ת'רד המלצות משחקים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד המלצות משחקים

Milk-Inc

Recommended Posts

שם המשחק : SAVAGE.

סוג המשחק : מרובה משתתפים, מלחמה גוף שלישי/אסטרטגיה בזמן אמת.

עלילה : בכל מערכה ביחרו צד, או אנשי השבט או המפלצות, בחרו אחת מלמעלה מ 20 מפות שנות וצאו לכבוש את המצודה של היריב.

בכל מערכה ניתן לבחור את כמות האנשים בכל קבוצה (החל מ 8 נגד 8 וכלה ב 32 נגד 32), עיזרו ל COMMANDER שלכם לאסוף משאבים ולבנות בניינים על מנת לקבל יחידות נוספות וכלי נשק חדשים כאשר הלחימה עצמה היא בגוף שלישי.

הלחימה נגק הקבוצה היריבה מתחלקת לנשקים פנים את פנים וכן לכלי ירי מרחוק.

כל מערכה לוקחת שעה בדיוק אלא אם כבשתם את המצודה של היריב לפני תום הזמן, המשחק כאן הוא מאוד מהיר ואקשן בלתי פוסק.

המדהים במשחק הזה הוא אפשרות האסטרטגיה שלכם במשחק.

מי שנבחר להיות COMMANDER יראה את המפה כאילו שיחק במשחק אסטרטגיה זמן אמת זאת אומרת מלמעלה, הוא יחליט איזה בניינים לבנות ומתי ויוכל לתת פקודות לכם השחקנים (כמובן שאתם לא חייבים לציית) לאסוף משאבים, להתקיף את האוייב או לתצפת. חישבו על זה, עד עכשיו במשחק אסטרטגיה הייתם אומרים לפועלים וליחידות איך לפעול בדיוק, לא היתה אפשרות ליחידה להתנגד, כאן אתם מנהלים אנשים אמיתיים שישחקו וילחמו בשבילכם ובשביל הצוות, תנהלו טוב, תזכו לתהילה ולצוות מיומן, תנהלו רע ואף אחד לא יעשה מה שאתם מבקשים ורק תקבלו קראיות בוז ודרישה להתפטר.

לכולם בתחילה קורצת האופציה של להיות ה COMMANDER אבל לאחר משחק או שניים מגלים שזה לא פשוט כמו משחק אסטרטגיה רגיל שכן במשחק רגיל, אף אחד לא יקלל אותן אם עשית טעות או אם האוייב עלול לנצח במערכה, לכן לפי דעתי ההנאה הגדולה במשחק היא להיות אחד השחקנים הרגילים, לעבוד עם צוות טוב ולעזור ל COMMANDER יותר מאשר לנהל בעצמי לקבל אלפי דרישות בכל שניה משחקנים זועמים (כמובן שכל אחד מהם חושב שהוא יודע בדיוק מה הצוות צריך עכשיו...)

שתי תצורות המשחק מאוד מהנות הן כאיש צוות והן כמנהל, ואם נמאס לכם, תמיד אפשר לעבור קבוצה ולשחק במקום כ HUMAN את ה BEASTS ולהיפך, לכל אחד יש יחידות שונות בניינים שונים וכמובן כלי נשק שונים.

וכמובן שחשוב להזכיר את העליה בדרגות : תמצחו הרבה יריבים/תבנו הרבה בניינים או תהרגו מפלצות (NPC) ותצברו נסיון שיעלה אתכם בדגרות (הגנה יותר טובה או נשק יותר מהיר). הדרגות מתאפסות בסיום המערכה ומתחילים שוב מההתחלה במערכה הבאה.

מחשק מאוד מומלץ, ולהלן האתר של המשחק : http://www.s2games.com/savage/

ניתן להוריד מהאתר את גירסת ה DEMO בחינם, שם תוכלו לשחק כ HUMANS בלבד ובשתי מפות שונות בלבד, וכן רוב הסיכויים שלא תוכלו להיות ה COMMANDE, ובכל זאת, הורידו, שחקו וראו על מה מדובר המשחק מאוד מהנה וממכר.

- שימו לב, המשחק הוא משחק רשת בלבד, לא ניתן לשחק אותו ללא חיבור (רצוי מהיר).

- אין צורך בדמי מנוי חודשיים, רק לקנות את המשחק ולהתקין.

תהנו !

תומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שם המשחק: Enclave (קצת ישן אבל חמוד רצח!)

ז'אנר: פעולה/הרפתקאות גוף שלישי או ראשון יש מצבי בחירה.

עלילת המשחק: משחק הרפתקאות יפה מאוד בזמן של ימי הביניים שבו מדובר על שני עמים שונים, יצורי האור ויצורי החושך שבו אתה יכול לבחור עם מי אתה רוצה להלחם, ובכל אחד מהעמים יש לך כ-6 לוחמים שלכל אחד מהם את הטכניקות, תכונות, נשקים, צורת לחימה שלו.

כל הסיפור קורה שנוצר קרע בין שני העמים האלו והם הפכו להיות שונאים, ועכשיו אתה צריך להשמיד את המלך של העם שנגדו אתה יוצא להלחם. בכל שלב תאסוף כסף, יהלומים ואבנים יקרות שיהוו את המצב הכספי שלך וכך תוכל להתקדם ולקנות נשקים, מגינים, שיקויים ועוד שיחזקו את הלוחם שלך בהרבה. לדעתי זהו משחק הגוף שלישי הטוב ביותר ששיחקתי בו אי פעם.

דירוג המשחק: 10 משחק ארוך יחסית ומאוד כיפי!

הערות על הגרפיקה של המשחק: גרפיקה יפה מאודד! הוא יצא בשנת 2003-2002 והגרפיקה היא אחד הדברים שאהבתי במשחק.

הערות כלליות על המשחק: משחק מושך אני מבטיח לכם שברגע שתשחקו בו תדלקו עליו, חובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד המלצה:

שם המשחק: The Elder Scorlls 3, Morrowind

ז'אנר: תפקידים

גראפיקה מצויינת.

המשחק מתחיל בכך שאתה אדם חסר-שם שהועבר מסיבה כלשהיא לאי מורווינד. אתה מהר מאוד בוחר גזע ו"כיתה" (מתנקש, קשת וכו'). אתה מקבל ציוד התחלי (סכין, מתקן לפריצת מנעולים וקצת כסף), בנוסף לחבילה למישהו. משם, הכל תלוי בך. אתה יכול להחליט להיות האביר על הסוס הלבן, או להיות מתנקש שקט. למעשה, הכל שם בנוי על בחירות שלך. אז אם אין לך כח למשחק ממש ארוך, אל תתאמץ. מה שאני הכי אוהב בו, זה שהוא לא נגמר, הוא ממשיך עד שנמאס ועושים uninstall.

אז שוב, משחק נהדר וממכר בטירוף ממליץ לכל מי שרוצה משחקים שצריך גם לחשוב בהם

ציון (מתוך 10) 100 (!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק: City of Heroes

ז'אנר: MMORPG (תפקידים המוני - או משהו דומה בתרגום לעברית ;))

עלילה ומשחקיות: החלום של כל ילד - אתה משחק גיבור על וזוכה להלחם ב-Bad Guys. הדמות שלך מתפתחת עם הזמן והניסיון, ואתה זוכה לקבל כוחות חדשים ומגניבים. המשחק יכול להתפתח בהמון כיוונים עלילתיים שונים בהתאם לאנשי הקשר שאתה יוצר במהלך המשחק. במקביל ניתן 'סתם' להלחם במפלצות שונות בקבוצה או לחוד. המשחק כולל בתוכו סוגי דמויות שונות, בעלי תפקידים וכוחות שונים, וכולל את ממשק יצירת הדמויות המדליק ביותר שנתקלתי בו עד הלום.

