מה דעתכם - מסך "19 - מה לקחת - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם - מסך "19 - מה לקחת

IAD

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זהו שמתי לב שזה ממש קצת.

אבל אני עדיין מתלבט אם לקחת מסך LCD 17" או נגיד את המסך הזה...... הבעיה היחידה שעוצרת ממני לבחור בו, זה הבעיות עייפות בעיניים. אם אני אשב עליו שעה-שעה וחצי.... במסך שיש לי עכשיו זה לא קורא רק בגלל המסנן קרינה. ולמה לקנות מסך 19" כל כך איכותי, ובסוף לשים לו מסנן קרינה שיאפיר לו את הצבעים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שמתי לב שזה ממש קצת.

אבל אני עדיין מתלבט אם לקחת מסך LCD 17" או נגיד את המסך הזה...... הבעיה היחידה שעוצרת ממני לבחור בו, זה הבעיות עייפות בעיניים. אם אני אשב עליו שעה-שעה וחצי.... במסך שיש לי עכשיו זה לא קורא רק בגלל המסנן קרינה. ולמה לקנות מסך 19" כל כך איכותי, ובסוף לשים לו מסנן קרינה שיאפיר לו את הצבעים?!

הוא כולל מסנן, אין צורך אחד נוסף.

....

למה ללכת על האיימהאה?

אז ככה, גדול יותר, זול יוצר, משחקים , זוויות צפייה.

lcd?

יפאשר לך לעבוד יותר.. מבלי להתייעף, תופס הרבה פחות מקום, צורך פחות חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן?

כל מסך שיצא ב5 שנים האחרונות כולל "מסנן", לא?

וחוץ מזה, אה אני לא יכול לשחק בLCD? בולשיט. אפשר ועוד איך! אני פשוט מקביל את הקצב למקסימום 75Hz..... אוי העיין שלי ממש תבחין בין 75Hz ל85Hz!!!!

לא נראה לי......

סרטים? בLCD זה נראה פי 1000 יותר יפה. זויות? במסכים של היום, אפשר לראות כמעט מכל הזויות. וחוץ מזה אני יושב מול המסך, אז מה מעניין אותי זויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן?

כל מסך שיצא ב5 שנים האחרונות כולל "מסנן", לא?

וחוץ מזה, אה אני לא יכול לשחק בLCD? בולשיט. אפשר ועוד איך! אני פשוט מקביל את הקצב למקסימום 75Hz..... אוי העיין שלי ממש תבחין בין 75Hz ל85Hz!!!!

לא נראה לי......

סרטים? בLCD זה נראה פי 1000 יותר יפה. זויות? במסכים של היום, אפשר לראות כמעט מכל הזויות. וחוץ מזה אני יושב מול המסך, אז מה מעניין אותי זויות.

1. בlcd פליקר פרי זה באמת 75הרץ, ואין סיבה ליותר מזה. אבל לא על זה דיברתי.. אלא זמן ריענון של הגביש (עוד אחד מחסרונות הLCD), שםא הוא איטי אתה תקבל תופעת מריחה של התמונה במשחקים, וסרטים.

2. נכון, החדות מדהימה, ובאמת איכות התמונה באופן כללי היא יותר טובה. אבל יש את עניין המריחה... (לפי הנתון שראיתי במפרט ששלחת אותי אליו, לא תהייה בעיה כזאת. אולם תזכור שברוב מסכי הLCD בעלי זמן ריענון איטי כן תהייה תופעה כזאת. 40MS זה יחסית טוב)

3. נכון, אותך אולי לא יעניין הזויות, אלב מה עם חברים שבאים.. או לדוגמא.. שאתה רוצה לצפות בסרט.. ואתה קם ועוד רוצה להמשיך לעקוב במתרחש. .. חוץ מזה.. נכון, גם במסכים של היום רואים מכל הזוויות. אבל גם במסכים הכי טובים ויקרים של ה"יום" .. לא תראה טוב! מכל הזוויות.

נ.ב אני חושב שכל מסך שיצא לשוק ב4 שנים האחרונות בהחלט כולל מסנן קרינה!..

לגבי 5, אני לא יכול להתחייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד מתי ?!

מסכי CRT לא מוציאים קרינה, FOR CRYING OUT LOUD!

תווי התקן המינימליים (כאלה שמסך שלא עומד בהם אסור בכלל למכירה מבחינה חוקית) קובעים שרמת הקרינה תשאף לאפס ממרחק של מספר ס"מ (לא זוכר בדיוק כמה... נדמה לי ש-10), וכך בחשבון שככל שמתרחקים מהמסך רמת הקרינה יורדת בריבוע...

ואני לא מבין, זה סוג של מוגבלות לא לקלוט כבר כמעט שנה שמסכי CRT לא מוציאים קרינה, FOR CRYING OUT LOUD?!

אתה יודע מה היה קורה אם מסכי ה-CRT (ואפילו הגרועים ביותר שבהם) היו מוציאים רמה כלשהיא של קרינה שהיא לא אפסית ?!

מאות אלפי אנשים היו חולים בסרטן באיזור הראש, ופשוט מתים, ואתה כבר היית יודע מזה, כי היו מוציאים את מסכי ה-CRT מחוץ לחוק.

אז תפסיק כבר לחיות בסרט הזה שלך!

מסכי CRT לא מוציאים קרינה, FOR CRYING OUT LOUD!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

כי הוא אולי יודע על מה הוא מדבר?!

כל מסך בעל תקן TCO הוא בעל קרינה אפסית!

אני כבר 7 שנים מול מחשב 20 ס"מ מהמסך, יום יום רוב השעות ביום והכל איכותי.

חוץ מקצת כאבי ראש, אין לי שום גידול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין שום בעיה, זה Ibrow-Now שכבר כמעט שנה מתעקש לבלבל את השכל על "קרינה" כביכול שיש בכל מסכי ה-CRT בעולם, ומתקעש שכל אחד שלא משתמש במסך LCD יסבול מכאבי עיניים, וימות בטרם עת מסרטן..

לא משנה כמה פעמים מסבירים לו, הוא לא קולט.

כולי תקווה שכתיבה בגודל 12, וחזרה על זה 3 פעמים, תכניס לו את זה סוף סוף לראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"חוץ מקצת כאבי ראש, אין לי שום גידול."

אני גם לא מוכן לכאבי ראש.

Enc0der, תבין, XJ700T זה מסך שיצא ב3 שנים האחרונות ואני אומר לך שבלי מסנן קרינה הוא בלתי נסבל! אתה לא תצליח לשכנע אותי אחרת.

סקרופטיון, הלוואי שהיו נותנים לנסות מסכים לשבוע. הייתי מנסה ומחליט. אין לך קצת כאבי ראש או משהו? 100%???????

כי כשיש מסך LCD דיי מושלם עם 40MS ואפשר לצפות מכל הכיוונים וגודל נקודה קטן יחסית לLCD אז אני לא חושב שיש לי ממה הרבה להתלבט. אין לך כלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך עכשיו

לפעמים אני יושב מ12:00 בלילה עד 6 בבוקר מקסימום עם הפסקה של רבע שעה ובלי שום כאבים וזה עוד שהOPQ מופעל

עריכה: רק אני חייב לציין שלקח לי יומיים בערך להתרגל עליו אבל אחרי שהתרגלתי הוא היה לא נורמלי מסך פשוט מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...