Project: Deus ex - Full PC; /!\ 56K/!\ Project Finished ! 200 PICs ! =>> - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project: Deus ex - Full PC; /!\ 56K/!\ Project Finished ! 200 PICs ! =>>

vner@

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נחמד ביותר!

איך עשית את החריטה? אני ניסיתי כל מיני שיטות בשביל מוד שלי אבל לא יוצא לי :'( ועוד משהו: באיזה עובי הפרספקס?

כל הכבוד.

עריכה:

מקומות מומלצים בשוויץ: מפלי מריין, לוצרן (אם אתה כבר בסביבה, אז למה לא ::)) ופילאטוס (תעלה עד לפיסגה ברכבל, לא ברכבת- הנוף הרבה יותר יפה... ביום טוב, כמו זה שאני היי תי בו שם, רואים את כל האגמים בסביבה, את כל לוצרן ועוד הרבה ירוק ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא מדהים, הצביעה, החריטה, התאורה החיתוך... יצא פשוט ויפה! תמיד זיכית אותנו בפרוייקטי יפים :)

אבל, וזה אבל גדול.... שוב פעם חלון? שוב פעם חריטה? שוב פעם תאורה?? (אבנר זה לא במיוחד אליך כמובן, זה לכולם...) למה אין מקוריות כמעט בפרוייקטים פה ובכל מקום אחר? למה אנחנו לא יכולים להיות קצת יותר כמו Bit-Tech חחח?

למה את כל פרוייקטי ה- אפשר לספור על יד אחת ועוד תשאר אצבע?

למה את כל פרוייקטי המארז מפרספקס אפשר לספור בפחות משני ידיים?

והכי חשוב! למה צריך 100 איש כדי לספור את הפרוייקטים שיש בהם חלון, חריטה ותאורה??? 8)

כמובן שום דבר לא נאמר בנימת זלזול... זה דבר שרציתי להגיד מזמן כבר, ורבים לפני כבר אמרו ועוד יגידו.

אני יודע שאני ינסה לשבור את המעגל הזה, אם זה ע"י בשעה (שלצערי כבר מתעקב כמעט חודש אך מובטח השבוע! - סורי...) או בין עם זה ע"י פרוייקט המודינג הגדול שלי, שבינתיים אני עוד לא מוכן לדבר עליו, רק נאמר שהוא יהיה מוכן עוד הרבההה זמן (התכנונים לוקחים כבר כמעט חודש... :()

שיהיה לכולם בהצלחה בפרוייקטים שלהם, לא משנה מה הם תמיד נשמח לראות אותם! ;D

נדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק ב-100%,אנחנו מסוגלים ליותר אבל בארץ גם,אבל הרבה מוצרים יקרים ולא תמיד מצליחים להשיגם, ואני עכשיו חייב פרספקט לפרויקט ואני מקווה כבר להשיג את הכסף הדרוש ולקנות, ועם אני יוכל לקנות מספיק פרספקט אני יעשה מארז מפרספקט, אני מקווה רק לטוב בינתיים.

אה אגב כמה יעלה לי ראש יהלום או משמו שם או ראשי חיתוך מחוזקים??

נ.ב:

שכחתי פרויקט יפה אבל בלי לפגוע או משהו באמת צריך קצת מקוריות אבל סה"כ יפה ביצוע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יצא לך יפה, למרות שיש כמה מקומות לשפר..

זה אותו צבע כמו שאני צובע כרגע 8)

ו NADI: אני התחלתי פרויקט פרספקס לגמרי, אבל הביצוע היה בלתי אפשרי אז עברתי לבנות זמני ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי שוב

תודה לכולם על התגובות,

לוצרן ? איך אתה כותב את זה באנגלית / צרפתית ? גרמנית / איטלקית / הולנדית..... אותו דבר...

יכול מאוד להיות שהיום אעשה שם סיבוב...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...