נחשב לפורץ דרך מבחינת הגראפיקה שלו (יחסית למשחק MMORPG), מהנה וממכר ביותר. החסרון היחיד שיש במשחק הוא מחסור ב-PVP, אך הדבר ישתנה בחבילת ההמשך שתקרא City of Villains.

ציון: 9. מומלץ לאוהבי הג'אנר, וגם לאלה שלא. 8)

לינק: www.coh.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שם המשחק: Warhammer 40,000 : Dawn Of War

ז'אנר: RTS

עלילה: עלילת RTS טיפוסית של גזעים שנלחמים אחד בשני (בני אדם, אורקים, גזע שנקרא אלדר וגזע שנקרא CHAOS). אבל המשחק מציג רמת אסטרטגיה מאוד גבוהה בזמן שעדיין מהנה. איסוף ה"כסף" במשחק נעשה ע"י השתלטותו אחזקה של נקודות מוגדרות במשחק, ובדומה לגבי אספקת הכוח. כל יחידה שקונים, או כל שדרוג שעושים, מוריד את הסכום של ה"כסף" (במשחק זה נקרא REQUISTION POINTS) ואת הכמות המתאימה של החשמל. המשחק מציג גרפיקה , שלפי דעתי מאוד יפה ומיוחדת למשחקים מסוג זה. היא לא כבדה ומפוצצת אלא יותר מפורטת להפליא ומיוחדת לכל גזע וגזע.

ציון: 9. מומלץ לאוהבי הז'אנר, ואם אתם אוהבים או לא מכירים, זה המשחק שישנה את דעתכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק: MANHUNT

ז'אנר: פעולה

עלילת המשחק: אתה משחק רוצח שכיר שעמד לפני עונש מוות, אבל פתאום מצא את עצמו במקום סגור, עם איזה במאי מטורף שרוצה להפיק סרט סנאף (אלימות קשה).

במשך המשחק הבמאי מבקש ממך לעשות דברים בשבילו (לרצוח אנשים), ואתה צריך לפלס את הדרך שלך דרך מקומות נטושים ומלאים באנשים של כנופיות מוזרות וחמושות, שלכל אחת יש את השגעון שלה. בסופו של דבר הדמות במשחק מצליחה לברוח מכל המצלמות שעוקבות אחריו, והוא מחפש נקמה באותו במאי מטורף.

דירוג המשחק: 10

הערות על הגרפיקה של המשחק: גרפיקה טובה מאוד (אפילו מצויינת), המשחק לא כל כך ישן, יצא ב-2003

הערות כלליות על המשחק: המשחק הוא בגוף שלישי ויש ב רעיון של התגנבות, ולא של הסתערות עם . יש שלבים שצריך לחשוב איך לפעול כדי שלא יחסלו אתכם.

מה שאהבתי במשחק היה המגוון של הנשקים בו:מתחילים בשקיות ניילון, זכוכיות וחוטי תיל דרך סכינים, חרבות, פטישים, גרזנים, מגלים, אלות בכל מיני גדלים וסוגים, לום ברזל ועוד. הרובים במשחק מופיעים בשלב יותר מאוחר (שגם לאויבים שלכם יש רובים) ובינהם יש גם סוגים של אקדחים, רובים אוטומטים ושוטגנים.

יש גם אמצעים שונים בהם ניתן להסיח את הדעת של האויבים (בלטות, בקבוקים, פחיות, ואפילו ראשים ערופים של אנשים שהרגתם).

בקיצור, אחד המשחקים הכי מהנים (וגם הכי אלימים) בכל הזמנים -מומלץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שם המשחק: WarCraft III , WarCraft III - The Frozen Throne.

ז'אנר: אסטרטגיה.

עלילת המשחק:התחלתי לשחק, עברתי כמה שלבים, ואז הגיע הניצוץ הראשון. הניצוץ שבלט כ"כ! אי אפשר היה להתעלם ממנו למשך כל המשחק.

הסרטונים. הם היו כל כך ריאליסטים! אני חייב להודות שאלה היו אחד הגורמים המרכזיים שאמרו לי: "יש עוד סרטונים בהמשך, בוא תגלה אותם".

הסרטון האהוב עליי היה בסוף המשחק (כאשר *ספויילר* ארט'ס הורג את אבין המלך, מראים את הצל שלהם *סוף ספויילר*) וגם הסרטון עם המפלצת הענקית (שכחתי את שמה) עם העץ הענק. הסרטון עם האורקים במערה היה יפה גם הוא.

הסרטונים היו באיכות ובגרפיקה כל כך יפה שהיה פשוט תענוג לראות אותם, הנשימות של האורקים, המלחמות וטיפות הטל על הדשא, זה היה פשוט מדהים.

ואז, התחלתי לקלוט את כל העניין - ה-ע-ל-י-ל-ה. כ"כ עמוקה ומעניינת שכללה ארבעה גזעים שונים שכל סיפור הוא שונה ובסוף מתחבר. העלילה הייתה מסופרת בצורה כל כך

טובה שהיית מסוקרן כ"כ שהיית חייב לראות מה קורה אחרי שאתה עובר את השלב הזה, והבא. השילוב של עליית הרמות האיטית דייה כדי לאזן את כל המשחק לטובת כל הצדדים הייתה בצורה טוב, וכל שלב היה מורכב מכמה Objectives, ומשימות ראשיות כמובן.

ישנם המון סוגים של יצורים מכל הגזעים השונים ואפילו גזעים ניטרליים שרק בחבילת ההרחבה (The Frozen Throne - שגם לה אני יתייחס בהמשך), שיש בה את גזע המים שגם לו יש יחודיות משלו (שחייה!). הגזע שהכי אהבתי לשלוט בו היה גזע האלפים, הכלל את הבתים שיכלו לזוז וקשתים מאומנים היטב ואיך אפשר להתעלם מ-Illidan, הגיבור העיוור.

ל-Undead היו שני יצורים שונים אשר אחד מהם כורת עצים, והשני בונה בתים בצורה טלפתית (?!). היו להם יצורים חזקים מאוד כגון ה-Gnoles בעלי השני ראשים וגם המרגמות.

ה-Humans לדעתי היו הגזע המשעמם ביותר (אולי משום שאנחנו רגילם לראות כאלה כל יום? ), למעט ארט'ס והתאומים עם הבזוקות (אפשר לקרוא לזה ככה?).

ה-Orcs היו הגזע החזק ביותר. עם הרבה יצורים רגליים וחזקים הם ללא ספק שלטו באדמה, היה פשוט כיף לשחק איתם.

המשחק כלל, אם אני זוכר נכון, 6 סרטוני קישור עם הגרפיקה הטובה ביותר שראיתי אי פעם (יחסית לסרטון של משחק, עם יצורים לא אמיתיים).

ב-The Frozen Throne, ארט'ס הופך ל-Undead ומשחררים את Illidan, שלא יודעים אם הוא טוב או רע. את זה רק מגלים בהמשך.

בחבילת ההרחבה אתה נתקל לראשונה בסרטון המציג את גזע המים, ש-Illidan שולט בו, והוא ללא ספק בין החזקים במשחק, עם יכולת לשחות במים.

גם חבילת ההחבה כוללת עלילה מעניינת כמו המשחק המקורי, אם לא יותר טובה.

חבילת ההרחבה כוללת שני סרטונים שגם הם מרהיבים ביופיים, היא כוללת מערכה אחת, שמתמקדת בעיקר בגזע המים.

ציון המשחק: 9.9, סורי , אני רוצה עוד סרטונים!

הערות על הגרפיקה של המשחק: הגרפיקה תלת ממדית סטנדרטית, אבל הסרטונים הם פשוט ה-דבר! אין דבר יפה מזה.

הערות כלליות לגבי המשחק: כמו שאסף גנדלר אמר לפני כמה ימים בגיימר, זה פשוט משחק חובה!

