קרור למעבד AMD 64 BIT - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרור למעבד AMD 64 BIT

shimmi1982

Recommended Posts

שלום , אני מעוניין להתחיל לטפל בבעיית החום החמורה של המעבד שלי.

בהתחלה אמרתי נלך על הכי חזק, ורציתי SP97, ואז גיליתי לאכזבתי שהוא לא מתאים לAMD 64 ולסוקט של הלוח של (8KDA3)

בכל אופן - אז ירדתי קצת- ושקלתי בין שתי אופציות:

1)VENUS 12

2)SK948U+SF2

התייעצתי בפורומים וכולם ענו לי חד משמעית שאם אני מחפש ביצועים - אז הSK948U עם SF2 יתנו לי ביצועי קרור יותר טובים.

ועכשיו אני רואה כאן מלא מלא דעות חיוביות לגביי הSILENT TOWER. אז השאלה שלי היא:

מה עדיף מבחינת קרור מאסיבי? הSILENT TOWER? או הSLK948U+SF2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית הסיילנט טאוור משתווה לסידרת SP, קצת נופל ממנה...

הSLK משתווה לSP שיש על שניהם מאורר חזק כמו הסמארט פאן, ההיטפייפס לא נותן יתרון שיש לך מאורר חזק אלא שיש מאורר חלש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ אני הייתי מציע לך לחכות עוד קצת עד שיצא ה 120 שהוא ממש עצבי עצבי, וה SP94 נראה איזה שני שליש מהגודל

שלו. ה 120 מתאים למעבדי ול AMD64, אז זה יכול להיות לך פתרון מצויין.

אבל תצטרך לחכות מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי ביקורת עליו(XP120)- כשלוקחים קרור שקט הוא יותר טוב מהSP97, אבל כששמים מאוור רציני, ומחפשים קרור חזק אז הSP97 לוקח אותו- ואני כן מחפש משהו חזק ולא משהו שקט (עם כל הכבוד בשביל שקט לא צריך ללכת כל כך רחוק עם הקרור) ואם אתם אומרים שעם מאוורר חזק הSLK948U משתווה לSP97- אז עדיין עדיף אותו.

מה עוד שהXP 120 במדינתנו הדפוקה בטח יעלה בהתאם (איזה שלוש מאות שקל פלוס רק בשביל סינק, נראה לי יותר מדי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי ביקורת עליו(XP120)- כשלוקחים קרור שקט הוא יותר טוב מהSP97, אבל כששמים מאוור רציני, ומחפשים קרור חזק אז הSP97 לוקח אותו- ואני כן מחפש משהו חזק ולא משהו שקט (עם כל הכבוד בשביל שקט לא צריך ללכת כל כך רחוק עם הקרור) ואם אתם אומרים שעם מאוורר חזק הSLK948U משתווה לSP97- אז עדיין עדיף אותו.

מה עוד שהXP 120 במדינתנו הדפוקה בטח יעלה בהתאם (איזה שלוש מאות שקל פלוס רק בשביל סינק, נראה לי יותר מדי)

אני לא חושב שה SP97 יכול לקחת את ה XP120 מהסיבה שהוא יותר גדול, מסיבי ובעל 5 HEATPIPES!!!

ומאוורר 120 טוב (למשל ENERMAX 120 עם 94.92 CFM) ייתן לך ביצועים ממש מעולים ואם כבר אז שקטים יחסית.

בכל מקרה אתה צודק בקשר לזה שזה יעלה לא מעט.

בכל מקרה, אשמח אם תוכל לתת את הלינק לביקורת שקראת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אמאצ את זה אני אביא:

לגבי ההיטפייפס- הבנתי שהם טובים בקרור שקט (וזה לא סותר את מה שאמרתי שברמה קרור נמוכה הXP120 יותר טוב מהSP97) אבל בבסל"ד מאסיבי בפירוש אמרו בביקורת שהSP לוקח (ושוב אני אנסה למצוא את הבקורת כשיהיה לי זמן)

לגביי מחיר- הSP97 לAMD היום בפנדה עולה בערך 350 שקל, כשהXP יגיע והחנויות יציגו אותו בטח במחיר מופקע אני לא אתפלא אם ימכרו אותו ב400-500 שקל.

עם כל הכבוד- במחיר הזה פתחתי פה ת'ראד שבו דאגתי לקרור כל המערכת שלי במוצרים טופ (כולל כרטיס מסך ומעבד ומארז) ... נראה לי שיקול הגיוני לגמרי לא לקחת את הXP120

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...