רפורמות בבתי הספר - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רפורמות בבתי הספר

alexta-z

Recommended Posts

ok, אני מסכים איתך שזה לא כל בתי הספר, אבל אלה שלא מתאימים להגדרה שלי ממקודם הם בודדים, וזה מאוד תלוי בהנהלה ובתלמידים. גם התלמידים יכולים לגרום לסילוק של מורה דפוק אם הם מחליטים על זה, ונראה את המנהל/ת אומר/ת שהם לא יגשו לבגרות באותו מקצוע בכלל... ההורים יתלו אותו/ה... ואת זה התלמידים לא רוצים להבין!

אצלני בבצפר הייה "מורה" (למחשבים- אני למדתי במגמת מחשבים... ככה שזה הייה מצוע מרכזי אצלנו...) מנייק אבא של המנייקים. לא רק שהוא לא ידע את חומר הלימוד, הוא בקושי ידע מה הוא צריך ללמד... הוא הייה תורח לשבת איתנו בכיתה 5 שעות בשבוע מתוך 13 שהיו רשומות במערכת, מיתוכם הוא לימד אותנו תאכלס פחות מחצי שעה. כמו שנאמר: "ככה לא בונים חומה!!!" זה לקח לנו שנתיים וציונים נמוכים במדעי המחשב א', אבל הוא סולק בבושת פנים, כאשר בחצי השנה האחרונות פשוט היינו מתעלמים ממנו. הוא אשכרה בכה פעם (או פעמיים ;D). מגיע לו! הוא חילק מגנים לפי רמת הליקוק תחת שהתלמיד העניק לו! (אני פעם כתבתי לו במבחן תוכנית בשם "DETH_TO_<השם שלו> אתם יכולים להבין איזה מגן קיבלתי...78 ובבגרות 94...), והוא אמר לאמא שלי, שבועיים אחרי תחילת הלימודים שאני לא מתאים למחשבים ( יש לי 90 ב 11 יח"ל, מבלי להעתיק במבחנים, והכנתי את כל הפרוייקטים לבד...), והוא אמר שלבעייה (מסויימת) יש רק פיתרון נכון אחד- הפיתרון שלו (אין כמעט דבר כזה שבמתמטיקה/ מחשבים יש רק פיתרון אחד... וברמה שלמדנו בה, יש כמה עשרות פתרונות לכל תרגיל...). בקיצור: מנייק (בן 40 בלי חברה... למי תוהה איך קוראים ליצור: אריאל הרוש )

סיכום (לכל העצלנים): התלמידים יכולים לשנות יותר ממה שהם חושבים! המורים קיימים כדי לשרת אותנו, לא להפך! הם חיים מהמיסים שההורים שלכם משלמים. ויוה לרזיסטאנס! זא רודינו אי זא סטאלינה!

אתה ממש טועה. היה לי השנה מורה לאינטרנט שעונה בדיוק על ההגדרה שלך של המורה ההוא ואני אתפלא אם הוא לא יותר מטומטם מהמורה שלך.

כל שנה תלמידים ומורים מתלוננים עליו על כמה שהוא מטומטם, כל שנה תלמידים נדפקים בגללו ולא יודעים את החומר בגרוש אבל אי אפשר לסלק אותו.

יש דבר כזה שנקרא ותק של מורים. אם המורה הוא מורה ותיק שמלמד שם הרבה זמן אי אפשר סתם ככה לקום ולסלק אותו.

הבעיה היא שלמורים יש יותר מדי כח בעניין הזה עם כל ההסתדרות וכל הבולשיט הזה ולכן אי אפשר לפתר מורים עם ותק אפילו אם הם המורים הכי דפוקים בעולם.

רק תבין עד כמה המורה הזה לאינטרנט הוא בן-אדם (אם אפשר לקרוא לו ככה) מטומטם. אפילו שאר המורים מזלזלים בו והמחנכת שלי אומרת שאין מה לעשות והיא יודעת שהוא מפגר ומדי שנה מלא תלמידים נדפקים אבל פשוט אין מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיכום (לכל העצלנים): התלמידים יכולים לשנות יותר ממה שהם חושבים! המורים קיימים כדי לשרת אותנו, לא להפך! הם חיים מהמיסים שההורים שלכם משלמים. ויוה לרזיסטאנס! זא רודינו אי זא סטאלינה!

