"בעיה" בלוח אם של EPoX - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"בעיה" בלוח אם של EPoX

^GunX^

Recommended Posts

היי לכולם, יש לי לוח אם 8RDA3I, וכשאני מכבה את המחשב אז העכבר והמיקלדת נשארים דולקים, בתמיכה טכנית אמרו שזה בגלל שחלק מהלוחות של מעבירים חשמל גם כשהם מכובים.

אולי מישהו יודע איך לבטל את זה ? אם לא אז אני יחליף לוח לAbit nf7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבין , מזה מפריע לך שהמקלדת דלוקה?(אצלי רק המקלדת דלוקה) , וזה פלאגין כזה בלוחות של איפוקס החדשים , לוחצים ctrl+f1 וזה מדליק את המחשב בלי ללחוץ על הכפתור... , בשביל זה הם דלוקים , וזה בהרבה לוחות , אבל בשביל כזה דבר להחליף לוח? :P

מזה מפריע לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ביטלתי את האפשרות הזאת שעושה שאפשר להדליק את המחשב דרך המיקלדת, ועכשיו המיקלדת לפחות מכובה.

אני אנסה להעביר את העכבר ל אבל אין לי מתאם...

בכל מקרה stinger אתה יודע איך מבטלים את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את העכבר אי אפשר לבטל אני חושב , אבל אני משתמש בUSB והעכבר מכובה כאשר המחשב מכובה , אבל אני לא מבין , אתה באמת רצית להחליף לוח בגלל זה? חחחח , ואני חשבתי שאני מפונק...

ולמה שלא תדליק את המחשב דרך המקלדת , זה נוח מאוד , גם אני וגם אח שלי מדליקים ככה את המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאני כן יחליף לוח

ל nf7-s2 כי זה פשוט ממש מציק לי האור של העכבר בלילה.

האביט ייתן לי את אותם ביצועים? פחות , יותר טובים ?

אולי אני אקנה פשוט ממיר מps2 ל מישהו יודע איפה מוכרים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על זה ככה , לקנות לוח חדש זה דבר מאוד קיצוני... , פשוט תקנה עכבר מיקרוסופט פשוט אופטי על ... , אני לא מבין , איזה עכבר יש לך שאין לו ממשק USB?

ואני ממש לא מבין , אני ישן עם 4 מאוררי לדים בתוך המארז וזה לא מפריע לי לישון , אז למה שעכבר  עם לד אחד קטן יפריע לך כל קח לישון , בינתיים אם אתה כזה מפונק , קח איזה מגבת או סמיכה , ושים עליו... :P

עריכה :

http://com4u.co.il/Product.asp?Pid=94949&Cat2Cat1ID=19&Cat2ID=75&aff=zap

50שקל? , ואתה מתכוון להוציא 440שקל רק בגלל שהעכבר מדליק נורה? , :P

דרך אגב , הNF7-S2 וכל החדשים עוד לא נבדקו , וכל הלוחות החדשים לא הכי טובים שיש , וגם לא אמינים... , תישאר עם הלוח הזה , זה לוח מצויין , דרך אגב , לאח שלי יש את העכבר הזה וגם אותו לוח , והעכבר נכבה...(USB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא בעיה ...

מכיוון שאנחנו כבר כמה שנים טובות עובדים על תקן ATX , ותקן ATX שוכלל לאחרונה , לפני מספר שנים , הוא מזרים זרם בכל רכיבי המערכת , על מנת לאפשר לה לצאת ממצבי שינה , standby למיניהם . זה משהו שאתה לא יכול לבטל .

תשלים עם זה , זה פשוט ככה . יש עכברים שדולקים , יש עכברים שלא דולקים , זה כבר פונקציה של עכבר . הלוח מספק זרם בכל מקרה גם למקלדת וגם לעכבר . למקלדת ביטלת את זה על ידי הוראה ספציפית בביוס שאתה מדליק את המחשב רק על ידי לחצן . עם העכבר אין מה לעשות , וזה יקרה גם אם תחליף 10 לוחות מחברות שונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... כנראה שזה נכון כי גם לחבר שלי יש לוח של גיגהבייט וזה עושה לו את זה...

טוב אני כנראה אקנה מתאם מPS2 ל איפשהו .. לא בא לי על עכבר חדש העכבר שיש לי עכשיו הוא אמנם a4tech אבל הוא עולה יותר מהמיקורוסופט והוא הרבה יותר נוח ואמין. היה לי עכבר אופטי מיקורסופט blue שנשבר לו הלחצן אחרי חודש...בכל מקרה עכשיו ירדתי לגמרי מהרעיון של להחליף לוח האפוקס באמת טוב ומהיר בעל יכולות OC די טובות. אני אנסה למצוא מתאם ל מ PS2 אם מישהו יכול לעזור לי בזה אני אשמח מאוד :)

בנתיים אני אצטרך לכסות את העכבר והמחשב במגבות ... 3 מאווררים וקירור סטוק מעפן של שעושה רעש כמו סמיטריילר שלא עבר בדיקת 10000.

עד שאני ארכוש silent boost .

בכל אופן תודה רבה על העזרה ובעיקר על השיכנוע מstinger ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה למצוא מתאם ל מ PS2 אם מישהו יכול לעזור לי בזה אני אשמח מאוד

http://www.cable.co.il/Product.asp?Pid=56006&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=3

לדעתי סתם בזבוז לא הכרחי

מזה משנה לך שהעכבר דולק הנורה שלו כל כך חזקה שגורמת לך סיוטים ??? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...