האם כדאי לקנות היום Athlon XP ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לקנות היום Athlon XP ?

Quellious

Recommended Posts

הי,

אני מתכנן בזמן הקרוב לשדרג מחשב 3 ישן, לצורך משחקים, ובתקציב לא גדול. חשבתי על שילוש מבוסס AthlonXP 2500+

השאלה שלי היא אם שווה בכלל להשקיע במעבד שהולך להיעלם בקרוב (הרי סמפרון אמור להחליף אותו)

אתם חושבים שמעבד כזה יוכל להחזיק משחקים עוד שנה, שנה וחצי ? או שכדאי לגרד עוד כסף וכבר לעבור ל-Athlon64 ?

(אני לא רואה סיבה להשקיע בפנטיום עבור מחשב שמיועד אך ורק למשחקים וגלישה)

מה דעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתיחס לסמפרון בתור ההמשך של האט'לון, אפילו שככה מגדירים אותו הוא יותר אמור להחליף את הדורון לדעתי.. הוא סתם מעבד כזה שמשווים לסלרונים ::)

בכל מקרה האט'לון אקס פי מבוסס בארטון ממש מוצלחים, ממליץ לקנות אותם שעוד אפשר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

אני מתכנן בזמן הקרוב לשדרג מחשב 3 ישן, לצורך משחקים, ובתקציב לא גדול. חשבתי על שילוש מבוסס AthlonXP 2500+

השאלה שלי היא אם שווה בכלל להשקיע במעבד שהולך להיעלם בקרוב (הרי סמפרון אמור להחליף אותו)

אתם חושבים שמעבד כזה יוכל להחזיק משחקים עוד שנה, שנה וחצי ? או שכדאי לגרד עוד כסף וכבר לעבור ל-Athlon64 ?

(אני לא רואה סיבה להשקיע בפנטיום עבור מחשב שמיועד אך ורק למשחקים וגלישה)

מה דעתכם ?

מצטרף לשאלה.

וגם אם אפשר לשאול מה עדיף 2800+ או 2500? כי ההבדל כפי שראיתי הוא רק במהירות שעון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין ה 2500 ל 2800 הוא במהירות שעון בלבד... דבר זניח במיוחד מכיוון שניתן להגיע עם ה 2500 ל 3200 בלי שום בעיה...

בנוגע לסמפרון - כל דגמי הסמפרון מלבד ה 3100 הם זהים לחלוטין ל AthlonXP, כך שה AXP לא עומד להעילם, פשוט משנים לו את השם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שה -xp לא עומד להעלם אבל ליבת הBarton כן

כל הסמפרונים שמבוססים של ליבת ה AXP יהיו בעלי ליבת Thoroughbred-B עם פחות cache

ה XP 2500 הוא פיתרון די טוב במיוחד עם אפשרויות האוברקלוק הטובות שיש לו (בקלות עובר 2800 עם בערך 30 שניות של עבודה)

אם אתה רוצה מחשב למשחקים תחסוך את הכסף מה 64 ותשקיע אותו בכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה AXP2500 יספיק ועוד איך! אני כבר שנתיים וחצי עם AXP1800 והוא עדיין חוגג לו 8)

לי יש אותו רק שנה וקצת (T-BIRD...), ואני מניח שהוא יסחוב עוד שנה, אבל כרטיסי המסך החדשים (שיהיו בשימוש בעוד שנה, או אפילו פחות...) ודרשו מעבד חזק יותר כדי לתת ביצועים מקסימאליים (הR X800 למיניהם דורשים מעבדי 3000+ אם אני לא טועה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי באמת על הסמפרון 3100 שהוא משתווה ל-Athlon64 2800, אבל גם המחיר לא רחוק כל כך...

הקיצר נראה לי שאני אלך על ה-2500, אם הוא יכול להגיע ל-2800 בלי בעיות, אז זה נשמע שווה ביותר.

אגב מישהו יודע מתי מפסיקים את הייצור של ה-AthlonXP האלה ? יש מצב שעוד חודשיים-שלושה כבר אי אפשר להשיג אותם (או שהמחיר יעלה כי הם ייחשבו "שווים") ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין ה 2500 ל 2800 הוא במהירות שעון בלבד... דבר זניח במיוחד מכיוון שניתן להגיע עם ה 2500 ל 3200 בלי שום בעיה...

בנוגע לסמפרון - כל דגמי הסמפרון מלבד ה 3100 הם זהים לחלוטין ל AthlonXP, כך שה AXP לא עומד להעילם, פשוט משנים לו את השם.

אתה יכול לפרט על זה קצת יותר? כי עד כמה שידוע לי גם כמות הקאש לא זהה וגם הליבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...