אם לא שיחקת את המשחק הזה, אתה לא יודע להעריך משחקי אסטרטגיה.

אני מציע עכשיו לכל מי שלא שיחק במשחק הזה, כדאי לו מהר!

ניתן לקנות את המשחק כאן.

את חבילת ההרחבה כאן.

או את שניהם במבצע ובחבילה מהודרת כאן.

להורדת דמו לחצו כאן בחרו סרבר / מירור והורידו.

לסרטונים (מדהימים אני חייב לציין) לחצו כאן.

תמונה: (אפשר להוסיף עוד?)

s13-large.jpg

חובה לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שם המשחק: WarHammer 40,000 : Dawn Of War

ז'אנר: אסטרטגיה

עלילת המשחק: המשחק warhammer40,000:dawn of war מתרחש בעולם פנטזיה בזמן של תחילת המליניום ה41. במשחק יצא לכם לשחק עם 4 עמים שונים אבל רק לעם אחד יהיה לכם אפשרות לשחק במערכה (campaign) . העמים הם ה space marines בני אדם שעברו שינויים גנטיים והפכו לחזקים יותר מהירים יותר *בלה בלה בלה* ה Orks שהם גזע אשר רוצה רק מלחמות ה choas כוחות הכאוס הם ספייס מארינס אשר הושחתו ע'י אלי הכאוס וה eldar גזע עתיק אשר שלט פעם בגלקסיה *יש האומרים שהם העלפים של העולם הזה*.

במערכה נשחק בתור ה space marines אשר מתחלקים לסניפים הסניף אשר משוקח הוא blood ravens *עורבי הדם - לידע כללי האורקים מאמנים שהם זזים מהר . בעתיד אולי אני אסביר למה*. במערכה נגיע לכוכב אשר מותקף על ידי האורקים ועומד להכבש עורבי הדם מגיעים לכוכב על מנת למנוע זאת. לאחר כמה שלבים תראו שהאורקים אינם היחידים שנמצאים על הכוכב אלא גם הeldar וכוחות ה choas אשר רוקמים מזימה *אני לא אספר לכם מה על מנת לא להרוס לכם את החוויה של המשחק*. דעתי האישית על הקמפין שהוא די טוב הוא אפילו טוב + אבל כמו שרובכם בטח יודעים גולת הכותרת של המשחק היא המולטי שלו.

דירוג המשחק: () 9.5

הערות על הגרפיקה של המשחק: המשחק עושה שימוש במנוע גרפי טוב *יחסית למשחק אסטרטגיה אפילו טוב מאוד למרות שתמיד יהיו משחקים עם גרפיקה יותר טובה* וגם שימוש במנוע פיזקלי לא רע בכלל *למי שלא יודע מה זה מנוע פיזקלי אז זה כאשר מציור החץ (או היריה) והמנוע הפיזקלי מחשב האם היא תפגע (הוא מתחשב בגורמים של תנועה , מיומנות , מחסה וכו')*

הערות כלליות על המשחק:

אני אישית חובב של משחקים והמשחק נפתח בסרטון קצרצר נחמד ביותר של קרב בין הspace marines לבין ה orks . עצם זה שראיתי את זה *וראיתי את זה כבר חמש + פעמיים* הגביר בי את הרצון לשחק במשחק.

מערכת הסאונד במשחק טובה יחסית ומתאימה לאווירה . בהתאם למשחק תשמעו פיצוצים ,צעדים ,צעקות קרב  וכול דבר אחר שאתם מסוגלים לדמיין *וגם דברים אחרים* שיהיה בשדה קרב. הדבר היחידי שיש לי בעיה איתו זהו הדיבוב ... השפתיים של הדמויות זזות לא בהתאם לדיבור ככה שזה נראה קצת מגוחך.

דבר נוסף אשר מתאפיין המשחק או בדרך איסוף משאבים קצת שונה. במקום בניית עובדים שיכרו עצים\זהב\או כול דבר אחר. יצטרך השחקן לתפוס נק' אסטרטגיות אשר יספקו באופן קבוע כמות של מקורות. בנוסף יהיה הצורך להקים 'מפעלי חשמל' שגם הם יספיקו באופן רציף מקורות *סוג שונה*.

במולטי קיימת האפשרות של משחק עד 8 שחקנים. במולטי כרגע יש כ 30 מפות אבל בעתיד אני מניח שיתווספו מפות. יש כמה מצבי משחק. הקלאסי של פשוט להשמיד את האויב. לתפוס נקודות (נק') חשובות או לשלוט בנק'. במפות פזורות להן נק' חשובות שכאשר אחד מן השחקנים ישלוט ביותר מ50% (אם זה בכמה על כמה אז הצוות הראשון) מהנק' יתחיל שעון עצר וכאשר הוא יגיע לסופו *אם השחקן השני לא הצליח לכבוש בחזרה את הנק'* ינצח השחקן ששלט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם משחק:need for speed underground 2 demo

ז'אנר:מירוצים

ציון:9

הערות:משחק מצויין גראפיקה מצויינת הצליחה לפעול לא רע על רדאון 9200 se שלי.מנוע פיזיקלי מעולה(חוץ מיזה שאי אפשר לעשות נזק למכונית שלך).

טונות של פיצ'רים חדשים,אפשרות לפעלולים חדשים אקספלור מוד מאוד מוסיףתמכוניות ודמויות חדשות(עדיין אף אחד לא מכיר אותן).

בקיץור מה שחסר ב nfsu 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק : Prince of Persia :the sands of time

ז'אנר: הרפתקאות\פעולה

עלילה: מוותיקי משחקי ההרפתקאות מגיע משחק ההמשך הבלתי נמנע והמשובח הזה, מאותו הצוות שפיתח את "ספלינטר סל" מגיח מבין חולות הזמן הנסיך הפרסי להרפתקה תלת מימדית מלאה ומהממת.

נסיך צעיר במדינה שסועת מלחמות מגלה פגיון קסום, הוא נמשך לכוחותיו של הפגיון ומובל לשחרר רוע על ממלכת אביו.

כשהוא מסתייע בנסיכה יפהפיה ובכוחות חולות הזמן, יוצא הנסיך למסע מרתק לשחרר את ארמון אביו מהקללה, ולהשיב את סדר הזמן על כנו.

לרשותו היכולת לכופף את הזמן, למחוק את העבר, לראות את העתיד ולהקפיא את ההווה, כל אלו יסייעו לו במסעו להצלת הממלכה והזמן.

אך זיכרו את שמציין חוק חולות הזמן: שלוט בחולות, או טבע בהם!

הערות : גרפיקה אולי הכי טובה שראיתי אבל צריך קרטיס מסך חזק אז מי שאין לו המשחק לא יעלה אצלו

יש במשחק מן חזיונות של העתיד ועם נהרגת יש אפשרות לקחת את הזמן אחורה בקרבות יש אלפי אפשרויות לקפוץ ולתקוף ולשלב בניההם

ולא הכול רק מלחמה אתה צריך להגיע למקומות גבוהים או נמוכים ולהפעיל מתגים על ידי האטת הזמן והליכה על קירות וקפיצות מקיר לקיר

בקיצור כיף לא נורמלי ומשחק ההמשך עומד לצאת ;)

דירוג המשחק :10 אם היה אפשר הייתי נותן 12

prince_screen003.jpg

prince_screen004.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק:Priston-Tale

ז'אנר: תפקידים

תת ז'אנר: פנטזיה, מרובה-משתתפים-מאסיביזי.

עלילת המשחק:אתם בונים את העלילה של עצמכם  :)

דירוג המשחק: (1-10)10

הערות על הגרפיקה של המשחק:המשחק נעזר ביתרונות התלת מימד בכדי להכניס אתכם לעולם עשיר כאשר כל כלי או חפץ שנמצא ברשות השחקן לא רק משנה את הדמות בצורה חיצונית אלא משנה גם את סגנון ההליכה וההתקפה. תכונות וקסמים ישנו גם כן את סגנון הדמות בכדי לאפשר ריאליסטיות טוטאלית.

