עזב את צה"ל כדי לשחק UNREAL - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזב את צה"ל כדי לשחק UNREAL

darkman

Recommended Posts

כדי שתירגע עם הדיבור שלך ומהר,מי אתה חושב שאתה שתחליט למישהו עם מותר לו להישאר במדינה או לא?!

ואם למישהו יש מגבלות רפואיות?!

והוא לא יכול לשרת בצה"ל אז אתה תגיד לו שלא מגיע לו לחיות במדינה שלו?

יודע מה אולי עם מדינה כזאתי שבן אדם עם מגבלות רפאויות לא יכול שלא מרצונו להתגייס לצה"ל,ואומרים לו שלא מגיע לו לחיות כאן אולי באמת לא מגיע לו לחיות במדינה עם יחס כזה.

חוץ מזה בארצות הברית גיוס זה לא חובה נכון?

אני מכיר הרבה אנשים משמה אני יכול להגיד לך שהרבהההה אנשים לא מתגייסים לצבא והם עדיין חיים שמה,איזה אחד משועמם במקום ללכת לצבא החליט לבנות להביור ענק :P

צודק ב 100000000% כל אחד יעשה מה שבראש שלו !! אני עשיתי 3 שנים בהנדסה קרבית תחנתי את עצמי ומה קיבלתי ?? קיבלתי זין !!! אני מצטער על כל שניה ששירתתי ביזבוז זמן ולא נותן כלום !! אז כל הילדים בני 14~18 שעוד לא היתגייסו וכרגע רק יודעים לדבר באוויר תעשו טובה ולכו לישון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה.. שח זה ספורט אז נראה לי שמשחקים זה לא ממש רחוק.

ולא אני לא בעד לצאת מהצבא רק בגלל שיש חלום לשחק משחקי מחשב. צבא זה כדי להגן על בכל דרך שהיא (גם אם אתה טייס קרבי וגם אם אתה יושב מול השולחן כל היום. כל עוד שזה עוזר לישראל זה מצוין) אבל אני לא מבין למה המהומה הזאתי. כאילו וזה שיש ספורטים מצטיינים "שתורמים" לצהל בערך שעתיים בשבוע זה יותר טוב?

לא הבנתי איך אתה יכול לקשר בין טיס קרב למשחק מחשב?

חוץ מזה במה הוא תורם למדינה?

בזה שהוא לוחץ על המקש השמאלי של העבר ועלי מקשי החצים?

אם ככה אז אני תורם למדינה מגיל 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אנשים אתם באמת חושבים שהוא בא לקבן ואמר לו, תראה, אני ממש אוהב לשחק אנריל, אני מעדיף לשחק אנריל מאשר להיות בצבא, אני הולך, ביי?

תחשבו קצת. זה לא שהוא עזב את הצבא כי הוא רוצה לשחק, זה היה חלק מההחלטה שלו, אבל זאת לא הסיבה שלו. אותו דיון בדיוק נפתח בפורום של אנריל בגיימר ושם הוא ענה מה שיש לו לומר.

אסור לכם לשפוט אדם לפני שאתם מכירים את הסיפור המלא ואת כל הפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהאחרון אמר צודק משפט האחרון שלו

מה אתם סתם שופטים אנשים...

יש כאלו שבאמת מכורים ואולי אפילו צריכים עזרה...

ויש כאלו כמוני שסתם היה להם חרא בצבא ...

ושפוט מסגרת מטומטמת ומסריחה (לפחות בשבילי)

אולי לאחרים יותר טוב שם

לי היה רע.

וזיינתי קצת את השכל לקבן ויצאתי

אבל לחבר שלי היו לו בעיות קצת יותר רציניות הוא היה מכור למשחק ragnarok

והוא ממש היה מכור מכור , הוא היה צריך קצת עזרה , הוא לא ישן בלילות הוא בכה בגלל זה

ועוד כמה דברים אז אצלו זה היה פשוט יותר לצאת, הוא בכה לקבן והכל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהאחרון אמר צודק משפט האחרון שלו

מה אתם סתם שופטים אנשים...

יש כאלו שבאמת מכורים ואולי אפילו צריכים עזרה...

ויש כאלו כמוני שסתם היה להם חרא בצבא ...

ושפוט מסגרת מטומטמת ומסריחה (לפחות בשבילי)

אולי לאחרים יותר טוב שם

לי היה רע.

וזיינתי קצת את השכל לקבן ויצאתי

אבל לחבר שלי היו לו בעיות קצת יותר רציניות הוא היה מכור למשחק ragnarok

והוא ממש היה מכור מכור , הוא היה צריך קצת עזרה , הוא לא ישן בלילות הוא בכה בגלל זה

ועוד כמה דברים אז אצלו זה היה פשוט יותר לצאת, הוא בכה לקבן והכל .

זה ממש לא מה שהתכוונתי, אבל תפרש את זה איך שבא לך אין לי בעיה^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את אלדן אישית, והוא אחלה בן אדם דבר ראשון...

