עזרה דחוף!!!!!!!!!!בבקשה!EDONKEY לא מגיב - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחוף!!!!!!!!!!בבקשה!EDONKEY לא מגיב

Lioriii

Recommended Posts

מישהו יכול בבקשה להגיד לי מדוע ה-EDONKEY לא עובד??הוא לא מצליח להתחבר לשרתים??אני לא מצליח להוריד כלום!!!

קיימות כמה סיבות לבעיה שלך:

1. תכנס ל-OPTIONS ו תוודא שב-PROXY SETTINGS - PROXY TYPE מופיע לך NONE ולא משהו אחר , אם לא אז תשנה את זה ל-NONE.

2. כנראה הפיירוול שלך חוסם לך את ההתחברות התוכנה עם השרתים שלה! :AR15: אז או שתבטל את הFIREWALL או שתאשר בהגדות שלו את התחברותה של התוכנה eDonkey 2000 אם השרתים שלה!!! :smoke:

3. עוד גורם לבעיה הנ"ל זה שאחרי התקנת התוכנה eDonkey תצטרך להחליף את הקובץ server.met שבא לך עם התוכנה בקובץ חדש שאותו תוכל להוריד כאן אחרי שהקובץ הוחלף תריץ ת'תוכנה ותתחבר לאחד מהשרתים עם הכי הרבה משתמשים ו הכי הרבה פינגיפם! תהנה מהורה!!!! :lol: :smoke:

ד.א.

אם אתה משתמש בADSL כדי לשנות גם הגדרות של מהירויות של UPLOAD וDOWNLOAD בOPTIONS!

לחיבור Adsl 0.5 - Max Upload Speed: 8, Max Download Speed: 0

לחיבור כבלים או Adsl 1.5 - Max Upload Speed: 10, Max Download Speed: 0

Line Speed Down= 999 or 0

Max Connection = 250 או תשאיר על 35!

אם אתה משתמש במודם רגיל : Max Upload Speed: 2, Max Download Speed: 6

Line Speed Down = 0

Max Connection = 35

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ויש לך firewall אתה צריך לאפשר תעבורת UDP ב port 4665 לשני הכיוונים ובנוסף לאפשר תעבורת TCP ב ports 4661 ו 4662 בשני הכיוונים. כמובן צריך לאפשר ל client service ול server service של ה donkey לגשת לאינטרנט.

דרך אגב ניסית להתחבר?

אם יש לך כפתור ירוק בצד שמאל למעלה סימן שאתה לא מחובר. אם הכפתור אדום סימן שאתה מחובר או לפחות בתהליך נסיון להתחבר.

אל תשכח גם לבדוק אם רשימת ה servers שלך ריקה במקרה. בכל אופן כדאי לעדכן את רשימת הסרברים כפי שהציע ידידי המלומד מה post הקודם. ניתן להוריד תוכנות שמבצעות עדכון אוטומאטי כל מספר שעות מוגדר.

אל תשתמש ב edonkeybot הוא לא פעיל בזמן האחרון.

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

למה אתה מפרסם את הת'רד פעמיים?

פעם אחת לא ענו, תסתפק בזה.

הפעם אני לא אנעל, אבל פעם הבאה אל תעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...