הערות כלליות על המשחק:המשחק מאוד מהנה יביא לך הרבה שעות של הנאה וכיף!

אתר המישחק הרישמי:http://eng.pristontale.com/

הסברים בעיברית:http://gamextra.com/tale/tale5.php

תמונות:

c02.jpg

2002-11-23-6-1-381.jpg

2002-11-23-2-8-301.jpg

2002-11-23-5-7-501.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שם המשחק: Pro Evolution Soccer 4

ז'אנר: , כדורגל.

עלילת המשחק: רונאלדיניו מקבל את הכדור מחוץ לרחבה, מוצא את השטח הפנוי, מכדרר לרוחב, איזו בעיטה!!! ישר לחיבורים ודידה נכנע!!! גולאסו גולאסו גולאסוווווו (איזה עוד עלילה רציתם? :s05: )

דירוג המשחק: 9

הערות על הגרפיקה של המשחק: חוץ מהתפריטים הדו-ממדיים (אדבר על זה בהמשך) המשחק נראה נהדר. הכל נראה מאד מציאותי, מבנה הגוף של השחקנים, הפרצופים שלהם (יחודיים לכל שחקן), תנאי מזג האוויר וכו'.. לדעתי נראה הרבה יותר טוב מפיפ"א. המנוע לא כבד במיוחד.

ביקורת על המשחק: המשחק הזה הוא בעצם המרה של אותו המשחק עבור הפלייסטשן 2 (אגע בזה עוד בהמשך). זהו משחק כדורגל ששואף להיות כמה שיותר נאמן למציאות, תוך כדי שמירת החוויה, הכיף והריגוש שבמשחק הכדורגל. במשחק אתם ניצבים 11 שחקנים מול 11 שחקני הקבוצה היריבה, וגם השופט ששומר על הסדר ועל טוהר מידות במהלך המשחק. המשחק אינו קל ללמידה, אך מספק את כל הכלים הדרושים לשליטה בו. מסך ה- Training עוזר לך בהכל, החל מלימוד בסיסי של חוקי הכדורגל (יאפ..) ועד ללימוד מדוקדק של כל תנועה, סוג בעיטה, מסירה, הרמה ותרגיל אפשריים במשחק, כך שלא תפספסו שום דבר ותתחילו לחפש ברשת איך עושים טריק זה או אחר. המשחק מאפשר שליטה מלאה בקבוצה שלכם, מרמת הטקטיקות עבור הקבוצה (מתפרצות, קו הגנה ישר, תרגיל נבדל, דגש על אגפים ועוד..) ועד ציון התנועה של כל שחקן ושחקן בהתקפה ובהגנה (כלומר תוכלו למשל להגדיר שבזמן התקפות, שחקן מסויים יבצע תנועה אלכסונית מהצד לאמצע, ובעת מעבר הכדור לקבוצה היריבה, הוא יחזור במהירות האפשרית להגנה, ולא יישאר למעלה. מעטים באמת נוגעים בפרטים הקטנים האלה, אך זה אפשרי בהחלט). המשחק עצמו מציאותי ביותר, הבעיטות משכנעות, וגם היכולת של השוערים (התקדמות אדירה מהמשחק הקודם). כנ"ל לגבי התיקולים, תנועה ללא כדור וכו'. אגב, המדים מתלכלכים תוך כדי משחק ;D

אני מוכרך לציין שהמשחק לא מסובך כמו שאני אולי מראה אותו! אני אישית לא נוגע בתפריט ה team tactics אלא אם בהמלך המשחק, אני פתאום רוצה להסתגר בהגנה ולשים דגש על מתפרצות. אז אני הולך ל- Formations->Team->settings ומעביר למצב Auto-Defence ושם את ה Counter-Attacks על רמה A (כלומר שימוש מאסיבי בדבר הזה, ללא חיסכון באנרגיה) - זו רק דוגמא אחת קטנה. אבל שוב, אפשר גם להפיק 100% הנאה מהמשחק גם ללא כניסה למערכים או טקטיקות למינהן (למרות שאני ממליץ בחום לנסות מערכים ולראות עם איזה מערך אתם הכי מסתדרים, אני אישית על 4-4-2 עם יהלום במרכז, קטלני ;)).

עכשיו אני אפרט קצת על כל אחד ממצבי המשחק:

Match - משחק ידידות/ראווה, בוחרים שתי קבוצות, מדים (אם רוצים גם מערכים) ויאללה למגרש.

League - בוחרים קבוצה ועושים איתה ליגה אמיתית ממבחר הליגות הרשומות במשחק. אינני יודע אם במצב זה יש גם אפשרות לדברים כגון ליגת האלופות או אופ"א, לדעתי לא, לפחות כך זה היה במשחק הקודם, אבל אל תתפסו אותי במילה.

Cup - כנ"ל, בוחרים קבוצה ועושים איתה פלייאוף עד לגמר. אפשר גם לעשות טורנירים בינלאומיים.

Training - כפי שכבר הזכרתי, נותן לך את כל מה שאתה צריך לדעת בשביל לשלוט במשחק. כולל גם Challange Mode שבו צריך לעשות משימות (כדרור, מסירות מדויקות, בעיטות חופשיות, התקפה, הגנה ועוד) ברמות קושי מתגברות - מצויין לשיפור הטכניקה.

ועכשיו לגולת הכותרת...

Master League - במצב זה אתם בוחרים קבוצה, אפשר לבחור מ3 סוגי קבוצות - או קבוצה אמיתית עם סגל מעודכן, או קבוצה עם שחקנים דימיוניים. למצב השני יש שתי בחירות - או לבחור לקבוצה הזו שם אמיתי עם המדים, בחירת אצטדיון והכל (למשל אם אבחר את מילאן, יהיו בא את השחקנים הדמיוניים האלה, ולא השחקנים המקוריים שהם עצמם יהיו תחת free agents שניתן יהיה לרכוש בעתיד. עוד אפשרות היא ליצור קבוצה משל עצמכם (השחקנים הדמיוניים ועוד כמה אמיתיים), לעצב לה את המדים ולבחור את האצטדיון שלה.

השחקנים הדמיוניים הללו הם שחקנים ברמה בינונית ומטה, שיכולים להשתפר עם הזמן, לאחר כל משחק (תוכלו לראות את מצב ההתקדמות של כל שחקן לאחר כל משחק). כמו שהשחקנים הם לא אמיתיים גם כך הליגות עצמן, שנקראות פשוט A, B, C, D - הן בעצם בחירה אקראית של קבוצות ממבחר הקבוצות במשחק ליצירת ליגה אחת. את מצב ה ML אתם מתחילים בליגה השניה של הליגה שבחרתם. אם סיימתם את העונה במקומות הראשון או השני אתם עולים לליגה השניה. מהליגה הראשונה אפשר כבר להגיע לליגת האלופות או לגביע אופ"א ולהשתתף בגביע הליגה (יש גם גביע הליגה השניה, אגב). ובמהלך העונה צריך לערוך בדיקות לשחקנים לפני משחקים (condition regulation - משחק אימון קצרצר לבדיקה הרמה הגופנית), לרכוש שחקנים, לפתח אותם תוך כדי משחק וכו'...

יש גם משחקי טרום עונה, שאפשר בעזרתם להרוויח כסף, לפתח שחקנים ולהתאמן בינהם על התקפה, הגנה, קרנות וכו'.

ואיך שחכתי את ה Online mode - משחק IP to IP שבו בוחרים שתי קבוצות, את החוקים ומשחקים בכיף.

