מה ההבדל בין שניי המעבדים הנ"ל - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין שניי המעבדים הנ"ל

Jack_g

Recommended Posts

על פי מה אתה אומר שהNC 939 חלשים יותר מהCH 754?

זה בעצם cache vs. dual channel, ולמרות שDC בA64 לא נותן בוסט גדול, ה3500+ הציג בכלליות ביצועים טובים יותר מה3400+ (CH) בשתי ההשוואות האלה: אחת ועוד אחת.

אני לא אומר שעדיף לקנות אותו, פה יש כבר שיקולים נוספים של מחיר ואפשרויות שדרוג, אני רק אומר שלא ראיתי שה939 NC חלשים יותר באופן כללי מה754 CH. אם יש לך לינקים אחרים להראות לי זה יהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SKT 940 ו- SKT 939 תומכים בדואל צ'אנל. ההבדל ביניהם הוא שה- 940 דורש רשום כדי לפעול, מה שהופך את העסק להרבה יותר יקר ואיטי.

אתה צודק, זה די מבאס שהורידו חצי מגה קאש ל- NewCastle 939, מה שהופך אותם ליותר חלשים מה- ClawHammer 754.

אם אתה רוצה מעבד שגם תומך בדואל צ'אנל של רגיל, וגם 1MB של קאש (L2) תצטרך לקנות מעבד מליין ה- FX.

חצי שנה? הצחקת אותי. ה- AthlonFX51 940 עולה 4800 ש''ח והוא כבר שנה בתעשייה. אין לי מושג כמה זמן תצטרך לחכות בשביל מחיר "נורמלי".

ה3500+ הרבה יותר טוב מה3400+ למרות החצי מגה קאש הבדל. זה אולי מבאס, אבל לAMD זה הרבה יותר זול בגלל שחצי מגה-קאש זה הרבה טרנזיזסטורים ולוקח הרבה שטח ועולה הרבה יותר. אם אתה רוצה מגה-קאש אז תברר עוד קצת ותגלה שזה לא כזה ביג דיל ותרד מזה, אפשר לראות השוואות של הFX53 עם ה3800+ ולראות שחוץ מבדום3, הם כמעט זהים. חוץ מזה, עוד מעט יותר 3600+ שזה שם אחר לFX51 על סוקט 939 (למה לא לשנות לו את השם אם אפשר ולבלבל עוד קצת?). המעבד הזה יהיה בעל מגה-קאש ובמהירות 2.2, כמו ה3500+. אני מנחש שהוא לא יהיה משתלם יחסית ל3500+.

הFXים אף פעם לא יהיו ממש זולים/משתלמים, אין ממש למה לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...