אהבה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אהבה

Bullmerian

Recommended Posts

חחחחחחח רון אתה ממש צודק!!!

ואני הייתי רגיש לפני "הטראומה" אבל כאשר הייתה לי חברה פיתאום עלה לי הבטחון העצמי אבל הוא עשה "צניחה חופשית" תוך חודש

אתה רק בן 13 לא?

ומה זה אין לך אם מי להסתובב? תצתרף לתנועת נוער שיש לך בעיר\ישוב או סתובב איפה שהמקומות בילוי אצלם (לא יודע איפה אתה גר... אבל בכל חור יש כזה מקום). זה התרוץ הכי טומטם בעולם זה שהחברים שלך אם החברות שלהם. יודע מה? סתובב איתם ותכיר את החברות של החברות של החברים שלך

(יש מבין? :P)

חחח מבין אותך!?!?!?

ותנועת הנוער אצלנו מלאה באיתיופים ובקושי יש בנות :P ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

מישהו פה הזכיר פחד מבחורות שוות... אז רגע, אתם רוצים אחת עקומה, עם גיבנת, מפחידה קצת עם חצ'קונים אז תהיו מסוגלים להתחיל איתה?

שמעו, צרייך טאקט. עמוק בפנים כל בחורה רוצה אביר על סוס לבן רק שהיום זה לא קיים או פשוט נדיר מכדי למצוא אבל אם תפגינו קצת צ'ילוואריות (אבירות) אז אני מבטיחה שלא תצאו פראיירים. גם צרייך לדעת עם איזו בחורה להתחיל, אחת שתעריך. באמת יש כאלו שלא יסתכלו עליך אם אינך ערס משכונת התיקוה ויש כאלו שיעדיפו איזה יקי מלייאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Merrymoon

זה תלוי בבחורה

את זאת את ומישהי אחרת אוהבת משהו אחר

ואני מכיר בחורות שאוהבות הכל

דרך אגב ניראה לי שהבהלנו את פותח התראד והאו כבר לא עימנו(יופי וואטוס בשביל מה הבאת את התמונה?? ;D)

אחי אל תדאג אני פה איתכם!

וקרעת אותי אם מה שרשמת לוואטוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש לא ידעתי שכולכם כול כך רגישים...

תלבש משקפי שמש ג'ינס גופיה וכמה גורמטים תלך לבחורה ותגידו לה מותק יאאלה מספר טלפון עכשיו נגיד היא נותנת את המספר,אתה בא מתקשר קובע איתה פגישה נגיד למחר.

אתה בא לוקח אותה לקולנוע קונה לה פופקורן,מלווה אותה הבייתה היא אומרת ואיי *שם* זה היה ערב נפלא,ואז אתה אומר נו אז את נותנת לי או לא?!

עם היא אומרת לא אני צעירה מידי בלבלבלבלה אני לא מוכנה לזה בלבלבלה,תגיד כוס עמק עמ עמק מה קנתיתי לך פופקורן תבעט בדלת ותלך משמה עצבני.

אחח החיים הטובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...