אני מרגיש אני יכול לכתוב פה עוד ועוד אבל:

1. אני בטח מפחיד כמה אנשים עם רמת המורכבות, לכאורה, שאני מציג למשחק, זה פשוט לא נכון! תשחקו ותווכחו שזה לא מפחיד בכלל כמו שזה אולי נשמע.

2. אני לא אצליח לעלות על כל פרט ופרט במשחק, ואני גם לא חושב שצריך לעשות זאת.

עכשיו אני רוצה לציין כמה חסרונות למשחק:

- המשחק הוא המרה מקונסולה ופשוט רואים את זה בכל אספקט של המשחק, החל בבחירת המקשים (במשחק אתם שולטים בעצם בכפתורי פאד - ריבוע, עיגול, משולש, איקס וכו'), בתפריטים עצמם, במקומות שצריך להכניס מחרוזת שם או מספר (במקום לרשום את זה פשוט עם המקלדת צריך לבחור עם החצים כל מקש או מספר, משו מזעזע) ועד למראה הכללי והתחושה של המשחק (למרות שחל שיפור מהגרסא הקודמת). עכשיו נשאלת השאלה למה ב-KONAMI לא חשבו לשבת קצת ולבצע את השינויים הנדרשים בשביל שהמשחק יראה כמו native game ולא המרה ישירה מקונסולה.

- רשיונות לקבוצות וליגות. בניגוד לפיפא, ששם יש לך אפילו את השם והשחקנים המקוריים של הליגה השלישית של איטליה (משהו כזה) - פה להרבה קבוצות אין פשוט רשיון מקורי מהמשחק. למשל, לארסנל, במקום לקרוא לה Arsenal, קוראים לה במשחק North London, וגם הסמל שלה לא האמיתי. כנ"ל לגבי ליגות, יש 7 ליגות שזה יפה מאד, אך חוץ מהליגה האיטלקית (Serie A) ואולי עוד אחת, לליגות פשוט קוראים English/German/French... League (פרט די שולי אבל זה חלק מהעניין). והדבר הכי מעצבן זו הנבחרת ההולנדית. הבטיחו לנו מפתחי המשחק שהם השיגו את הרשיון לשימוש בשמות המקוריים של שחקני הנבחרת ההולנדית אך זה עדיין לא בוצע. לכל שחקן בנבחרת יש שם טיפה מעוות על מנת לא לפגוע בזכויות יוצרים (למשל לואן-ניסטלרוי קוראים במשחק Von Nistelroum - בעעע?! :s05:).

לאחר שסיימתי עם החסרונות, הדי שוליים אני צריך לציין, אני חייב להגיד שמכל בחינה אחרת המשחק פשוט הוא משחק כדורגל מושלם שסדרת פיפ"א עם כל הכבוד (ויש כבוד? נאא) לה לא מגרדת אותו. חובה, אבל פשוט חובה לכל מי שקורא לעצמו שחקן כדורגל וירטואלי, לשחק בו!

919618_20040716_screen020.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי גברים!!!

שם המשחק : Blade Of Darkness!!!

ז'אנר : פעולה/פנטזיה.

שנת יציאה : 2000. (לא יצא בחנויות הארץ למיטב ידיעתי...)

דירוג המשחק: 10!!!

עלילת המשחק : העלילה מתרחשת בזמן קדום שבו לורד האופל מתעורר וחוזר להטיל את אימתו על העולם באמצעות שליחיו האורקים האכזריים שקוטלים כל אחד בדרכם..., אך זה עדיין לא הכל...!, האורקים הם רק קמצוץ מן האספסוף שמחכה לכם מעבר לפינה, ורוצה פשוט לחסל אתכם!.

תפגשו במפלצות ענק, גולגולות מהלכות, ועוד עשרות אויבים מפחידים שחבל לספר לכם עליהם, זה רק יהרוס.

כנגד לורד האופל, אתם מקבלים את עזרתה של האלה אינייה, שלבסוף תקבלו את החרב שלה בכדי להביס את לורד האופל בכבודו ובעצמו...להב החשכה

אך כדי לקבל את החרב, עליכם להוכיח שאתם אכן ראויים לקבלה, שכן יש עליכם המשימה למצוא שישה אבנים קדושות, שרק בעזרתם תוכלו לקבל את החרב הקדושה, אך המשימה אינה כל כך פשוטה, שהרי האבנים הללו נמצאות במקומות מסתוריים שקשה למצוא אותם, ואם יתמזל מזלכם למצוא אותם זה רק ההתחלה, שכן ישנם מלכודות רבות ומגוונות שעליכם למצוא את הדרך לצאת ממנה בשלום.

ללא האבנים, לא תוכלו לקבל את החרב, שאז יחזירו אתכם לשלבים אחורנית שבהם אמורים ליהות האבנים, ואז האוייבים פשוט לא מפסיקים לבוא בהמוניהם כדי להפריע לכם...לכן כדאי לחקור כל קיר שנראה חשוד, וכל אבן בולטת בשטח. בהצלחה!!!

הערות על הגרפיקה של המשחק: הגרפיקה פשוט נהדרת, למרות שהמשחק די ישן (2000), הנופים פשוט מהממים, וכמעט כל חפץ ניתן לקחת ביד ולהשליך אותו על אויבכם או סתם להתחמק ממלכודת...

אפקטים ויזואליים של מפלים ענקיים, מקומות חשוכים, מים, עשן, בריכות אסיד ולבה ועוד ועוד.

מה שעוד יפה הוא המבנים המדהימים שמזכירים את ימי הביניים, ובהם לרוב מתרחשת העלילה.

ביקורת על המשחק : כמו שכבר אמרתי ואתם יכולים לראות מהתמונות למטה, שהמשחק הוא פעולה, שבו אתם יכולים לשחק כארבעה שחקנים שונים, שהם :

ברברי, גמד, אביר ואמזונה, שלכל אחד מהם התמחות שונה בסוגי נשקים למיניהם, וכמובן הכי חשוב...יותר מ20 סוגי קומבויים לכל שחקן!!!!

כמו כן לכל השחקנים יש חרבות וגרזנים קסומים שאם תמצאו אותם (כן, לא את כולם תוכלו למצוא....) זה הרווח שלכם!

במשך המשחק תיחשפו לחרבות חזקות שכדי להשתמש בהם אתם צריכים את הכוח המתאים לכך,שכן על כל אורק או כל אחד אחר שתהרגו, יעלה לכם השלב לאט לאט...

ברברי: לברברי יש התמחות בסוגי חרבות ממש גדולים!!!, וכמו כן בכמה גרזנים, ששוב...הם ממש גדולים!. הברברי יש כוח בקומבויים שלו יותר מכולם, ואכן מוריד המון כוח ליריב אם הוא פוגע, אך כמובן החסרון העיקרי של זה הוא האיטיות שלו בביצוע...והחשיפה שלו למכות ללא הגנה, שהרי החרבות והגרזנים שלו תופסים לו את שני הידיים ללא אפשרות למגן...

גמד:לגמד במשחק יש את הגרזנים והאלות הענקיות שלו, ששוב, כמו לברברי, הם מורידות המון כוח, אבל בניגוד אליו יש לגמד אפשרות להשתמש במגן, כי נשקיו אינם תופסים את שני הידיים.

אביר: האביר הוא הלוחם האולטימטיבי, שכן הוא מצוייד במיגון הרב ביותר עליו, כולל מגינים שנותנים לו את האפשרות להגן על עצמו אחרי כל מכה שהוא מפספס...כמו כן יש לו חרבות חזקות מאוד, וקומבויים מהירים.

אמזונה: האמזונה בניגוד לשלושה האחרים, אין לה חרבות או גרזנים אלא בעיקר חניתות ענקיות, שמכאן היתרון שלה, שכל מכה שלה מתבצעת ממרחק יחסית גדול מהאויב וכך לא מצליחים להכות אותה בחזרה כ"כ מהר...כמו כן, החניתות שלה מורידות הרבה מאוד כח לאוייבים, אך הקומבויים מסורבלים במקצת.