צודק באמת ראית מלא בביתי ספר של חברים שלי שקרה כזה דבר אפילו ביסודי הכיתה שלי העיפה מורה למוזיקה (מקצוע מוזר ולא קשור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל החינוך בארץ חרא תבאו לשבח מופת בתל אביב(חלק אולי מכירים) זה בית ספר טוב ברמה גבוהה המורים מלמדים ולא מתעסקים בשטויות מקסימום מעיפים מהשיעור.יש מלא מעבדות מחשבים פיסקה ורב תחומית ואתה לומד שם אפילו אם אתה בחטיבת בייניים למדתי פה וכעת אני עולה לי' ואני ממליץ לכם על הבית ספר

רק שכחת פרט קטן שהלימודים שם ברוסית ואם אתה לא יודע רוסית ברמה של שפת אם אין לך מה לחפש שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש טועה. היה לי השנה מורה לאינטרנט שעונה בדיוק על ההגדרה שלך של המורה ההוא ואני אתפלא אם הוא לא יותר מטומטם מהמורה שלך.

כל שנה תלמידים ומורים מתלוננים עליו על כמה שהוא מטומטם, כל שנה תלמידים נדפקים בגללו ולא יודעים את החומר בגרוש אבל אי אפשר לסלק אותו.

יש דבר כזה שנקרא ותק של מורים. אם המורה הוא מורה ותיק שמלמד שם הרבה זמן אי אפשר סתם ככה לקום ולסלק אותו.

הבעיה היא שלמורים יש יותר מדי כח בעניין הזה עם כל ההסתדרות וכל הבולשיט הזה ולכן אי אפשר לפתר מורים עם ותק אפילו אם הם המורים הכי דפוקים בעולם.

רק תבין עד כמה המורה הזה לאינטרנט הוא בן-אדם (אם אפשר לקרוא לו ככה) מטומטם. אפילו שאר המורים מזלזלים בו והמחנכת שלי אומרת שאין מה לעשות והיא יודעת שהוא מפגר ומדי שנה מלא תלמידים נדפקים אבל פשוט אין מה לעשות...

אז זהו שלא! פשוט אל תבואו לשיעורים שלו! אל תכנסו לכיתה. מה יעשו לכם, ישלחו את כל הכיתה הבייתה? דיינו, ההורים ישמעו על דבר כזה ויתפסו את המורה/ מנהל/ והאחראי על החינוך בעירייה מהגרון! תנסו את זה. אחרי פעמיים שלוש שהמנהל יתן לכם הרצאה מז**ת מוח על זה שאתם נחותים ואין לכם שום זכות, הוא יתקופף כמו מסטיק ושנה הבאה המורה יועף ואם לא אז המנהל והמורה ישלכו לחפש את עצמם. המנהל הוא לא כל יכול! תכתבו מכתב למפקח על המקצוע (משהו חריף, תציגו את כל העובדות בצורה הכי שלילית...) ותתנו קופי למנהל ותאימו שזה ישלח אם הוא לא יתפל במצב. במילא אין לכם מה להפסיד, תנסו את זה. יש הרבה דרכים להגיע לביצים של ההנהלה ולתפוס אותם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכתה עם LAMER, אם לא נבוא לשיעורים נקבל מגן חרא.

השנה כבר אין שיעור אבל יכול להיות שהמורה הזה ילמד אותנו מקצועות אחרים במחשבים שנצטרך לגשת לבגרות בהם וזה מפחיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי: תארגנו חרם על המורה, שכל הכיתה לא תבוא לשיעורים שלו! הוא לא יכול לתת לך ציון יותר נמוך מממוצע הציונים שלך! אתה יכול ללמוד לבד (הוא ממילא לא עוזר לך...) ולקבל ציונים גבוהים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שכחת פרט קטן שהלימודים שם ברוסית ואם אתה לא יודע רוסית ברמה של שפת אם אין לך מה לחפש שם

אתה לא צודק כי 20% מהתלמידים בבית הספר לא יודעים רוסית ומסתדרים דווקא מצוין (במקרה שלי אני באמת יודע רוסית אבל עדיין רציתי לציין בית ספר טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הLOL? זה באמת מה שצריך לעשות פה פעם אחת, כדי שדברים יתחילו לזוז. במדינה הזו רק הפגנת כוח ואיומים מצליחים לקדם דברים... במקום שהמנהיגים ידאגו לעם וישמרו על האינטרסים הלאומיים, הם עסוקים בלשמור על האינטרסים הפרטיים שלהם (אפילו במפלגה הם לא מתחשבים...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG מה שאמרת זה בדיוק מה שאני וחבר שלי מההקבצה עם האדיוט עשינו.

