הסתבכתי עם Partition Magic ואני חייב עזרה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסתבכתי עם Partition Magic ואני חייב עזרה

Idan-h

Recommended Posts

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 12.08.04 בשעה 01:25

אני יודע שזה ארוך, אבל בבקשה תקראו.

יש לי HD שגודלו 37.2 GB.

עד עכשיו הוא היה מחולק שווה בשווה בין C לD, כל אחד 18.6GB.

רציתי להפוך את הC ל12.2GB ואת הD ל25GB.

בהתחלה זה היה נראה לי דיי פשוט, יש את האפשרות Resize Partition ובחרתי בה.

בחרתי את D, כתבתי שאני רוצה להגדיל מ19077 מגה ל25600 מגה וכמקור בחרתי בC.

טוב זה ביצע וכיביתי את המחשב, לבסוף אני רואה שהוא לא הגדיל את הD, רק הקטין את הC ויש שטח לא מוגדר בתוכנה.

טוב, קבעתי לשטח הלא מוגדר הזה כונן H שגודלו היה 6.36 ג'יגה, מה שאני בעצם צריך להעביר עכשיו לD, אמרתי טוב פשוט.

שוב בחרתי בD ובאפשרות Resize Partition, בחרתי בD, וכתבתי שאני רוצה להגדיל אותו בדיוק בגודל של הH, וכמקור בחרתי בH.

כאן מתחילות הצרות.

התוכנה הקטינה את C ל9 ג'יגה, את H גם כן ל3 ג'יגה, ויצרה שטח בלתי מוגדר בגודל השטח שאני רוצה להגדיל את D, שהוא 6.36 ג'יגה.

מה אני עושה?

צירפתי שתי תמונות, הראשונה רשימת הפעולות שהתכונה עשתה כדי כביכול להעביר את H לD, והשניה היא המצב כעת.

http://members.lycos.co.uk/idanhidan/untitled.JPG

http://members.lycos.co.uk/idanhidan/untitled1.JPG

תודה רבה רבה רבה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור התחלה, אולי כדאי שתגבה את החומר שחשוב לך (אם יש כזה)

עכשיו, בשביל להגדיל את D, תבחר בRESIZE ואז בתור מקור תבחר את המקום הלא מוגדר בדיסק

זה בלתי אפשרי לבחור בשטח הבלתי מוגדר.

ורון,

חשבתי ליצור עוד כונן במקום ההשטח הלא מוגדר, לדוגמא I ולשלב את H הD וI לD, ואז לפי התיכנון להגדיל את הC ל12.2.

הבעיה שהתוכנה מסבכת את העניין. כי עם Resize זה לא כ"כ הולך.

איך אני עושה את זה?

תודה רבה.

עריכה: אני חוזר בי, הכי קל יהיה לאחד את I (הבלתי מוגדר) עם D ואת H עם C, ככה נקבל את הגדלים המדוייקם שרציתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתבכתי עוד קצת :(

יצרתי את I והחלטתי לאחד אותה עם D בעזרת Merge Partition משום מה זה ללא הצליח ושני הכוננים נעלמו מהוינדוס, אבל בתוכנה שניהם קיימים רק אין להם סימון אבל כל המידע נשמר.

איך אני מחזיר אותם לוינדוס?

אנשים אני מתכנן לעזרה.

הנה תמונה של הבעיה

http://members.lycos.co.uk/idanhidan/untitled2.JPG

עריכה: הצלחתי להחזיר את I בכך שמחקתי אותה ויצרתי אותה מחדש - זאת של ה6.5 ג'יגה.

אבל את D אני יכול להחזיר או לא? יש לי שם מידע חשוב ואםילו אני מצליח לראות אותו דרך Browse Partition.

עזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - כדי לבטל את ההסתרה - לחיצה ימנית -> advanced -> unhide partition

דבר שני - במקום להסתבך עם מיזוגים, תמחק את שני הכוננים הריקים, ובמקום להשתמש באשפים כדי לעשות שינויים, לחיצה ימנית -> resize\move

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - כדי לבטל את ההסתרה  - לחיצה ימנית -> advanced -> unhide partition

דבר שני - במקום להסתבך עם מיזוגים, תמחק את שני הכוננים הריקים, ובמקום להשתמש באשפים כדי לעשות שינויים, לחיצה ימנית -> resize\move

דבר ראשון - בלתי אפשרי, יש שגיאות בFAT, הצלחתע להעביר כמעט את כל המידע למחיצות האחרות (I,H,C), אבל קבצים ותיקיות ששמם היה בעברית אני לא יכול להעביר.

דבר שני -אני לא ימחק כרגע את שני הכוננים החדשים, כי אליהם העברתי את המידע החשוב מהD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...