תעזרו לי להגדיר חייגן - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעזרו לי להגדיר חייגן

דודי הסטלן

Recommended Posts

שלום,

אתמול עשיתי פורמט ועכשיו שאני בא להתקין את החייגן אני נוכח לדעת ששכחתי בעיקרון איך עושים את זה :'(

אני בבזק בינלאומי וחסרה לי גם התוספת הזאת שמוסיפים לשם משתמש כשמתחברים לחייגן, אני מאמין שאלה שמחוברים דרך בינלאומי יבינו על מה אני מדבר. תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה קובץ שהכנתי למקרה שאני ישכח איך להגדיר ולא יתחשק לי לחכות שעה בטלפון לתמיכה הטכנית (ד"א זה גם פתרון אפשרי בשבילך אם אתה לא מסתדר במשהו)

http://members.lycos.co.uk/ohadbx/bezeqint.doc

אם לא עובד תנסה דרך לחצן ימני->שמירת יעד בשם.

אני באמת מבקש לא לפרסם את הקובץ או התוכן שלו בשום מקום אחר בלי לוודא את העניין איתי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מבקש לא לפרסם את הקובץ או התוכן שלו בשום מקום אחר בלי לוודא את העניין איתי קודם.

למה לא ליצור קובץ PDF?

צירפתי לך את הקובץ (עים עריכה קטנה)

עריכה:

הקובץ כבר לא מצורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צירפתי לך את הקובץ (עים עריכה קטנה)

לא הייתי ברור מספיק או שיש לך בעית הבנה או משהו?

אני מבקש לא לערוך שינויים בקובץ או להעתיק את התוכן שלו לאף מקום בלי אישור שלי קודם.

לא רוצה שהוא יהיה ב PDF, ויש לי סיבה לזה. לא רוצה שיהיה כתוב בו HWZONE ויש לי סיבה גם לזה.

אז אל תחליט בשבילי, ועכשיו תערוך את ההודעה ותמחוק את הלינק.

פעם ראשונה ביקשתי יפה ונחמד, ושמת על זה זין גדול.

אני צריך להסיק מזה שלא שווה להשקיע בשביל הפורום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה יכול להיות רגוע. הורדתי את הקובץ.

ב. יש לך טעות. לא עשיתי את זה בגלל ששמתי עליך xxx. פשוט ניסיתי לעזור. אבל עכשיו אני כן שם עליך.

ג. אתה ביקשת לא לשים את זה באתר אחר, ואכן לא עשיתי את זה. פשוט הוספתי HWZONE, ותיקנתי לך שגיאת כתיב.

ד. אתה כנראה פורומיסט מתחיל (לא רק כאן)...

מי שבא ומנסה לעזור לך באותו ת'רד שפירסמת את ההודעה שלך זה לא אותו ילדון שיעתיק את הקובץ וישים אותו באתר אחר עים קרדיט לעצמו.

ואים אתה בן אדם שנפגע ממש מהר אז אני מציע לך לא לצאת מהבית, לא לדבר עים זרים ובאמת שעדיף שלא תגלוש בפורומים. זה יעלה לך את הלחץ דם  ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאאאא אבל יש לי חיבור כבלים לא ADSL בבקשה מכם שמישהו יתן לי מדריך איך לעשות חייגן לחיבור כבלים בבזק בינלאומי.

מה לגבי שאר ההצעות? להוריד חייגן או להתקשר לתמיכה טכנית? אין סיבה שלא תסתדר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי שאר ההצעות? להוריד חייגן או להתקשר לתמיכה טכנית? אין סיבה שלא תסתדר .

להוריד חייגן אני לא יכול כי לא חושב שבזק בינלאומי מציעים את זה להורדה ואני יודע שחברות אחרות כן מציעות חייגנים להורדה...

אני ייאלץ להתקשר לתמיכה טכנית פשוט רציתי לחסוך המתנה שלל 30 דקות למענה אנושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...