ת'רד המלצות משחקים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד המלצות משחקים

Milk-Inc

Recommended Posts

שלום רב לכל חברי הפורום.

ת'רד זה נפתח במטרה שאתם המשתמשים , תוכלו להמליץ על משחק המחשב המומלץ שלכם.

אנא רשמו את ההמלצה בצורה הזו:

שם המשחק:

ז'אנר: (הרפתקאות , פעולה , תפקידים וכד')

עלילת המשחק:

דירוג המשחק: (1-10)

הערות על הגרפיקה של המשחק:

הערות כלליות על המשחק:

דרישות מערכת: (מינמליות/מומלצות)

הערה 1: ת'רד זה נועד אך ורק להמלצות המשתמשים ולא לדיונים אחרים על משחקים , הודעות לא קשורות ימחקו ויזכו באזהרה!

בנוסף לכך אין להגיב/להעיר על המלצות משתמשים אחרים.

הערה 2: אם אתם חושבים שצריך להוסיף קטגוריה חדשה לנוסחאת ההמלצות , תשלחו הודעה פרטית לאחת מאחראי הפורום.

הערה 3: מי שמעוניין להוסיף תמונה מהמשחק שעליו הוא המליץ , יכול , רק תוודאו שהתמונה לא תהיה גדולה ולא תעשה בלאגן בעמוד.

מומלץ לאחסן את התמונות על שרת חיצוני כמו imageshack מאחר ותמונות שמצורפות להודעות נמחקות ע"י השרת אחת לתקופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שם המשחק:מאפיה

ז'אנר:פעולה (בסגנון GTA)

עלילת המשחק:אתה מאפיונר בשנות ה-20 עושה משימות בשביל הבוס שלך צריך לציין שהעלילה בנוייה כמו בסרט טוב ולדעתי זה מה שעושה את המשחק.

דירוג המשחק:9

הערות על הגרפיקה של המשחק:גראפיקה יפה (לא מדהימה אבל יפה+) אבל כמו שאמרתי העלילה עושה תמישחק ולא הגראפיקה

הערות כלליות על המשחק:אחד מהמהשחקים הכי טובים אי פעם חובה לכל גיימר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לציפיות - לא אני לא אתחיל עם המלצה לDeusEx

שם המשחק: Thief 1 -The Dark Project

ז'אנר: פעולה - התגנבות (לא מיועד לחובבי Unreal ושוטרים רגילים)

עלילת המשחק: חחחחחחחח, אם הייתי מפרט כאן את העלילה זה לא היה שווה כלום. כל המשחק זה העלילה... אנשים, חוץ מדאוס, (ואולי גם מהחלק השני של המשחק) זה המשחק עם העלילה הכי טובה שיצא לי לראות עלילה ממש סוחפת - כמעט כמו של ספר טוב...

בכלליות: אתם משחקים את גארט, יתום שמסתובב ברחובות ומתקיים מכיוס אנשים בשוק (אווירת ימי ביניים). יום אחד אתם מכייסים בחור לא נכון וכאן מתחילה העלילה. הבחור שכייסתם הוא נזיר ששייך למסדר - כת מוזרה שדוגלת בהישארות בצללים וניהול העולם מאחורי הקלעים. שלב האימון למעשה הוא במסדר שם מלמדים אתכם ללכת בצללים בלי להתגלות, ללכת בשקט, שימוש בחרב, באלה ובחץ וקשת שהיא הכלי העיקרי שלכם במשחק. יש לכם מגוון רחב של חצים: חצים בעלי להב רחב... טוב זה אתם יודעים מה עושה. חצי מים - לכיבוי לפידים (לצורך חושך) ושטיפת כתמי דם (שיגרמו לכם להתגלות). חצי גז - יעילים נגד מספר רב של אנשים. חצי טחב - מאפשר ללכת על משטחים קשיחים בשקט. חצי אש - קטלני ;D מאוד. חצי רעש - יאפשרו לכם להטעות את השומרים וכמובן חצי החבל - יורים אותם לתיקרה אז אפשר לטפס לכל מקום שרוצים. בנוסף יש מגוון עזרים אחרים כמו פצצות סינוור, מוקשים ומוקשי גז וכו. בהמשך אתם גם מקבלים את כלי פריצת המנעולים שלא ישאיר מולכם אף דלת לא פתוחה...

לאחר שאתם מתבגרים (שלב ראשון ;) ) אתם בורחים מהמסדר ומחליטים להיות עצמאיים בשטח. וחוזרים להיות הגנבים הטובים בעיר. עם כל הכליים שרכשתם במסדר, זאת לא בעיה קשה כלכך. וכאן מתגלה יופיו של המשחק. העלילה. מהר מאוד אתם נמשכים לתוך סיפור שמשלב את כל הגורמים הפוליטיים בעיר - המסדר, הפטישונים שלמעשה הם הכנסיה השמרנית, הפאגניים שהם ההפך מהפטישונים ומאמינים באל אחר וכו וכו.