***מה שמשותף לכולם הוא השימוש בחץ וקשת, שלא דורש מיומנות רבה, שכן יש רק סוג אחד של קשת+2 סוגים של חיצים (מורעלים ורגילים), לכן חשוב להשיג כמה שיותר מהר קשת כי השימוש בה הוא קריטי...***

לכל לוחם יש שלב ראשון שונה מהשאר שבו הוא מתחיל!!!!

המשחק כולל יותר מ100 סוגי נשקים, כולל המון קטיעת איברים ועריפת ראשים עם דם שנוזל...

ישנם יותר מ25 סוגי אוייבים במשחק.

***מומלץ בחום***

מומלץ להכנס לאתר של היצרן:

http://www.codemastersusa.com/blade/

כדי להוריד את הפאטצ'!!!חשוב מאוד להמשך המשחק עקב בעיות SAVE/LOAD.

דרישות מינימום:

System: PII 450 or equivalent

RAM:64 MB

CD-ROM: 8X CD-ROM

Video Memory: 8 MB VRAM

Hard Drive Space: 750 MB

Mouse: Yes

Sound Board: Yes

DirectX: v8.0

מומלץ:

System: PIII 500 or equivalent

RAM: 128 MB RAM

תמונות:

אמזונה

4.jpg

ברברי

29.jpg

אביר

30.jpg

גמד

31.jpg

הברברי על רקע הנופים:

339.jpg

האמזונה מול אחד האוייבים...:

340.jpg

אחרונה חביבה:

341.jpg

***שוב פעם מומלץ מומלץ מומלץ!!!,תשיגו אותו איכשהו!!!***

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

[glow=red,2,300]Armies of Exigo[/glow]

(הכתבה מקורית שלי ואם יש בעיה אני יכול לערוך ולהוריד או לשנות כל חלק בה..תודה מראש)

תוכן עניינים:

1) סקירת משחק קצרה.

2) גרפיקה וסאונד.

3) משחקיות.

4) מולטיפלייר וקהילה.

5) אסטרטגיה (נושא מורחב).

6) טורנירים.

7)לינקים.

8)לינקים לדמו והסבר על שידורים חוזרים.

9) . (חדש).

1) סקירת משחק קצרה:

Aox הוא משחק אסטרטגיה בזמן אמת המתרחש בעולם של פנטסיה שבו שלושה צבאות נלחמים מלחמת חורמה אחד בשני ( הביסט,אמפייר והפאלאן-Beast,Empire and Fallen ) אשר מתרחשת בו זמנית מעל ומתחת לפני האדמה.

העלילה סבוכה ומפותלת ומערכת המשחק בסינגל פלייר היא ארוכה למדי ( 12 משימות לכל גזע אם אני לא טועה )

את המערכה אפשר לשחק בשלושה מצבים-קל,נורמלי וקשה.

כאשר הרמה הקלה היא מאתגרת אך לא קשה מידי והרמה הקשה היא בדיוק כמו שכתוב,"קשה" ( נב:הרמה הקשה היא מאד קשה..אל תזלזלו ביכולת של המחשב לגבור עליכם אפילו אם אתם שחקנים מנוסים ).

ישנה אפשרות לשנות את מצב הקושי במהלך המשחק ככה שגם אם התחלתם ברמה הקשה והחלטתם לרדת רמה אחת לנורמלי זה אפשרי.

ישנה אפשרות גם לשחק ב Skirmish mode ואפילו בשח מול המחשב ועוד.

למתחילים שביננו ישנו גם שלב משימת הסברה שבו תלמדו איך לשחק ולהפעיל את המשחק. (צריך לבחור Tutorial בהתחלה).

המשחק מציע חידושים נחמדים כמו לחימה מתחת ומעל לפני הקרקע ואסטרטגיה ייחודית באמת שלא נראתה במשחקים אחרים ואני ידבר על הנושא בהרחבה בסוף.

(נב: מכיוון שלא סיימתי עדיין את הסינגל פלייר ומכיוון שלא רציתי להכניס ספויילרים,את סיפור העלילה תגלו כבר לבד)

**ישנה עדיין אפשרות להוריד את הדמו לכל מי שמעוניין לנסות את המשחק,יש מספיק אנשים און-ליין בשעות הערב (השעות שלנו) ואפשר להרשם ולשחק במשחק בכמות מצומצמת של מפות ללא הגבלה (לינקים לדמו נמצאים בסוף הכתבה) מומלץ ביותר לגשת לאתר AoxLegacy ולהוריד שידורים חוזרים של שחקנים מנוסים לצפייה בעזרת מנוע המשחק ,תזכרו רק לוודא שאתם מורידים שידור של משחק מהדמו (זה כתוב) תחפשו משחקים עם דירוג של 8-9 ומעלה, דירוג 7 ומעטה יכול לשעמם שחקן מנוסה אך יכול לעזור מאד לשחקן מתחיל.

בסוף הדיוןכתבה אני מצרף הוראות מדוייקות להורדת השידורים החוזרים ואיך בדיוק צופים בהם**

2) גרפיקה וסאונד:

אין מה להגיד הגרפיקה והאנימציה במשחק נראים מעולה וניכרת מידת ההשקעה בהם,אפשר לראות את צומת הלב שניתנה לכל פרט ופרט כמו הדשא והעצים,מים זורמים,היחידות שניראות מדהים ואפילו החיות המסתובבות לכם בין הרגליים.

ומה שעוד מרשים הם קטעי הקישור שנעשו בצוותא עם אולפן הוליוודי (החברה ממומנת חלקית על ידי מפיק הוליוודי ידוע שהפיק בין השאר את טרמיניטור-3 ועוד רבים וטובים)

הסאונד במשחק סביר ביותר ולמרות שהוא לא מיוחד הוא עושה את העבודה כהלכה,הדיבוב הוא סביר- (לפי דעתי)

אבל הוא לא מעיק ומפריע.

3) משחקיות:

Aox רץ חלק ביותר והמנוע הגרפי (שנבנה במיוחד למשחק הזה במשך קרוב ל4 שנים)

מתפקד בצורה מכובדת..הוא מאפשר תמיכה עד 200 יחידות בו זמנית ואפילו הרבה יותר אך ישנה הגבלה ל200.

השליטה בממשק הגרפי היא קלה ביותר ודומה למשחקי אסטרטגיה אחרים,ישנה אפשרות לקבוע פקודות שיבוצעו על ידי לחיצת מקש מסויים (hoykeys) אך אפשר לשחק גם עם העכבר אם זה יותר נוח.

4) מולטיפלייר וקהילת המשחק ( מולטיפלייר-משחק ברשת האינטרנט עם שחקנים מרחבי העולם):

זוהי גולת הכותרת של המשחק שפותח על ידי קבוצה של שחקני סטארקראפט מקצוענים לשעבר.

ומכיוון שכך ישנה הרבה צומת לב והשקעה מיוחדת בקהילה ובאספקט המולטיפלייר של המשחק.

האיזון,תיקון הבאגים וכל הפאטצים והתוספות נעשים על ידי החברה המפתחת Blackhole Games

וישנה התייחסות רבה לבקשות השחקנים והקהילה.

כרגע אפשר לשחק באינטרנט בכ30+ מפות רישמיות במצב 1v1 ,2v2, 3v3

ffa, ladder, team ladder ועוד.

ישנה מערכת יצירת שבטים אוטומטית ואף אופצייה לצפייה בשידורים חוזרים של משחקים לבד או עם חברים ומי שרוצה יכול גם להשתתף במשחק בתור צופה מהצד או שופט...אפילו אפשר לחלוק במשאבים.

כיף אמיתי!

