לא מעצבן אותכם שדופקים אנשים אחרים והם מאמינים לאותו מוכר, טכנאי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מעצבן אותכם שדופקים אנשים אחרים והם מאמינים לאותו מוכר, טכנאי?

Impreza

Recommended Posts

זה האשכול שבא לעזור לכל אלה שלא מבינים במחשבים, סיפורים אמיתיים על אנשים ש"נדפקו" ולא יודעים את זה, אשמח אם כל אחד ישתף סיפור:

לפני חודשיים: חבר שלי קנה מחשב מנוכל רמאי שאני לא יפרסם את החנות פה, בקיצור לא הבנתי כל כך במחשבים אבל המוכר הבטיח לו ספק של 520 וואט סתם ספק ונתן לו מעבד אינטל 2.8 לא פרסקוט עם לוח AUSU P4R800-VM עם כרטיס מסך 9200 בקיצור חבר שלי התפתה לעסקה..ועשה טרייד אין על מחשב 1.5 עם 128 RDRAM ועוד כמה שטויות בקיצור שילם 2000 ומשהו שקל

עכשיו הוא קיבל לוח עם כרטיס מסך מובנה, מה שהוא לא ידע, הוא קיבל ספק 250 וואט במקום ה 520 והיה לו בהתחלה מלא בעיות עם המחשב ובקיצור חשב שהוא יצא עם עסקה טובה, לבסוף התברר שחבר אחר שלי קנה אצל החנות הזאתי מיקרוגל, הגה, וכל המוצרים התקלקלו או היו פגומים.

לפני שבועיים: הסתובבתי לי בקניון ארנה וראיתי עוד חנות של מוצרי חשמל, לא אזכיר את שמה, בקיצור עמדתי איפה שעמדת המחשבים והאזנתי לשיחה בין מוכר לקליינט שבא לקנות מחשב ולא יודע שדופקים אותו, בקיצור המוכר אמר 256 אממ זה יצא לך 700 שקל על הרכיב הזה, אבל אתה לא חייב, אתה יכול לקחת 128M זה יצא לך יותר זול וזה מהיר במשחקים.

היה בא לי לצעוק: עובדים עליך! 512 של חברה טובה עולה 600 שקל ככה אבל התאפקתי וזה היה מעצבן

חבר שלי רוצה לקנות מחשב חדש, המלצתי לו על מפרט כמו שלי: 2600, 512DDR, RADEON 9600XT הרי הוא לא ממש גיימר כבד ובקיצור הוא הלך ל"חבר המשפחה" והוא אמר לו: רק אינטל 2.8 מאז חבר שלי לא רצה לשמוע על ואמר 2800 מגה הרץ זה הכי חשוב

זה מעצבן..ניסיתי להסביר לו ולא הלך אבל בעייה שלו

יש לי חברים שחיים בסרט עם ג'יפורס 4 ואומרים שזה הכרטיס הכי טוב היום בשוק.. נו באמת שיאמינו

לפני חודש: חנות ליד הבית שלי בראשון, הלכתי אליה כדי לבנות מפרט, בקיצור היה לי בערך 4000 ש"ח +

המוכר הראה לי את המארזים וקיבלתי חושך בעיניים, היה שם את המארז לא זוכר את השם אבל היה על החלון e כזה, חברה נראה לי צ'יפטק משהו חח

קיצר בפנדס הוא עולה 350 שקל ללא ספק

ובחנות המוכר הפליץ לי מכיר של 600 שקל על המארז...ראיתי עוד מארז, זה עם הידית למעלה של הג'יימס בונד שעולה 300 שקל ככה עם ספק 520 וואט ובחנות ההיא עלה 500 שקל ללא ספק, בקיצור הוא הראה לי ואמר לי קח 9600 SE זה גרסה מתוקנת וכל זה

יצאתי מהחנות...

