כמה יעלה לרכוש מכונת CNC בארץ? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה יעלה לרכוש מכונת CNC בארץ?

PhP dUdE

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה היא שהמכונה לא מופעלת על ידי לחיצת כפתור או משו בסגנון, אלא ע"י תוכנית אשר אותה אתה יוצר בתוכנה מיוחדת, כלומר תוכנות שירטוט מיוחדות וכו' וזה ממש לא פשוט לבן אדם רגיל להשתמש במכונה כזו כי צריך ממש לדעת את התהליכים אשר מתבצעים במכונה בכדי להפעיל אותה כראוי ולקבל את התוצאות הרצויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מדבר עליו נקרא G-code מעט אנשים כותבים אותו בעצמם , אבל הרוב משתמשים בתוכנות שממירות קבצי CAD לCAM ומשם לקוד שנקרא ע"י המכונה.

אבא שלי משתמש בMastercam אבל היא ממש ממש יקרה ... יש כל מיני תוכנות זולות יותר אני מניח :I

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך להשיג תתוכנות האלה ב"חינם" אז זו החלטה שלך .. רק שתדע לך שבעסק זה קצת יותר בעייתי :)

אתה לא צריך לדעת לצייר , אתה צריך לדעת לעבוד עם קיבצי CAD , מודלים תלת מיימדיים , התוכנה לוקחת את המודל ומפרקת אותו לקוד ..

גם עם התוכנות , זה עדיין עסק לא פשוט בכלל , אם אין לך ידע במכונאות וכרסום לא יהיה לך פשוט להיכנס לזה , הדרך הכי טובה נראה לי זה שתקח איזה קורס או משהוא ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי נסיון של כמה שנים בתכנות לא משהו רציני C C++ ומידול תלת מימדי.

דרך אגב אני לא מתכוון לפתוח עסק אולי עבודות מזדמנות עם מישהו צריך בלוק מים או חריטה בפרספקט או על הדלת של המארז,בעיקרון אני צריך את זה בשבילי עליתי על דרך גאונית לתיכנון של בלוק מים(סוד) :-X.

ואיפה יש קורסים לזה?

ועוד משהו איפה אני יכול לקנות את זה חדש\משומש בארץ לא משנה העיקר לקנות את זה בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן .. תלוי בZ שאתה מגדיר בתוכנית ...

אם יש לך נסיון במידול תלת מימדי אז קשה לי להאמין שלא שמעת על מודלי CAD :E

קורסים .. ממ לא יודע , אמא שלי עשתה דרך היבואן של התוכנה של mastercam בארץ .. תלוי בתוכנה ובמכונה אני מניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...