל על השאלות מראש אתה גם יכול לענות עליהם כשאתה מתכונן בדיוק למבחן מבלי לדעת את החומר...

תעשה מה שאתה רוצה.

נ.ב

אהבתי ת'FLASH ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום אבל שום סיבה להתכונן למבחנים האלו. הם קלים ברמה מדהימה. כמה מבחני מתמטיקה פשוטים ו/או הבנת הוראות (פשוטו כמשמעו) מבחני צורות עברית וכו' וכו'.

כל אדם נורמלי יכול לעבור את המבחנים האלו בכיף,עם דפ"ר גבוה שישפיע לו על קב"א גבוהה.

אם אתה ממש ממש מתעקש,יש ספר שנקרא "הכנה לבחינות המיון בצה"ל" של הוצאת קידום...70 ש"ח או משהו...וגם ספר פסיכומטרי ממוצע עוזר,אם כבר לקנות את הספר זה רק בשביל הרגשה שאתה יודע עם מה אתה מתמודד שם,וזה נותן הקלה ופחות בזבוז זמן על התמקדות בדרכי פיתרון של נושאים (הזמן הוא מעל ומעבר למה שאתה צריך),אם אתה רוצה...תהנה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אני לא סתם רוצה להיות מוכן לזה אני לא רוצה לפשל כי אחרי זה אין לי דרך לתקן ואני רוצה טייס ככה שאני חייב להצליח שם...

אני לא מבין איך הגיוני שהמבחנים האלה כל כך קלים אם יש להם כל כך משקל גבוה בחישוב הקב"א ???

בוא נגיד שאם אני לא יוצא עם קב"א 56 אני בבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום אבל שום סיבה להתכונן למבחנים האלו. הם קלים ברמה מדהימה. כמה מבחני מתמטיקה פשוטים ו/או הבנת הוראות (פשוטו כמשמעו) מבחני צורות עברית וכו' וכו'.

כל אדם נורמלי יכול לעבור את המבחנים האלו בכיף,עם דפ"ר גבוה שישפיע לו על קב"א גבוהה.

זהו שאתה טועה בגדול

לא כל אחד מוציא בקלות דפ"ר 9

נכון שהגאונים יכולים בכיף גם בלי ללמוד להוציא 9 אבל יש כאלה שבלי הספר היו מוציאים 7 ודופקים לעצמם את האפשרויות בצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...