ודבר שני באמת יש לו בעיה רפואית שאני לא מתכוון לפרט עליה וזה לא עניינו של אף אחד.

הוא רצה קרבי, לא נתנו לו בגלל זה אז הוא עזב. יש כאלה אנשים שאם הם לא מתקבלים לקרבי אז לדעתם אין להם מה לעשות בצבא וצריך לכבד את זה.

ואני לא מבין מה הבעיה שלכם? אם לא הייתה לו את הבעיה הרפואית והוא בכל זאת היה יוצא מהצבא בגלל המשחק, זה עד כדי כך מפריע לכם?

אם זה מה שהוא רוצה וככה טוב לו, בכיף... אני מאחל לו את כל ההצלחה שיש.

לדעתי, אתם סתם מקנאים בו כי הוא באמת יצא משם (והסיבה לא משנה) ואתם יודעים שהצבא זה סתם בזבוז של 3 שנים מהחיים שלכם. שאותם, הוא לא ביזבז ועושה דברים אחרים שאולי יותר מועילים לו...

ואלה שאומרים שזה לא , למה זה לא? כי אני באמת לא מבין.

למה שחמט נחשב וזה לא? שניהם משחקי חשיבה טובים (ואלה שאומרים ש- ut זה לא משחק חשיבה כנראה לא שיחקו בו), ולדעתי תמיד כיף לראות את התחרותיות של המתמודדים ואת המשחק עצמו, זה פשוט כיף...

ויש עוד הרבה שחושבים כמוני. ות'אמת, הם גם יעדיפו את המשחק מחשב הזה על שחמט. פשוט הם לא כותבים בפורום הזה ולא יכולים להביע דעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, אתם סתם מקנאים בו כי הוא באמת יצא משם (והסיבה לא משנה) ואתם יודעים שהצבא זה סתם בזבוז של 3 שנים מהחיים שלכם.

עכשיו, עם כמה שאני ליברלי בקשר לקטע של השרות בצבא, הגישה הזאת לא מתאימה לאנשים שחיים במציאות של מדינת . אבל אם זה מה שאתה מרגיש, חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שרובכם לא מכירים את המערכת הצבאית.

למה כדורגלנים מקבלים איזה תנאים שהם רוצים, לצאת לכל אימון ויציאות בלתי מוגבלות לחו"ל, כנ"ל שחמטאים, כדורסלנים, כנרים וכו'.

הבחור כנראה בונה על זה כקריירה, ואם יתן 3 שנים בבסיס סגור זה ישתק לו את הקריירה (כמו שזה יוציא את הכדורגלן/כנר מכושר)

כנראה שהצבא לא הסכים לתת לו את המסגרת שתתאים לו, כמו שנותנים לאחרים שיש מאחוריהם כח כלשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי הדברים האחרים שנאמרו פה אבל זה ממש מכעיס אותי שאנשים פה בפורום מתחילים לשפוט אנשים ולקבוע האם מותר להם להשאר בארץ או לא להשאר בארץ, למה מי אתם שתקבעו אם בנאדם מגיע לו לחיות בארץ או לא??? ויותר מזה שאתם אפילו לא מבררים עד הסוף וישר תוקפים את הבנאדם! ועוד יותר מזה שמתחילים לכתוב פה קללות שממש לא מתאימות לפורום הזה, ומקומם לא פה.

ממש בושה לראות חלק מהתגובות הללו בפורום שחשבתי שמכבד את עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו, עם כמה שאני ליברלי בקשר לקטע של השרות בצבא, הגישה הזאת לא מתאימה לאנשים שחיים במציאות של מדינת . אבל אם זה מה שאתה מרגיש, חבל.

אני באמת לא מבין... אתה לא חושב ש- 3 שנים בגיל הזה יכולות לתרום המון? אבל ממש המון...

חוץ מזה שיש עוד מילואים אבל נעזוב את זה עכשיו.

ב- 3 שנים אתה יכול לעשות הרבה דברים... חוץ מזה שעברת את גיל 18 ואתה עכשיו "ברשות עצמך".

ועם כל הכבוד בשביל בן אדם כזה לעשות את ה- 3 שנים האלה זה פשוט התאבדות מבחינת המשחק, קריירה או איך שאתם קוראים לזה.

למרות שהוא עוד איך שהוא רצה ללכת לצבא ורצה לעשות משהו שם, הוא לא קיבל מה שהוא בדיוק רצה...

מי שרוצה לתת מעצמו למדינה שיעשה את זה בכיף, אני לא נגד.

אבל מי שרוצה אחרת צריך לתת לו את האפשרות לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יצא על 21 נפשי והוא לא יוכל לעבוד בשום מקום פה

בולשיט - איתי בעבודה יש כמה קולגות שיצאו על 21 נפשי וחולקים איתי אותו תפקיד! למעשה, המנהל של כל המחלקה היה בצבא חודש וברח. ולא, אני לא עובד באיזו "חברת הובלות", בלשון המעטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נתנו לו קרבי?