קהילת המשחק היא אומנם קטנה כרגע אך גלובלית באמת ומורכבת משחקנים מאירופה:

גרמניה,פולין,הולנד,הונגריה,צרפת.

שחקנים מארה"ב ואסיה:סין,קוריאה וגם קנדה.

מישראל לצערי אין הרבה שחקנים עדיין וחבל-*רמז* (אני פגשתי מעטים)

ישנם מספר אתרי קהילה אשר אפשר למצוא בהם: פורומים למכביר

הורדות של שידורים חוזרים, כתבות ועזרה בכל נושא שקשור למשחק שרק תרצו.

המפתחים מבקרים באתרים אלו תדיר,קוראים הודעות,מגיבים וגם משחקים ביחד עם כולם און ליין :)

גם אתר קהילה ישראלי נמצא תחת אז לא לדאוג.

ככל שאנשים יגלו את המשחק כך הקהילה תגדל..ככל שיותר אנשים שאהבו את הדמו יקנו את המשחק

נקבל יותר פירסום ונגדל,לקהילה יש בסיס טוב שממנו אפשר לצמוח ויש לנו תומכים רבים בקרב קהילות משחק גדולות יותר..כל יום מצטרפים עוד שחקנים והפופולריות והחשיפה שלו גודלים (אי אפשר להשוות למשחקים כמו WOW או אפילו DOW40k אבל גם לשם נגיע :)

5) אסטרטגיה: (נושא מורחב):

AoX מזכיר מאד משחקים כמו סטארקראפט ,וורקראפט, אייג אוף אמפיירס, ורבים וטובים אחרים.

הוא מאגד בתוכו את מיטב הרעיונות ומשפר אותם בזמן שהוא מוסיף הרבה משלו.

* למשל לגזע האמפייר ישנה אפשרות לייצר יחידה היכולה להתחפר לכל נקודה במסך וליצור מנהרה תת קרקעית שאפשר לנוע בה ולבצע התקפות פתע,להתגנב,לעקוף את יחידות האוייב.

אפשר ליצור גיבורים על ידי צבירת ניסיון של יחידה מסויימת,

כל יחידה יכולה לעלות שלבים (עד שלב 5),ולקבל בונוסים מיוחדים אשר ישפיעו על שאר היחידות בשדה הקרב.

האמפייר גם יכולים לייצר את יחידת ההילר הידועה לשימצה היכולה לברך את הצבא שלך בבונוסים,לרפא יחידות במהלך קרב וגם להחיות את המתים :o

ועוד אפשרויות כמו הגברת תפוקת וייצור מוגבר של יחידות,ושידרוג היכולות ההגנתיות וההתקפיות של הצבא שלך.

* גזע הביסט יכול לייצר בורונים (חיה הדומה לבאפלו) שמספקת להם אך יכולה לתפקד גם בתור יחידה לוחמת או לנסוע על גבה גובלין אשר השילוב הנ"ל הופך אותה ליחידה חדשה לגמרי (Goblin rider)

בנוסך הביסט יכולים להקריב יחידות ולקבל בחזרה 225% מחיי היצור המסכן שהוקרב וכך לרפא את היחידות שלהם בשדה הקרב...ישנו את השאמן המסוגל להטיל קסמים כמו רעידת אדמה (אשר משפיעה על מתחת לפני הקרקע,עננת גז קטלנית אשר פוגעת ביחידות ומחלישה אותם לאורך זמן וגם הורגת.

ישנה יחידת השד האימתני אשר מסוגל לשגר את עצמו לכל נקודה במסך,לפתוח שער לגיהנום שממנו יוצאים Imps קטנים וקטלניים אשר יחרבו כל מה שרק עומד בדרכם ודרך תחבורה ייחודית על ידי הפיכת הצבא שלך למין כדורי אנרגיה מוזרים היכולים לעוף באוויר לכל נקודה במסך (אומנם הם לא יכולים להתקיף במצב זה אך זוהיא צורת תחבורה מדהימה,יעילה ואף אפילו מוזרה ביותר).

* גם לגזע הפאלאן יש הרבה מה להציע: יצורים שעפים באוויר,עכבישים חמודים אך קטלניים,יחידות שמייצרות לוחמים מגופות המתים שלך! (זה חוצפה ממש!) ואף קסמים אשר יכולים להפוך אותך לדמות יחידת אוייב או לקלל עצים אשר יתקיפו את האוייב.

הרמה התת קרקעית מוסיפה המון אפשרויות וטקטיקות חדשות כמו הטלת קסמים מעל הקרקע אשר משפיעים על מתחת לפני הקרקע והפוך,עקיפת מיכשולים,התגנבות לעורף האוייב ואף בניית בסיסים שלמים מתחת לפני הקרקע,אפשרות לחדור מהקרקע למתחת לפני הקרקע וההפך (יכולת של גזע הביסט).

המפתחים מתכוונים לתת צומת לב מיוחדת לרמה התת קרקעית ולפתח אותה עוד יותר.

מכיוון שזוהיא אופציה חדשה יחסית (למרות שבוצעה בהצלחה כזאת או אחרת במשחקים ספורים אחרים) יש ללמוד אותה ולהתרגל אליה..אבל שווה להשקיע את הזמן כי היא משנה את מהלך המשחק לגמרי ומוסיפה פאן חדש וייחודי.

בנוסף ישנם בניינים מיוחדים אשר מי שמאכלס אותם יכול ליצור יחידות מיוחדות שאי אפשר לייצר באופן נורמלי וגם להם יכולות משלהם ועוד המון אפשרויות כמו מקומות מיסתור שריפת יערות שלמים ועל ידי כך שינוי פני המפה ומקומות מיוחדים על פני המפה הממוקמים בנקודה אסטרטגית ומתקפדים בתור מקדשים המרפאים את היחידות הנמצאות בקרבתם ובדרך כלל הם מוקד לקרבות עזים של שליטה (מכיוון שהם נותנים יתרון ברור למחזיק מהם).

ברמה גבוהה המשחק דורש רמת ידע ומומחיות בכל אפשרויות המשחק וביחידות עצמם.

שינון סדרי בניה ריגול,למידת היריב,ומהלך משחק דינמי ומשתנה.

כל אלה אינם ממש נדרשים להפקת הנאה מירבית מהמשחק מכיוון שהוא כיפי מאד גם בלי לדעת את כל הדברים האלה (פלוס גדול) ובדרך כלל אפשר למצוא מישהו ברמה שלך לשחק איתו.

6)טורנירים:

בשיתוף הליגות: (ESL (Electronic Sports league

(ESGL (European Strategy Gamers league

והאתר AoxLegacy נערכו 3 טונירים עד כה ועוד כמה בדרך :)

(הפרסים היו צנועים אך זוהיא רק ההתחלה)

לפחות עוד אתר גדול אחד מתעניין בפתיחת ליגה למשחק. GGL-Global gaming league

ומתבצע חיפוש אחר ספונסרים נוספים.

7) לינקים:

Blackholegames--אתר החברה המפתחת

AoxLegacy--אתר קהילה גדול באנגלית עם פורומים,הורדות של שידורים חוזרים,כתבות ועוד

Aox.de--אתר קהילה גדול בגרמנית ומארחי טורניר ESGL ל AoX

Zedas--אתר מצויין לסקירה פרטנית של יחידות ופרטים על הפאטשים השונים.

ESL--מארחי טורניר ESL ל AoX

AoxHub--אתר קהילה ישראליעולמי (תחת -עמכם הסליחה)

8)לינקים לדמו והסבר על שידורים חוזרים:

קיבצתי עבורכם כמה מקורות להורדת הדמו של המשחק,כתבות ותמונות (אני יעשה לזה שירשור מיוחד לאחר שאני יבדור אם מותר לי לפרסם אותם פה)

GameSpot

FilePlanet

Vgames

Gamer2-דרוש מנוי

שידורים חוזרים:

על מנת לצפות בשידורים חוזרים עליכם להוריד אותם מהאתר Aox Legacy (מומלץ לזכור את שם הקובץ שאתם מורידים)

הם נמצאים תחת הכותרת Replays בצד שמאל

אחרי שלחצתם על לינק ההורדה אתם יכולים לשמור אותם במחשב או להעביר אותם ישירות לתיקיית הReplay.

