לא מעצבן אותכם שדופקים אנשים אחרים והם מאמינים לאותו מוכר, טכנאי? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מעצבן אותכם שדופקים אנשים אחרים והם מאמינים לאותו מוכר, טכנאי?

Impreza

Recommended Posts

זה במקרה היה ב"רם מחשבים"?

אני מכיר את החנות הזאת. שני מחשבים קניתי שם. השירות לא משהו (בעיקרון זה אבא שלי קנה, לא אני), המוכרים לא ממש מיומנים והמחירים ממש גבוהים.

פעם רציתי לקנות PC2700 אז אמרתי למוכר שיתן לי בבקשה PC2700. פתאום הוא צועק למישהו מאחורה "איזה מהירות זה PC2700??"

חשבתי אני תופס חום מרוב חוסר מקצועיות.

אבל פתחתי את המחשב שלי 1000 פעם ולא עשו לי עם זה בעיות. זכותי לפתוח את המחשב, וזאת חובה שלהם לתת לי על כל החלקים שלו אחריות כל עוד אין סימן לנזק פיזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן..עוד מעט העסק הזה נסגר

באתי עם חבר שלי לשם אל המוכר הזה אז שאלנו כמה עולה 128 RDRAM פתאום הוא זרק מחיר מהראש 700 שקל

לא בדק כלום כאילו הוא זוכר הכל בעל פה

ותגידו עוד משהו חבר שלי קנה מאוורר למעבד וסינק ב 80 שקל של אינטל? דפקו אותו?

אף אחד לא מאמין לי שזה זבל, כי הם לא שומעים על החנויות המקצועיות ורק מאמינים למוכרים הלא אמינים

הם שומעים את המילה "אינטל מקורי" ישר לוקחים בלי למצמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אף פעם הייתה בעיה כזאת לאבא שלי היה עסק של מחשבים פעם ותמיד היה לנו מחשב טוב (נראה לי היה לי את הסידירום בין הראשונים בארץ) ושאבא שלי החליט לסגור את העסק עדיין היו לו הקשרים ותמיד הוא דאג שלא ידפקו אותי עם מחשבים.

לעומת זאת מכרים שלי חושבים שהם קונים משהו מדהים אבל זו בעצם סתם חתיכת פח דפוקה אבל בניגוד אליך זה לא מעניין אותי אם הם מסתדרים עם הזבל שלהם שימשיכו לקנות זבל ממש אין לי כוח להסביר ולשכנע אותם מה כדאי ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי לפני שבועיים הלך לקנות מחשב , אבא שלו רוצה רק , ואינטל שווה פרסרקוט , אוקיי , הקניה הייתה דרך העבודה של אבא שלו , בקיצור , בערך 1000שקל יותר זול(כאן אני באמת מאמין ובדקתי והם צודקים) , הקיצר , הציעו לו מפרט עם לוח אם של מבוסס 865PE שאני אישית שונא , אבל לפחות 865PE , ועם FX5200 , אמרתי לחבר שלי! , אוי ואבוי! מהר להחליף , איכשהוא החבר יצא מורווח , הוא קנה 9800SE של ספיר ועשיתי לו את המוד ועכשיו הוא משחק בשקט בבית שלו דום 3 עם 9800פרו... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי חבר לא שואל אותי איפה לקנות, והטמבל קנה ב נטאקשן הוא הזמין דיסקמן של סוני קורא ועוד כמה אפשרויות

בסוף הביאו לו דיסקמן שלא רשום עליו בכלל וצחקתי עליו שהוא קנה את זה, והוא עוד אומר לי שהדיסקמן לא עובד טוב...

והוא עוד קנה משם צורב של ניראה לי גם,בסוף יצא שזה איזה כונן מזויף שלא רשום עליו כלום פשוט הפאנל הקדמי שלו ריק,

וכמו שכולם יודעים חברות תמיד רושמות את השם שם

גם אצלי היה מקרה דומה לפני 4 שנים המחשב הראשון

הבני זונות דחפו לי לוח של SIS מהישנים האלה שתמיד שניסיתי לפרמט את המחשב לא ידעתי איך להתקין את הדריברים כי יש את הדיסק ולך תמצא מה הכרטיס קול המזדיין שלהם.

אחרי חצי שנה החלטתי לקנות וודו 3 (אז זה היה משהו נחמד ביותר) פתאום הטכנאי אמר לי שזה לא יתאים ללוח כי אין יציאת AGP

התעצבנתי הלכתי לחנות שקניתי משם את המחשב, בסוף דיברנו הוא החליף לי לוח + שידרגתי קצת את המחשב עלה לי 1000 ומשהו

+ הוא אמר שהלוח גם יתאים לפנטיום 4 ואני מרוב טיפשותי האמנתי(כי לא התעניינתי בחומרה ממש ).

היום אני חיי בקנדה דפקתי פה מחשב בפנן כסף והכל בדוק והמחיר בסדר גמור עם אחריות והכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדבר הזה עם המארז, גם לי היה את הקטע הזה שלא לפתוח את המארז כי זה מפר אחריות, שמתי זין פתחתי את המארז בכיף לא שואל אף אחד וכיום אני חי בשלווה עם מארז פתוח שהוא כבר פתוח כמעט יותר מחצי שנה,

ולזה שחי בקנדה, כיף לך אני מקנה בך המחירים יותר זולים בכמעט 20-30 אחוז, איזה מחשב יש לך?