נשמע לי קצת מפוקפק...אני עוד לא ראיתי בצבא מישהו

שרצה קרבי ולא נתנו לו, אלא אם כן יש לו בעיה רפואית שמורידה

פרופיל ל64 שאז אתה פסול יח"ש, אבל 72 ומעלה אפשר ללכת

לשיריון, תותחנים ונ"מ.

היום זה פשוט קל מדי לצאת מהצבא וכמובן שאין זיכה למולדת בצורה

מוחלטת ולאף אחד לא איכפת לצאת מהצבא בכלל, אין שום רגשות

שליליים המלווים את הקבניסט.

לדעתי זה פשוט לירוק למדינה שלך בפרצוף, זה מה שזה.

לרבין, למשה דיין, לדוד בן-גוריון, לתת לכל האנשים האלה

מוחטה ענקית בפנים.

מילא להוציא פרופיל 45 נפשי ולשרת יומיות בבסיס פתוח

זה מילא, אבל לצאת מהצבא, להמנע מלשרת מדינה שגדלת

בה 18 שנה, איך אפשר לשנוא את המדינה שלך עד כדי כך?!

ואני לא מדבר על אנשים עם בעיות רפואיות (כמוני למשל, שהגב שלי

כמעט הרוס לגמרי ואני עדיין משרת כתומך לחימה ביחידת שדה, ועוד בחיל

הקשר ששם יש מכשירי קשר ששוקלים מספר מכובד של קילוגרמים, והתחלתי

טירונות קרבית ועשיתי יום סיירות)

ואני מחשיב את עצמי לאדם די מפונק, אז אם אני יכול לשאת את "עול" השירות

הצבאי, כל אחד יכול, ואני כן אשפוט כל אדם שיוצא מהצבא על קב"ן כי מבחינתי

זה דבר פסול לחלוטין. ואנשים צריכים להרתע מזה לא מתוך פחד שהם לא יהיו

עובדי מדינה או שיפסלו להם את הרישיון, אלא פשוט מתוך זיכה למדינה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר עם ההתלעמות הזאת, נשבר כבר מכל הילדים הקטנים שראו את הצבא רק בטלויזיה, עם עוד לא מלאו לכם 18 אין לכם בכלל זכות לענות הטר'ד הזה.

איך יש לכם את הזכות בכלל להגיד על בן אדם שיצא מהצבא שאין לו זכות קיום במדינה הזאת, לא משנה מה הסיבה שהוא יצא, עם זה מסיבה אגואיסטית לחלוטין, או סיבה נפשית/ רפואית או שפשוט נשבר לו הז*ן מהצבא המטומטם הזה.

אני למשל יצאתי מקרבי (אחרי שנתיים וחצי בקרבי) על פרופיל רפואי של 45 בעקבות פציעה, ורצו להחזיר אותי בחזרה לגדוד, ואז הוצאתי 45 נפשי על אלם קרב.

יכולתי לצאת בכיף על נפשי מהצבא המגעיל הזה(ועוד מסיבה מוצדקת), שכל המערכת הצבאית מחרבת על החייל הקטן, כן כך אני מרגיש, ועוד מלא חיילים.

מלא חיילים בפלוגה שלי וחברים שלי שמשרתים במקומות אחרים בקרבי, שואלים את עצמם למה לעזאזל אני צריך לאכול את כל החרא הזה, וחלקם יצאו מהצבא על נפשי, וחלקם נשארו.

אל תגידו לי שצריך להלחם בשביל המדינה, כי תאמינו לי הייתי כבר במלא מקומות, ואנחנו נלחמים בשביל קומץ מתנחלים.

יש לי חבר שיצא מקרבי כי הוא לא יכול יותר לשמור במחסומים ולראות את ההתעלות והיחס שמקבלים הפלסטינאים.

המנטליות של מדינה הזאת היא מליטריסטית לחלוטית, חושבים רק על הצבא החזק, וכמה חשוב להלחם את מלחמותיו, אבל אני אומר שזה לא היה שווה את זה.

במיוחד לא פגיע גופנית או חמור יותר נפשית בשביל להגן את כמה מתנחלים בגוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על העמודים שנפתחו כאן... אל תשכחו שמדובר במגזין המיועד לקהל השחקנים (שלצערנו בארץ רובו מעט צעיר ואינטפנטילי) שכתוב ומנוסח בצורה המתאימה לאותו קהל יעד. כפי שאותו אדם שרואין בכתבה הגיב בתגובות לכתבה לטענתו סולפו דבריו, והוצג כי unreal היתה הסיבה העיקרית לכך שהוא עזב את הצבא.

יתרה מכך אל תשכחו שמדובר באדם עם אזרחות אמריקאית וחלומו הגדול לחזור לארה"ב, אל תצפו מאדם שכזה להיות ציוני ופטריוטי, ואל תכעסו עליו אם הוא לא ציוני ופטריוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...