לא באנו לשיעורים שלו ובסוף הסתבכנו עם הרכז שכבה שאיים עלינו שבסוף לא נבוא לבגרות וכו' ובאנו רק לקראת סוף השנה להגיש את האתר למגן ולבגרות.

המנייאק הביא לי בהתחלה ציון 62 על אתר מושלם אבל אחרי שצעקתי עליו בטלפון וגם אמא שלי צעקה עליו הוא שינה ל-82 (שוב, אתר מושלם).

כבר לא היה לי כח יותר להתעסק איתו לכן לא רבתי גם על הציון הזה. אגב הבן זונה גם כתב בתעודה בשביל הפרנציפ ציון 62.

הכי מצחיק זה שיש לי חבר שלא מבין כלום מהחיים שלו ולא למד כל השנה. אני בניתי לו את הפרויקט ב-5 דקות בערך (את ה-HTML) (ואח"כ גם את הג'אווה וה-ASP) והמורה הביא לו מגן 95 ותמיד מביא לו בתעודה 100!

אין פה שום צדק הוא נותן ציונים לתלמידים לפי כמה שהוא אוהב כל אחד.

כמו שאמרתי להבריז מהכיתה לא יעזור כי עשיתי את זה כל השנה עם חבר שלי ולפעמים גם עם עוד 1-4 אנשים בערך ובסוף רק צעקות אנחנו מקבלים.

שוב אני אומר שכולם מודעים לזה שהוא אדיוט - הרכז מקצוע, הרכז שכבה, המנהל וכל שאר המורים בגלל שהם יודעים שכל שנה הוא דופק לילדים את החיים במקצוע שאמור להיות קל לקבל בו 100!

אבל מה לעשות אי אפשר לפטר אותו המורה שלי אמרה שכבר ניסו בהרבה דרכים ואי אפשר בגלל שיש לו קבע :\

אישית לא איכפת לי כי הוא לא ילמד אותי יותר. דיברנו עם רכז המקצוע והוא הבטיח לתת לנו מורים נורמליים שנתיים הבאות.

אגב אני מתכנן למורה לאינטרנט הפתעה נעימה על זה שהוא דפק לי את החיים :) נראה מתי יהיה לי כח לבצע את זה.

אה ועוד משהו רק תבינו כמה כולם שונאים אותו, עשו עליו משחק כמה ילדים מאחת הכיתות שאתה זורק עליו עגבניות ויורק טפו טפו וזה משחק די משעשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא היה מורה שלי גם ואמר לי בפרוש שהוא לא נותן 100 כי אין דבר כזה אתר 100

אבל המורה של הקבוצה השניה חילק מאיות.......

שמעו סיפור על המורה השני......

היה איזה אחד אידיוט שלא ידע לעשות את הג'אווה אז הוא שאל בכתה מי רוצה לעשות לו ומי שיעשה יקבל מגן 100

אז חבר שלי העתיק פשוט את רוב הג'אווה שלו לילד האידיוט ואז הוא קיבל 100 ככה על קופי פייסט ועוד קצת...... (היה לו אתר מעולה שגם ככה הוא היה מקבל 100 אבל זה לא קשור)

אין צדק........!

וקבלו את זה

וגם הנה המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ונדב )VBMASTER)

עשינו במחשבים בתכנות פונקציונלי

משחק סנייק פשוט מדהים

בעוד שכל שאר הכיתה עשתה איקס עיגול

כולם קיבלו 90

אנחנו 95

ואיזה חנון טורבו אחד שגם עשה איקס עיגול קיבל 100

עזבו

מע' החינוך הזו היא מערכת שחיקת התלמידים

זה לא שהיא פשוט לא מחנכת אותנו להפך

היא הורסת אותנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...