עזב את צה"ל כדי לשחק UNREAL - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזב את צה"ל כדי לשחק UNREAL

darkman

Recommended Posts

http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=33773&page=1

עמוד שני

אלדן: שאיפה לניצחון בשנה הבאה. זה תמיד מה שנתן לי מוטיבציה. כל דבר שעמד לי בדרך הטריף אותי. התגייסתי לצבא חודשיים וחצי לאחר הטורניר, ולאחר חודשיים של שירות הציבו אותי בבסיס במרחק חמש שעות נסיעה מהבית עם יציאה הביתה פעם בשבועיים, מה שניפץ לי את החלום, וזו אחת הסיבות שהביאו אותי להחלטה לעזוב את הצבא. לאחר שיצאתי מהצבא התחלתי לחשוב על התוכניות שלי לעתיד, שהן לעבור לניו יורק למשפחה של אמא שלי - החלום שלי מגיל עשר. בכל מקרה, אני מנסה לשמור את ניו יורק בראש סולם החלומות שלי, כדי להתגבר על השנה שעברה, וכדי שאם אפסיד שוב השנה עדיין יהיה לי חלום אחר שעומד להתגשם.

אווווו מסכן היה לו חלום

איזה תירוץ עלוב לפי דעתי אסור לשתף אותו בתחרויות בין לאומיות

כי הוא לא ישראלי.

ממש בושה

אמן שהוא יראה תתארד הזה

למי מאיתנו אין חלומות

זה לא אומר שאנחנו לא צריכים להתגייס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי יש חלום לעבור לניו-יורק נו אז?

אני לא בורח ולא הולך לצה"ל אני מתכוון ללכת ואפילו לשרת בקרבי כי כמו שאני יודע שהחיילים ששומרים עלי עכשיו בשטחים,אני יודע שאני אשמור על הדור הבא.

דרך אגב "תן לי שבועיים ואני אגיע לקלאן ברמה הגבוה ביותר של CS"כמה בטיחון עצמי,זה מה שמפיל שחקנים גדולים,השחצנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר לפני כמה ימים היתה כתבה על כמה כמה חילים(לא זוכר באיזה מדינה)

שהשחררו בגלל התמכרותם לאינטרנט

ואמרתי לעצמי

מזל שאין את זה אצלינו בארץ

פינלנד =) אבל זה לא משנה, שם לא צריך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת ביג דיל. ואלה שבאים כמו משוגעים לצבא כדי לקבל פרופיל 21 אם בעיות נפשיות רק כדי שהם יוכלו להנות איפה שזה לא יהיה זה יותר טוב?

יש עוד מיליון כמו זה בגיימר וזה ממש לא מיוחד ולא צריך לסלק אותו מהארץ (אולי כן אבל זה כבר לא קשור) אז תרגעו OK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שתירגע עם הדיבור שלך ומהר,מי אתה חושב שאתה שתחליט למישהו עם מותר לו להישאר במדינה או לא?!

ואם למישהו יש מגבלות רפואיות?!

והוא לא יכול לשרת בצה"ל אז אתה תגיד לו שלא מגיע לו לחיות במדינה שלו?

יודע מה אולי עם מדינה כזאתי שבן אדם עם מגבלות רפאויות לא יכול שלא מרצונו להתגייס לצה"ל,ואומרים לו שלא מגיע לו לחיות כאן אולי באמת לא מגיע לו לחיות במדינה עם יחס כזה.

חוץ מזה בארצות הברית גיוס זה לא חובה נכון?

אני מכיר הרבה אנשים משמה אני יכול להגיד לך שהרבהההה אנשים לא מתגייסים לצבא והם עדיין חיים שמה,איזה אחד משועמם במקום ללכת לצבא החליט לבנות להביור ענק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטרת על: הגירה לארה"ב\קנדה\בריטניה\אוסטרליה

הגשמת יעד: 2010 ואילך

מטרה: לחיות במקום המבוסס על עקרונות קצת שונים מ"לא לצאת פראיר בשום מחיר", "סמוך עלי יהיה בסדר", "חפיף אני אסדר לך" ו"בקטנה, מי כבר יגלה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בכלל?!?!

בארה"ב זה התנדבותי, זו עבודה בדיוק כמו עבודה אחת...

מי שיוצא על סעיף כזה

לא מגיע לו כלום מהמדינה

כמובן מי שיוצא על סעיפים רפואים מוצדקים

מגיע לו הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...