האם לקנות מחשב חדש או להמתין? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לקנות מחשב חדש או להמתין?

motir

Recommended Posts

שלום,

כן, אני יודע, זו שאלת השאלות ובד"כ התשובה היא: קנה עכשיו. במחשבים לא מחכים ליציאת הדור הבא, כי תמיד יהיה דור הבא.

אבל...

אני רואה כל הזמן ביקורות על מעבדי ה-64 החדשים של והסוקט החדש של אינטל, ונראה לי כאילו יהיה מטופש לקנות עכשיו P4 2.8 כשמעבר לפינה יש דברים חדשים לחלוטין.

האם כדאי להמתין מעט? כמה זמן להערכתכם יקח עד שנראה דור חדש של מעבדים מאינטל? או כרטיסים ויכולות אמיתיות שיעבדו עם הסוקט החדש?

היות ובעבר היה לי והיו לי בעיות שונות איתו, אני מעדיף ללכת על אינטל ולא , אך אם ה-64 החדש אכן נותן תמורה טובה משמעותית אולי יש על מה לדבר...

מה דעתכם?

(השימוש במחשב יהיה לצרכי אודיו, גרפיקה וקולנוע ביתי... חשבתי על P4 2.8 עם 1GB . HD כבר יש לי וכנ"ל כרטיס מסך).

תודה,

מוטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה התקציב שלך. אפשר היום לקנות את מעבדי ואינטל בתושבת החדשה אבל זה יקר יחסית.

ובגלל שהAMD שלך עשה בעיות אתה מעדיף אינטל?

האינטל 2.6 שלי נשרף פעמיים ונראה כבר כמה שנות חיים יש לפרסקוט ב60 מעלות אם טוב...

לשני המעבדים יש אחריות ועדיף לקחת פשוט למה שיש ביצועים יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב כ-2000 ש"ח לשילוש המקודש. את השאר כבר יש לי.

אני לא עושה OC (אולי בגלל זה נשרף לך המעבד?). הבעיות עם לא היו רק חומרה, אלא גם תוכנה. מספר תוכנות גרפיקה ואודיו שלא עובדות מספיק טוב עם ומותאמות במיוחד לאינטל.

השאלה היא האם להמתין כי אוטוטו יש משהו חדש לגמרי, או שאנחנו עדיין איפשהו באמצע עידן ה-P4 פרסקוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...