בטח איזה 64 fx-53

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Amd athlon xp2600+

512 ddr

asus a7v600-x

Asus radeon9600 XT VIVO

creative SBS 330

samsung 753df 17"

LG 52X

LG 52X32X52

ואיזה ספק של אינרמקס

עלה לי 1250 דולר קנדיים שזה 4375 שקל, זה כולל TAX ו GST שזה כמו מיסים כאלה פה, על כל דבר שאתה קונה אתה משלם אחוז מסוין נוסף למשל קניתי גלידה במקדונלדס אז המכורת ביקשה שאני יוסיף עוד פני(אגורה בערך)

ועוד משהו נחמד זנ שאני יכול להזמין מאי ביי

כמה בלוקים מהבית שלי יש חנות מודינג

www.bigfootcomputers.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר אימפרזה הזועם, עליך להבין דבר מאוד בסיסי.

במחשבים, כמו ברכבים, כשאין לך מושג, יכולים לדפוק אותך די בקלות, הן מבחינת המחיר והן מבחינת העבודה.

כמה פעמים קרו לחבר שלי בעיות מכניות עם האופל קורסה שנת 85 שלו, בעיות שנפתרו בקלות בזכות חבר שלו, שהוא במקרה עוסק בתחום, בעיות שבמוסך רגיל רצו לקחת על התיקון שלהן אלפי שקלים. והכל רק בגלל "הבורות" של בעל הרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה ויש שתי מינוסים בכל הקניה הזאת

1. בלוח עצמו יש כולה 2 מקומות של פינים למאוור

2. בחרתי מארז מאד מוזר ואני לא יודע איפה הבעיה בלוח או במארז.

שמתי לב כשאני מנסה להשים את הסידירום נגיד במגירה הכי תחתונה של המארז אני לא יכול.. כי כשאני מכניס אותו בפנים אז הוא נוגע בצד של לוח האם ונשאר עוד איזה 5 סנטימטר בחוץ. מאד מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשתי מילים, ערוץ הקניות

ואנשים כאלה

http://www.shesh.co.il/magazine/katavot.asp?id_katava=559&nose=8

נראה לי שרק לי יש תכנאי אמין כשקניתי לבן דוד שלי מחשב אז דיברתי איתו על המפרט הוא שאל אותי איזה מעבד אז אמרתי לו A2500+ אז בניגוד לכל הטכנאים בארץ הוא אמר רק אפילו אל תחשוב על אינטל

בסופו של דבר קיבלתי מחשב שהוציא תוצאה נכבדה של 3700 ב3DMARK וללא שוני במפרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח גדול...אפילו ילד בן 10 יכול להכין דבר כזה

ובקשר לערוץ הקניות חחחח הכי מצחיק לראות שם הצעות מחשב, מומלץ לכולם וזה אפילו משעשע איך שהוא מדגים את זה

מעבד מקורי!!! מה יש מזויף? מזה הדבר הזה? חח

זיכרון במהירות משולשת ומהירה 256 333MHZ

מערכת שמע איכותית (כן חחחח סאב ועוד 2 רמקולים שעולים ככה 40 שקל)

כרטיס מסך 3D FORCE חחח

והחלק הכי קורע!!! אתם קולטים במקרה ראיתי היום הצעת מחשב שמה יוו איזה צחוק זה היה, הוא אמר תראו ברקע איך שהמחשב מריץ את סרט הדיוידי במקביל לעבודת המצלמת והוא אמר תראו איך הוא עומד בעומס

חחחחחחח אפילו פנטיום 3 יכול להריץ סרט של דיוידי ומצלמת במקביל

הקטע שהם לא מתיחסים לשום פריט במחשב מלבד מה שבא איתו (המסך, המקלדת...)

לא בא להאשים אותם..אבל באמת יש אנשים שיקנו את המחשב הזה נגיד למשחקים וידפקו קשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, מישהו שאני עובד איתו רוצה לקנות מחשב.

הוא ראה באינטרנט מחשב עם מסך LCD ב4000 שקל.

הוא שאל אותי איך המחשב, מכיוון והוא לא מבין כל כך.

מה שהתגלה הוא שהמחשב לא כולל מקלדת ועכבר, משהו שלא כל כך נורא,

אבל מה שכן נורא זה שהיה שם רק 128 MB RAM

פנטיום 4 2.4(די בסדר) ולוח אם לא מוכר.

הכרטיס מסך היה Sis Real256E(משולב).

כונן קשיח 40GB

צורב

לא כולל כונן דיסקטים

אני לא מאמין איך חנויות רושמות את כל היתרונות של המחשב(שגם הם לא עוזרים כל כך)בלי להסביר מה זה כל חלק וחלק במחשב שלהם ובייחוד מה החסרונות שלהם.

הם פשוט עםבדים על אנשים בעיניים, ואומרים להם שהמחשב טוב, והוא שיא הטכנולוגיה(LCD הרי, אלא מה) ויכול להריץ כל משחק בשוק(אבל אולי ב0FPS)

פשוט מרגיז!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מצחיק זה שרשום לך:

אינטל פנטיום 4 כולל קירור מקורי!

אתם מבינים אם זה היה זלמן או משהו זה לא שווה.

ועוד משהו בערוץ הקניות שהורג אתי זה איך הם מתלהבים מדברים ברורים מאליהם:

מה אנחנו מקבלים כאן:

מחשב כולל מסך כולל כולל כרטיס מסך משולב,גם יותר אמין וגם יותר חוסך במקום!

+

מעבד אינטל

+

לוח אם!

זה כל המידע שיש לך,קנייה חכמה בהחלט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מצחיק שהם אומרים תראו איזה עומס נוצר על המעבד, חחח איזה עומס כולה סרט דיוידי פתוח עם מצלמת אינטרנט

וגם פעם אחת אמרו ספק כוח חזק ולא אמרו וואט וכלום

ד"א חברים שלי דפוקים הלך להם המאוורר של המעבד ישר רצים לקנות מאוורר מקורי- של ב 80 שקל.. חחח מה אכפת לי אין לי כוח להסביר להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...