מהו המשחק עם הסיפור הכי מעניין שאתם מכירים? (לא משחקי FPS - שו?טר ...) - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו המשחק עם הסיפור הכי מעניין שאתם מכירים? (לא משחקי FPS - שו?טר ...)

ryu

Recommended Posts

הוא מבקש קווסטים.. לא עוד ת'רד "המשחק האהוב עלי"

The Longest Journey, פחח נו על מי אני עובד. המשחק האהוב עלי  ;) אבל זה קווסט. ובאמת וכמה אובייקטיבי שאני יכול להיות העלילה באמת באמת טובה.

כל סדרת אי הקופים. זה ממש לא בעיה להשיג את 1 ו2 שהם בלי דיבוב, אבל גאוניים, חוקית בחינם, למרות ש3 הוא ללא ספק הכי טוב בסדרה ובכלל לדעת רבים הקווסט הכי טוב שיצא אי פעם. בכל מקרה, אם אף פעם לא שיחקת, זה הזמן.

Sam & Max - יש על מה להרחיב? תנסה להשיג\לקנות לפחות את המשחק עם דיבוב, זה פשוט כלום בלי זה.

זה די עצוב שזאת הרשימה, כי מה לעשות - לא יצא קווסט עם עלילה טובה כבר הרבה זמן. The Longest Journey הוא מ2000.

אני מודה, אין כאן את Syberia כי פשוט לא יצא לי לשחק יותר מבדמו, שמעתי עליו דברים מעורבים, אבל העלילה נשמעת די טובה, אז שווה לנסות.

גם Grim Fandango חסר כאן, כי גם בו לא יצא לי לשחק והעלילה שלו גם אמורה להיות ממש טובה (היא בעולם הבא.. מה כבר יכול להיות רע),

רק תעשה לעצמך טובה, תעשה קצת השלמות, אני בטוח שלא שיחקת בכל הקווסטים הישנים הטובים, אל תרוץ לחדשים - כי מנסיון - כבר הרבה זמן לא יצא משהו טוב.

נ.ב

בכל המשחקים שכתבתי ב"רשימה" לא חסר הומור. גם אם the longest journey נראה קודר מתמונות, יש בו את הרגעים הכי מצחיקים שחוויתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק עכשיו את סיבריה 2.... נחמד בנתיים :D

אני אנסה כמה ואני אחזור חחח יש ימבה משחקים ואני לא יודע מה כדאי קודם... מה גם שכל משחק זה "סרט" לשחק אותו

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...