דחוף!!בבקשה תכנסו! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף!!בבקשה תכנסו!

gilon

Recommended Posts

מכיוון שאני מכיר קצת את הבן אדם (חבר שלי) אז אני אנסח את השאלה אחרת, במפרט שמוצע ב KSP רשום dothan מה שאומר שהמעבד אמור להיות מעבד חדיש מסוג דותן שהוא דגם המשך לסנטרינו (תקנו אותי עם אני טועה).

בסנטרינו יש יכולות מובנות של WIFI וגם בדותן, אך מה שקרה זה שישר אחרי שהפעלנו את המחשב והתקנו עליו תוכנה שמזהה רכיבים, אני לא זוכר את השם שלה, גילי יגיד לכם את השם.

אז אחרי שהתקנון בדקנו שלא "דפקו" אותנו בכרטיס מסך והסתבר שלא, אבל במעבד היתה הפתעה-לא ציפיתי לכך בגלל שהחנות אמינה יחסית, וזה די קל לזהות איזה מעבד יש לך בתוך המחשב...

אז בתוכנה נאמר לנו שיש שם M וזה מאוד מוזר.

מישהוא יכול להציע עוד הצעות, תוכנות אמינות שאולי יראו לנו תשובה שונה?

תודה רבה.

דוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מבלבלים פה מלא דברים ביחד.......

דותן = שם של ליבה של מעבד מסוג - M כלומור מעבד סנטרינו

בכל מחשב מבוסס מעבד סנטורינו אמור להיות מבנה כרטיס .......

ישנם כמה יוצאי דופן כמובן.....הכי טוב להתקשר ולשאול....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי אליהם ושאלתי על התקשורת האלחוטית:הם אמרו לי שלא בכל סנטרינו יש תקשורת אלחוטית ובמחשב אין-דבר שמוזר מאוד כי המעבד דותן הוא לא סתם מעבד סנטרינו אלא אחד טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שבדקתי הרבה מאוד ובעיקר על אמינות המקום.וכשקניתי לא חשבתי בכלל על תקשורת אלחוטית וגם הייתי בטוח שגם ככה לסנטרינו יש גם ככה wi fi אז אם אני ירצה יהיה לי את האפשרות.מה שבאמת הבעיה שלי פה זה לא כל כך הwi fi אלא שזה גורם לי לחשוב אם הם באמת מכרו לי מעבד דותן מקורי ולא סתם מעבד פשוט יותר.bidome אתה עובד שם בסניף ת"א שקניתי ממנו לא?אתה לא יכול להסביר לי יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ ת'אמת אין לי מושג, את הניידים מרכיבים רק בחיפה..

בכל מקרה, אם אומרים שיש דותן אז יש דותן.. הם לא שמים רכיבים אחרים. וכמו שכבר ציינו כאן דותן זה רק שם הליבה, המעבד הוא Pentium M.

זה שאין WiFi לא קשור לאיזה מעבד יש לך, פשוט אין אותו כנראה מובנה בלוח אם.. מקסימום תקנה כרטיס wifi pcmcia אם באמת צריך..

אגב אני אשמח מאוד לשמוע התרשמות מהמחשב, ומהמסך, ואם ניתן להביא תוצאות ב- זה יהיה אפילו עוד יותר נחמד.

ושנה את הכותרת (בעזרת כפתור העריכה) או שהנושא ינעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...