בעיה קטנה בקשר למפרט עם אבא שלי בקשה עזרה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה קטנה בקשר למפרט עם אבא שלי בקשה עזרה

BigFart

Recommended Posts

שלום חברה אני חדש פה...!

אוקי אני רוצה לקנות מחשב אבל יש לי בעיה עם אבא שלי!

הוא הביא טכנאי וביקש ממנו מפרט והוא הביא לו את המפרט הבא (ככה הוא כתב בערך משהו כזה)

מעבד אינטל 3.0

לוח אם של MSI הכי חדש

512 ראם

כרטיס מסך ג'יפורס הכי חדיש

80 ג'יגה

מארז מהודר 4 יציאות USB

כ.קול Liba

6 רמקולים +סאב

מסך שטוח LG

DVD טושיבה

צורב MSI

אוקי זה מה שהטכנאי הציע לו ב 4000 שקל! אני אמרתי לו שזה לא שווה כלום והוא לא מקשיב לי... הבאתי לו את המפרט והוא שאל טכנאי אחר מה יותר טוב מה שאני בניתי או מה שהטכנאי בנה והוא אמר ששל הטכנאי הרבה יותר טוב והמפרט שלי סתם חלקים פשוטים! מאז אבא שלי לא מקשיב לי ולא רוצה לקנות לי את המחשב שאני רוצה!!

אוקי אז אני רוצה לשאול אם יש לכם מושג איך אני יכול להוכיח לו שהמפרט שלי הרבה יותר טוב??

אהה וכמעט שחכתיי המפרט שלי:

?Athlon 64 3000+ (S-754)

EPoX EP-8KDA3J nVIDIA nForce3 250Gb 754-pin

MB512 A-DATA

Maxtor 80GB 7200RPM

XFX PVT40KND 6800 256-bit 128MB

? Teac/SONY 1.44? 40

Antec 400W SL400P SmartPower

?ATX FullTower Supertalent alum.? 470

תודה מראש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תפנה את אבא שלך לכאן ופה כולם יגידו ששני ה"טכנאים" הללו לא מבינים כלום מהחיים שלהם.

ואני יהיה הראשון...

הם לא מבינים כלום מהחיים שלהם, תקשיב לבן שלך. ;)

נראה אחלה מפרט, רצחני משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לו שההבדל בין ה5200 ל6800 הוא בערך כמו שמיים וארץ

או שפשוט אפשר להגיד שה6800 בערך פי 20 יותר טוב(ואני ממש לא מגזים , אפילו יותר)

סתם גרף קטן :

FX5200 : ||

GF 6800 : ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

להמשיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל שמיים וארץ בין המפרטים!

המפרט של הטכנאי מפרט של אנשים שלא מבינים כלום בחומרה ורוצים לעשות כסף על גבם של אנשים שלא מבינים כלום.

והמפרט שלך מראה שהשקעת ואתה יודע מה אתה רוצה.

לאבא:

הטכנאי נעל תסלק אותו בבעיטה מהבית ותקשיב לבן שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לאבא שלך שהיום , כמה שעות בצהריים טיפלתי בדיוק במחשב כזה, מטכנאי שמבין, עם מסך LCD חדיש (שמורח אפילו את האקספלורר), ופנטיום 4 בלי HT (אז בשביל מה לקנות פנטיום?), וזכרונות (מהירים ביותר לפי הגדרת הטכנאי) 266, ולוח ציפסט 845 (חדיש), וכרטיס מסך מעולה וחדיש למשחקים של (גיפה 2). ונוסף להכל WINXP HOME בלי עדכונים ובלי אנטי ווירוס ו FIREWALL (אז אתה מבין בטח מה עשיתי היום).

אם אבא שלך לא מאמין לך שיצור קשר איתי דרך הודעות אישיות ואני אסביר לו מה הוא הולך לקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכתוב לאבא , הבן שלך מבין ויודע מה הוא רוצה , הטכנאי שנתן לך את המפרט מחשב הזה , הוא פשוט טכנאי סרק! , הוא לא יודע אפילו על מה הוא מדבר, הוא רק מנסה להרוויח על אנשים כסף... , ה"טכנאי" כביכול נתן לך מפרט כל כך גרוע , שלא הייתי מסתכל עליו בכלל , בוא נגיד ככה , כבר לפני שנתיים המפרט של הטכנאי נחשב למפרט גרוע...(טוב הגזמתי , אבל הכרטיס מסך כן)

בוא נגיד ככה, הוא מקבל מעבד חזק , ששאר המערכת שלו חלשה מאוד , לוח אם + כרטיס מסך וזיכרון גרועים מאוד!

ועוד דבר הוא שהAMD 64 3000 יותר טוב מהמעבד של , ולפעמים גם יותר טוב מה3.2 במשחקים...

הקיצר , לאבא , אם תקנה את המפרט של ה"טכנאי" , אתה תעשה שטות גדולה מאוד , והבן שלך לא רק שהוא לא יהיה מרוצה , הוא גם לא יוכל לשבת על המחשב ולהנות בכלל... , אם זה לפחות היה מפרט גרוע אז הבן שלך היה יכול לשחק במשחקים ולהנות קצת , אבל עם מפרט כזה אפילו לשחק על הגדרות הכי נמוכות לא יהיה מהנה לשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו, זה מאבק אבוד. סביר להניח שאבא שלו כבר רכש את המחשב.

ודרך אגב, זו לא הפעם הראשונה שראיתי טכנאים מלוקקים ממליצים על רכיבים זולים. זו הסיבה שלא נותנים להורים לקנות מחשב חדש. עדיף לעבוד ולקנות איזה מחשב שרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...