עוד חנות בראשון: אבא שלי חיפש לוח אם יד שנייה בחנות היו צריכים לבדוק את הבעיה על המקום וחינם, לא היה להם מקום לבדוק אז השארנו את המחשב, בערב קיבלנו טפלון והם אמרו שהמחשב לא מוכן ורק עוד יום, טוב חיכינו והרבה טלפונים רק אחרי יומיים עלו על הבעייה שזה לוח אם בקיצור הביאו לוח מובנה עם כרטיס מסך מובנה, לוח של tusi משהו.. בקיצור רצו 300 שקל! על יד שנייה?? למה מה קרה? מזל שחבר של אבא שלי שילם..כי זה מחשב שלו

בקיצור הרבה שקרנים במדינה הזאת, למי שיש עוד סיפורים או מקרים דומים שיכתוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי כוח לכתוב כמה דברים כאלו עברו עלי ולא רק בתחום חומרת המחשבים. לשווא התאמצתי לשכנע, אך ראוי לציין כי במקרים מסוימים הצלחתי ולטובה. המסקנה: חבל שאנשים פשוט מקובעים, צרי אופקים ונשבעים שהדוד או החבר של האחות יודע יותר ממך.

well, fuck'em... העיקר שאני מגלה צרכנות נבונה עבור עצמי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שהלך וקנה מחשב בלי לשאול אותי.

עם תקציב של 6000+-

הוא הלך וקנה:

amd 2500+

r9600pro 128

זיכרון של סמסונג 512

ואת זה:

http://www.pch.co.il/docs/pi1046406990.htm

ואת זה:

http://www.pch.co.il/docs/pd1046093176.htm

איזה קריזות חטפתי רציתי לחבוט בו.

יום אחד אני בא אליו והופ יש לו מחשב חדש בלי להגיד כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פעם כמעט חטפתי תביעה בגלל שמכרתי , לצערי מאז no more for u.

אנשים מבינים רק אינטל ומאידך רוצים הכל ובזול לכן זה די סותר אבל איך שלא יהיה אני הפסקתי עם כבר כמה שנים בגלל כמה מקרים לא נעימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עוד סיפור מעניין.

פעם אחד(לפני הרבהב הרבה זמן).

קניתי מחשב חדש. בקיצור היה לי בו 5GB(אמרתי שלפני הרבה זמן?).

האחריות שלי הייתה עליו 3 שנים. אחר י שנתיים הוא התקלקל, הלכתי לחברה ואמרו לי שאי אפשר להחליף אותו, כי אין יותר כוננים בגודל הזה, הם אמרו שהדבר היחידי שאפשר לעשות הוא לקנות אחד חדש של 6GB. כמובן שאבא שלי לא הסכים ועשה להם שם הרבה בעיות ובסוף החליפו לנו בלי כסף.

אבל זו חוצפה.

דרך אגב: גם זה היה בחנות בראשון איפשהו ליד קניון הזהב(יש שם הרבה חנויות באיזור אל תדאגו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מראשון והלכתי כמעט לכל חנות שם, כולם רמאים

יש חנות אחת איפה שהיה שמיר מחשבים אז קנו אותה או משהו כזה וגם שקרנים..זה אלה עם המארז שאמרתי והכרטיס מסך מסוג ה ספיישל אדיטיון חחח

כנראה המקום שם מקולל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא..... מקום אחר שאני לא אגיד את שמו.......

זה ממש מבאס אבל אין מה לעשות.................................

רק שתדאגו שאם קונים ביבואן ואתה רוצה להחליף חלק אז ככה כמו כלום מחליפים אז אני לא מבין מה הבעיות שלו

וכמה פעמים נקרעו המדבקות והוא אמר לי שפתחתי המחשב ואני

חחח פעם לפני 3.5 שנים פתחתי את המחשב לשים כרטיס הוא צעק עלי..... חח עכשיו הוא יצעק עליי יקבל על הראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...