האם 2.5/3/3/6 תיזמונים טובים ל micron pc 3200 ???? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם 2.5/3/3/6 תיזמונים טובים ל micron pc 3200 ????

PolyMorphizem

Recommended Posts

טוב אז ככה יש לי מודול אחד של מיקרון שעבד בתיזמונים 3/4/4/8 שזה די גרוע.......חחחחח

עשיתי OC סתם בשביל לראות לאן המחשב יכול לסחוב

ואז ביטלתי את ה OC והתיזמונים ירדו ל 2.5/3/3/6.... לא יודע איך ולמה ...

ועוד לא ניסיתי להוריד את זה ל-2 -   אולי אני אצליח.....

האם אלה תיזמונים טובים בשביל מיצוי מקסימלי של הזיכרון במשחקים כבדים ???

והאם הוספת מודול נוסף משפיע על התיזמונים ( זה שיהיה דואל צ'אנל אני יודע)....

תודה לכל המגיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרון ידועים בזה שהם נותנים לסטיקים שלהם תזמונים שמרניים מאוד בשביל שיעבדו תמיד על כל לוח. הקיצר, מה שזה אומר זה שהם משאירים די הרבה מקום לאוברקלוק של התזמונים, שדי עוזר למשחקים.

זה שהתזמונים שלך השתנו פתאום אני מנחש שזה בגלל שהלוח אם שלך פתאום החליט לקרוא את מה שכתוב בSPD אחרת (זה קורה לפעמים). בגלל זה אני תמיד מכניס את התזמונים ידנית (אחרי אוברקלוק ;) ). תנסה לרדת גם ל 2-3-3-6 או 2-3-3-7 (לא משנה, רק אם אחד יציב והשני לא, תשתמש בו). תבדוק יציבות עם כל הורדה. אם יש לך אינטל אז התזמונים לא הכי חשובים ואם אתה סובל מחוסר יציבות אולי כדאי כבר תחסוך לעצמך כאב ראש. אם יש לך את'לון התזמון הראשון הכי חשוב (CAS), אם יש לך את'לון 64 אז ה CAS פחות חשוב והשניים אחריו יותר (כמו שמודגש בסדרת הEB של OCZ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה

רק שבביוס שלי לא מצאתי דרך להוריד את התיזמונים

יש לי p4p800 e deluxe

OC עשיתי רק כדי לבדוק לאן המחשב יכול להגיע ורחוק הוא לא יכול בגלל המעבד (פרסקוט)

אם מישהו יכול להביר לי איך לשנות את התיזמונים בביוס אז בבקשה

נ.ב. אני יודע שיכול לקרות שהמחשב לא יעשה POST אבל אני יודע איך לאפס את הביוס בלוח אז זה לא בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...