סקר על יחסים בין המינים הפעם - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר על יחסים בין המינים הפעם

MDK

באיזה גיל התנשקתם עם בת\בן זוג? (הכוונה לנשיקה עם השפתיים או אפילו צרפתית ראשונה)  

1015 הצבעות

1. 1. באיזה גיל התנשקתם עם בת\בן זוג? (הכוונה לנשיקה עם השפתיים או אפילו צרפתית ראשונה)

• מתחת לגיל 10...
    • בין 10 ל12
    • בין 12 ל13
    • בגיל 14
    • בין 15-16
    • בין 17-18
    • עוד לא התנשקתי
    • בזמן הצבא..

Recommended Posts

חחח מכון ליווי ;)

כן רק אני עכשיו ילך להסתובב בקניון ולחייך לבנות שאני לא מכיר ולא ראיתי חיים שלי :P ::)

אולי אחרי ליטר אלכוהול חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי זה משחק זה כיף.... בוא אני אגיד לך משהו כיפי שאתה יכול לעשות -

תכין גרב בכיס שלך , לך לבחורה ותגיד לה שהיא מתאימה בדיוק לחבר שלך , אבל ממש , ואתה רוצה להכיר לה אותו עכשיו. תגיד לה שתתקשר אליו או משהו , בקיצור היא בטח לא תרצה ותמשיך לשכנע אותה , ככל שתשכנע יותר ככה זה יהיה יותר מצחיק.... אז בסוף היא תגיד בסדר , תוציא תגרב מהכיס ותעשה אותו בובה , ותגיד לה תכירי זה XX , XX תכיר זאת XXX ... ואתה יכול להתגלגל משם לדברים מצחיקים לאללה!!

קח עוד משהו - בוא לבחורה , תגיד לה - אני חייב לשאול אותך משהו , היית יוצאת עם מישהו על כיסא גלגלים? אם היא תגיד , לא יודעת אני לא חושבת... תגיד לה - ואם היו לו גלגלי מגנזיום כאלה וציורים של אש בצדדים עדיין לא היית יוצאת איתו? אם היא אומרת לא אז תגיד "שיטחית..." ואם היא אומרת כן תגיד לה שהיא ממש נואשת... ותמיד בנות ימצאו לדבר איתך אחרי זה...

אחי אין לך מה לפחד לדבר עם מישהי , בנות נורא נחמדות ואוהבות שמתחילים איתן , בהתחלה אתה תפחד אבל אחר כך תפתח ביטחון. תנסה עם וודקה אפילו זה לא משנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם איזה מטומטם היה עושה לי של הגרב היתי זורק אותה מהקומה האחרונה של הקניון,אולי יכנס למטומטם קצת שכל בראש.

דרך אגב מה הבעיה לגשת לבחורה ולהגיד:-תגידי את עיפה?היא תגיד למה,תגיד כי אתה מתרוצצת במחשבות שלי כול היום-היא תצחק תבקש מספר טלפון ותראו איך זה מתפתח משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שפשוט תגיד לה במבטא מזרחי כבד ש"כשאלוהים ברא אות?ך הוא מחא לעצמו כפיים"..

פעם ערס אחד בא לחברה שלי ושאל אותה לשמה, היא ענתה לו נורית (לכל התוהים - זהו לא שמה האמיתי) אז הוא חשב איזה 5 דקות ואז אמר לה: מה פרח כמוך עושה בלי עלה כמוני?

יומטוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היו עושים לכם את זה לא הייתם צוחקים? כמובן שזה לא מה שיגרום לה לתת לכם תמספר טלפון , אבל זה התחלה לשיחה... ואם אתם לא מאמינים - תעשו את זה בשביל הכיף!

אתה מדבר מנסיון...? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייי נו באמת איתכם

בחורה לא תהרוג אותכם אם תשאלו לשמה או שתנסו לדבר איתה ולנסות להכיר , בנות זה לא חרא יש כאלה שיתחילו בשיחה איתכם יש כאלה שלא , זה לא סוף העולם , ולא צריך להשתמש הכל ה"טריקים" ......... זה סתם שטויות , תיהיו עצמכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...