ריעון פשוט לקירור יעיל - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריעון פשוט לקירור יעיל

The-Fox

Recommended Posts

אז ככה בגלל שבארץ מאד חם במיוחד בקיץ אז חשבתי על פיתרון זול יחסית ושיהיה פיתרון טוב.

אז ככה, חשבסתי לעצמי מה הדבר שמקרר הכי טוב והכי נפוץ ?

מזגן מן הסתם, אז למה לא לחבר מזגן למחשב בצורה כלשהיא ?

כבר יש דברים כאלה אך הם יקרים מאד, אז מה שאני חשבתי זה לקחת מזגן נייד כזה קטן (בטוח יש משהו כזה והוא לא עולה יותר מידי) ולחבר אותו למאורר של המעבד שיכניס אוויר ישירות וככה יקרר את כל העסק ויסיר את המגלבה של טמפ' החדר דגבוהה מאד בישראל...

אז זה רעיון שעלה לי היום וצריך לבדוק באמת על המזגנים הקטנים האלה אני בטוח שראיתי דבר כזה איפשהו...

כמו כן אפשר לחבר לזה את המחבר הזה של TT: https://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_172&products_id=1579

זה יקל על העסק, אז מה אתם חושבים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בעיה לחבר את זה זה רק מגבלה פיזית שבלי בעיה פותרים אותה בצורה ידנית, קצת אילטורים פה ושם אתה יודע...  ;)

העניין הוא שנכנסתי לזאפ עכשיו ובדתי מזגנים ויש דבר כזה רק שהם מתחילים ב 2000 ש"ח...

שזה הופך את זה ללא אטרקטיבי ממש...

עדיף כבר מערכת מים..  :-[ :-[ :(

חבל דווקאהיה רעיון לא רע בכלל...

עריכה: הנה הלינק למזגן הכי זול שמצאתי...

http://www.p1000.co.il/p1000/default.asp?came=10&UrlAdd=hot%5Fsale%5Fproduct%2Easp%3Fg%5Fid%3D2838091

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק שאצלי המזגן הוא עילי ולא ריצפתי וגם המחשב יושב ממש רחוק מהמזגן...

כמו כן זה בעיה לחבר בין השניים ולעשות טעלת אוויר או צינור אוויר או משהו בסגנון...

כמו כן לאחר בירור קטן שעשיתי מסתבר שמזגנים חדשים עולים בסביבות ה 4000 ש"ח והכי הכי זול שיש זה מתצוגה או יד שניה שעולים בין 2000 ש"ח ל 2600 ש"ח...

בקיצור נראה לי לרדת המעניין מה גם שבחצי מהמחיר הזה אתה מבין מערכת קירור מים ממש טובה שבטח תתן תפוקה טובה יותר...

(---עריכה---) הנה מצאתי כאן איזה משהו יד שניה חזק יחסית למי שמעוניין כמו כן גם דיברתי עם איזה חברה שמוכרת מזגנים ניידים ויש להם משהו יד שניה ב 2000 ש"ח...

הלינק: http://www.localista.com/listdetail.php?cid=295&poff=0&foff=0&listid=42869&loc=12〈=en

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר בוצע על ידי מישהוא שחיבר אקווריוס 2 של TT (יותר נכון את הרדיאטור) בעזרת מן צינור מוזר מהיציעה של המזגן בחדר שלו לרדיאטור

והוריד 10-6 מעלות

אבל!!! יש בעיה קטנטנה של עיבוי

עם המזגן הוא רק למחשב > המחשב קר מהחדר > מיים > RIP :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חשוב שיש פיתרונות אם אתה מצפה את זה בחומר שמונע הצתברות של נוזלים

אבל קודם צריך למצוא פתרון של ה $$$

זה יקר לאללה המזגנים האלה, אולי אפשר עם המזגני חלון הישנים האלה זה יהיה מטורף לאללה...

אז גם צריך לעשות OC מטורף לאללה שיתחמם מספיק...

ומה שאפשר לעשות זה לחבר את זה לטרמוסטט שזה מגיע לטמפ' נמוכה מידי שישהה את המזגן, זה יהיה מושלם, אבל אין מצב לבנות דבר כזה בעלות נמוכה...

אין אני פםשוט גאון אם רק הייתי יכול ליישם את כל הרעיונות שלי.. :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית קורה עד הסוף היית רואה שאמרתי שאם שמים תרמוסטת ומכוונים אותו נניח ל 10 מעלות אז לא תיהיה שום בעיית עיבוי...

קפיש ?

ואולי אני לא הראשון שחשב על זה אבל על תרצוסטת לא נראה לי שחשבו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...