מה דעתכם - מסך "19 - מה לקחת - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם - מסך "19 - מה לקחת

IAD

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה אני לא הייתי הולך על אף אחד מהם כי אני רואה שיש לך תקציב.

יש עכשיו ביקורות של IIYAMA למשל הנה קטע (פשוט אני הולך לפתוח על זה ת'רד):

"You dont really need resolution support above 1,600x1,200 on a 19in monitor, but when that level of detail isnt enough, the 85Hz refresh rate at 1,920x1,440 makes this screen almost unique. The Iiyama has plenty to offer, but for the everyday user looking for value for money and first-class picture quality, the CTX and models just inch ahead."

אני כבר בזמן האחרון התחלתי להגיד שיש לנו במסכי 19" ווינר אחר....... G420. עולה בארץ איזה 650 דולר לא כולל מע"מ. בערך 3500 ש"ח.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבית אני עובד עם מסך סוני - Multiscan E400 19 ואני עובד עם רזולוציה של 1600*1200 בתדר רענון של 75 הרץ .

האמת היא שהכרטיס לא מאפשר לי תדר גבוה יותר , אבל אם הייתי יכול הייתי עובר ל- 85 הרץ.

בעבודה - המסכים ה- נחשבים אצלנו הם iiyama , והם חוויה אידרה יחסית ל שלי בבית . אני פשוט מקנה ומצטער שלא קניתי iiyama טוב אני יכול להמשיך ולהנות מהמסך שלי בבית כי גם הוא טוב ואני אפסיק לפזול לכיוון iiyama שיש לי בעבודה .

(עבודה - באוניברסיטה בבאר שבע ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

הייתי אומר שכדאי להתמקד יותר בדגמים הבאים ולהחליט מה העין שלך מעדיפה :

LG FLATRON 915FT

CTX PR960F

SAMSUNG 959NF

MAG 810FD

אלו נחשבים פחות או יותר למסכי ה Value בעלי מחירים שנעים בין 2200 ל 2600 ש"ח, כולם טובים ובעלי איכויות תמונה גבוהות ביותר, במיוחד ה 959NF של המבוסס אחרי הכל על השפופרת המתקדמת ביותר בעולם, הדיאמונדטרון (נמצאת גם במסכי ה IIyama), נוח יותר לתפעול מה IIyama וכמובן, זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red, 2, 300]LG FLATRON 915FT[/glow]

CTX PR960F

SAMSUNG 959NF

MAG 810FD

אלו נחשבים פחות או יותר למסכי ה Value בעלי מחירים שנעים בין 2200 ל 2600 ש"ח, כולם טובים ובעלי איכויות תמונה גבוהות ביותר, במיוחד ה 959NF של המבוסס אחרי הכל על השפופרת המתקדמת ביותר בעולם, הדיאמונדטרון (נמצאת גם במסכי ה IIyama), נוח יותר לתפעול מה IIyama וכמובן, זול יותר.

הבחירה שלי 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red, 2, 300]LG FLATRON 915FT[/glow]

CTX PR960F

SAMSUNG 959NF

MAG 810FD

הבחירה שלי 8)

בגלל הבחירה שלך אינ עובד כבר שלוש שבועות עם פרוויו 14"!!!... למה? בגלל שהפלטרון החליט לשבוק חיים ללא כל סיבה נראית לעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחירה מצויינת!

נחזור לוויכוח:

"בעבודה - המסכים ה- נחשבים אצלנו הם iiyama , והם חוויה אידרה יחסית ל שלי בבית . אני פשוט מקנה ומצטער שלא קניתי iiyama טוב אני יכול להמשיך ולהנות מהמסך שלי בבית כי גם הוא טוב ואני אפסיק לפזול לכיוון iiyama שיש לי בעבודה ."

מה שיש לכם זה בטח מקסימום 451 שהוא עוד בסדר גמור. אבל במסכים החדשים שצריך לשנות כיוון תמונה זה ממש מעצבן. הסוני שלי לך קצת ישן שתדע, ועם 75Hz זה ממש נורא לעבוד, אני לא מבין איך אתה יכול. מה גם שאתה צריך לעבוד ב1280*1024 על מסך 19". זה שזה רק 75Hz זאת בעיה של הכרטיס מסך...... והסוני העכשווי הוא G420. אם IIYAMA לא החדשים לא היו מעצבנים הייתי לוקח אותם אולי... (אני מתלבט בין CRT 19" ממש איכותי אותו 17" LCD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרררר.... אתה לא צריך לשנות מצב תמונה! אתה לא חייב! את לא אמור... רק אם אתה רואה סרט ורוצה לקבל בהירות עדיפה .. ולא מוכרת ברוב מסכי המחשב, את מפעיל את הפיצ'ר אשר נותן לך בהירות גבוהה יותר, בעבודה רגילה זה ידפוק לך את הראש.. אבל בצפייה בסרט זה ייתן שיפור באיוכת התמונה.

לכן זהו יתרון, ולא חסרון כמו שאתה מציג אותו!!

זה דומה מאוד לLightFrame אצל פיליפס.

וד"א.. בפלטרון הקודם שלי.. הייתה אופציה דומה שמשחקת בהגדרות כיוון הצבע בלבד ולא אשכרה מגבירה את הבהירות, .. ואליה הייתי צריך להגיע אחרי 6 הקלקות בOSD. אז אתה מתלונן על הקלקה אחת? בכדי לקבל שיפור משמעותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...