על מנת לגשת לתיקייה וודאו שהאופציה Show hidden Files מופעלת מתוך

Control Panel--->Folder options

אז כל שנותר לכם הוא לגשת לתיקייה:

C:Documents and Settings"user name"Application DataElectronic ArtsArmies of Exigo - Multiplayer DemoSaveReplay

ולשמור שם את הקובץ או להעביר אותו לשם אחרי ששמרתם אותו במחשב. C = המחיצה שבה התקנתם את המשחק. User name = שם המשתמש שלכם

אתחלו את הדמומשחק וביחרו באופציות

Game-->View replay וביחרו את הקובץ שכרגע הורדתם (במידה ואתם זוכרים אותו)

אתם גם יכולים לשמור שידורים חוזרים של משחקים שלכם ולצפות ביחד עם חברים.

9) משחק (חדש)

העלתי כמה לסרוור חינמי של ואללה (התמונות נלקחו ברשות מאתר הבית של Blackhole games)

תמונות (עוד מעט אוסיף גם כמה לינקים לאתרים עם טובות..תמיד אפשר לעשות חיפוש קצת בגוגל ואתרים גדולים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

שם המשחק:

The chronicles of riddick

ז'אנר: פעולה

עלילת המשחק:

עלילת המשחק סובבת סביב השלמת עלילת הסרט...

למען האמת-זה המשחק הראשון שאני רואה,שהוא מבוסס על סרט,והוא ממש ממש מוצלח...יש לי נטייה לסלוד למשחקים מבוססי סרטים ולסרטים מבוססי משחקים,אבל המשחק הזה-הוא פשוט מעולה,האיכות שלו מדהימה,קטעי המעבר מעולים,המשחקיות חופשית ומשלבת אלמנטים של RPG,והמשחק עצמו הוא כמו שאנחנו מכנים בימינו: MASTERPIECE

עלילת המשחק מתרחשת בעתיד הרחוק והדמיוני וסובבת סביב רידיק-תיפוס קשוח בן לגזע דמוי אדם שנכחד,ורק מעטים מן הגזע הזה שרדו...רידיק הוא OUTLAW,בתחילת המשחק אנחנו מתעוררים בחללית-שכיר חרב בשם ג'ון לכד אותנו...הוא לקח אותנו לכוכב מדברי מבודד,בו נמצא בית כלא ענקי בשם BUTCHERS BAY,מדובר בקומפלקס עצום שמשתרע קילומטרים מתחת לפני השטח,וקילומטרים על פני השטח....ג'ון לקח את רידיק לכלא הזה,בתמורה לתשלום ממנהל הכלא.

וכמובן-כשאתם שומעים "כלא",אל תצפו למערכת של בתי כלא מסודרת-מדובר בגיהנום מוחלט-אין סדר בכלא,לכולם מותר להרוג את כולם,אין עונש על הריגה,השומרים מאפשרים למנהיגי האסירים להשליט סדר באסירים,וגם לשומרים אין שום איסור לחורר את האסירים,מוות הוא דבר נפוץ בכלא,עינויים,צרחות,ואנשים שהשתגעו לחלוטין-זה רק חלק קטן ממה שמצפה לכם בפנים....

במהלך כל המשחק,אנחנו נשחק את רידיק ממבט ראשון,ונברח מהכלא המטורף הזה...במהלך ההרפתקאות אנחנו ניתקל בקשיים רבים,החל מהקשרים עם אנשים אחרים בתא הכלא,וכלה בבריחה עצמה-מדובר במבנה עצום עם אבטחה מאוד כבדה,נוסיף על כל זה את העובדה כי אנחנו לא יכולים לקחת את כלי הנשק של השומרים [הם מוגנים ע"י מערכת DNA,שמאפשרת רק למי שבמאגר הכלא לגעת בכלי הנשק],מה שאומר שנשתמש בהרבה כלי נשק מאולתרים,ונעבור הרבה הרבה הרבה עד שנצליח לברוח מהכלא....המשחק משלב אלמנטים של משחק פעולה,עם משחק התגנבות וRPG [ניתן לאסוף ציוד וכסף,לדבר עם אנשים,לקחת משימות צדדיות,והמשחקיות לא סוחבת אותך באופן לינארי לחלוטין]...כמו כן-המשחק כולל מערכת קרבות משוכללת שמאפשרת קומבואים ומכות רבות,כמובן-זה דבר שחייבים אותו,מכיוון שמגוון הרובים במשחק הוא לא נרחב כמו במשחקים רבים.

דירוג המשחק:

9 מתוך 10

הערות על הגרפיקה של המשחק:

גראפיקה מדהימה...

ללא ספק-המשחק הזה הוא המשחק עם הגראפיקה הכי כבדה והכי טובה שקיים היום בשוק

הוא אוכל בלי בעיות את הגראפיקה של DOOM3,ואת הגראפיקה של FAR CRY ואת הגראפיקה של HALF LIFE2...האפקטים בו מדהימים,עיצוב השלבים ורמות הפירוט גורמים לך להפיל את הלסת...המשחק משתמש במערכת תאורה דינאמית מ-ד-ה-י-מ-ה ומציאותית בצורה שלא תאמן,ופירוט הדמויות גם היא לא פחות מדהימה,מדובר ביצירת אומנות גראפית אמיתית...ועם כל הגראפיקה המדהימה-כל העסק אוכל ביצועים....גם המחשב שלי, 3000+ 64BIT

Kington 512MB וGeforce 6800 בקטעים רבים קירטע במשחק ופעל על FPS נמוך...מדובר במשחק שאוכל את הFPS,ולכן לא מומלץ לכם לשחק במשחק כל עוד אין לכם מחשב חדש חדש וחזק חזק.

הערות כלליות על המשחק:

המשחק מדהים,פשוט כך....שילוב האלמנטים של התגנבות,בריחה,אקשן,וRPG פשוט מעולה

הפסקול במשחק הוא ממש מעולה,המוזיקות מכניסות לקצב,וזה משחק ראשון שאני אשכרה יכול להנות ממנו רק מלהקשיב למוזיקות הרקע.

משחק הקול בוצע ע"י השחקנים המקוריים,ביניהם נמצא ואן דיזל,וXzbit ושחקנים רבים ומוצלחים אחרים.

המשחקיות עצמה ממש מגוונת,ולא תשעמם אותכם לרגע,יהיו קטעים רבים שיקפיצו לכם אנדרנלין,ועיצוב השלבים עצמו הוא פשוט אדיר ומכניס מאוד לאווירה

למשחק לטעמי יש 3 חסרונות בולטים:

1)כובד גראפי מוגזם,בעוד שבמחשב שלי זה לא ההיה בעיה,יש רבים אחרים שאין להם מחשב כמו שלי

2)המשחק הומר מגירסאת הקונסולה [גירסאת הXbox] ולמרבה הצער זה מורגש...הממשק יכול טיפה לבלבל,ולפעמים גם לא נוח [למה למען השם אני צריך להחליף בין כלי הנשק השונים בעזרת כפתור V ולא בעזרת הגלגלת או כפתורי המספרים?!]

3)כמו שאומרים-איכות באה על חשבון כמות...כן...המשחק לא מאוד מאוד ארוך,וחבל.

אבל זה לא משנה,כי הוא משחק שניתן בו לשחק פעמים רבות,וכל פעם לגמור אותו בדרך אחרת [יש מספיק דרכים שונות לסיים אותו,אבל סיום אחד.]

לסיכום-מומלץ לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...