ראוי לציין שזה לא FPS רגיל. המטרה כאן היא לא להיכנס מהדלת הראשית עם מטול רימונים ולפוץץ לכולם את הצורה (אם תנסו את זה אני מניח שהשומר השני יהרוג אתכם....). המטרה כאן היא להיכנס מהדלת האחורית בשקט, ולצאת עם מה שבאתם בשבילו בלי שאף אחד שם לב שהייתם שם.... (למעשה ברמה הגבוהה ביותר - EXPERT - אסור לכם להרוג אף שומר... רק להמם אותם) את החלק הזה סיימתי ברמה הגבוהה ביותר :) . מי שלא נכנס במשחק הזה לבנק, ויצא עם כל תכולתו בלי ששומר אחד גילה אותו - לא יודע הנאה מה היא...

דירוג המשחק: (1-10) 9.5

הערות על הגרפיקה של המשחק: חחחחחחחחחח משחק מ1998. היה בין הראשונים לתמוך בVOODOO הראשון... לא זה מה שיקח אתכם אליו...

הערות כלליות על המשחק: אני ממש מקווה שלפחות אחד יקח את ההמלצה הזאת וילך לשחק בזה. אם כן, עשיתי את שלי. אם זה שאב אותך - לא תצליח לצאת...

יש תלונות רק על הליניאריות של המשחק. סוף יחיד. אבל בניגוד למשחקים אחרים, כאן אין דלתות סגורות שאי אפשר לעבור דרכם (מקס פיין חח חח) וכל דרך היא כשרה. דרך החלון, מעל הגדר, דרך הביוב שיוצא לנהר....

לא עושים משחקים כאלו יותר (בעצם כן. Thief3 יצא החודש בארה"ב ולפי הביקורת הוא שומר על הנוסחא :D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אלך על תחום קצת שונה, סימולטורי טיסה

שם המשחק:IL-2 Sturmovik Forgotten Battles

כיום יש הרחבה למשחק שנקראת Aces Expansion Pack

ז'אנר: סימולטור טיסה מתקופת מלחמת העולם השניה

עלילת המשחק:בגדול המשחק הוא יותר משחק רשת, אך יש לו סינגל מצויין שמחזיר אותנו לקרבות אוויר הגדולים של מלחמת העולם השניה

למשחק רשת יש המון סיגנונות מדוג פייט (קרב אוויר), עד למשימת שיתוף שבה עלייך לטוס עם חבריך ולהפציץ מטרה\להגן על מפציץ

במשימות כאלה חשוב מאוד הקשר בין חברי הקבוצה, יש לציין שקהילת FB העולמית היא הקהילה הכי גדול לסימולטור טיסה ומדי ערב יש כ1000

שחקנים בשרתים השונים

דירוג המשחק: 10, פשוט אין פגם אחד, הכל מאוד ריאלסטי הדגמים הם 1:1 למציאות, המודל נזק מאוד מאוד מתקדם המשחק לא כבד מידי,פינגים ברשת

פשוט מעולים (40-50), מעולה, פשוט מעולה, פשוט נפלא לראות משחק כ'כ מושלם ולא חצי עבודה

הערות על הגרפיקה של המשחק:הגרפיקה מאוד מתקדמת, הכל נראה מעולה! הרבה לא יודעים אבל אם תשימו לב בבאנצ'מארקים לכרטיסי מסך

אתם תשימו לב שהסימולטור הזה מופיע שם.

הערות כלליות על המשחק:מומלץ מאוד למי שאוהב תעופה ורוצה להבין מאיפה הכל התחיל, מאוד מעניין ואף פעם לא נמאס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אני מצטרף להמלצה על Thief, ומציין שלאורך כל הכותרים המשחקיות נשמרת, מומלץ בחום!!

שם המשחק: Clive Barker's: undying

ז'אנר: הרפתקאות\אימה\פעולה

עלילת המשחק: אתה תגלם את פטריק גלווי, שלחם עם ג'רמיה קובנט ביחדה מיוחדת נגד כוחות בילתי מוסברים במהלך מלחמת העולם הראשונה, בא בקרב האחרון שהשתתף ובו נפצע, נדהם פטריק לחזות בהעלמות לא מוזברת של מנהיג הכוחות האויבים, שבין היתר הותירה לפטריק צלקת גדולה על הפנים ואבן ירוקה מוזרה. באירוע גרם לפטריק להקדיש את חייו לחקר התופעות הלא מוסברות ותופעות שלא בכוחותינו. לאחר הרבה שנים ג'רמיה שולח מכתב לפטריק לבוא אליו לאי האירי בו הוא מתגורר באחוזתו מכיוון שהוא חולה ולא יכול לחקור את התופעות המוזרות והלא מוסברות שמתרחשות לאחרונה באחוזה. נראה כאילו אחיו המתים של ג'רמיה לא בדיוק מתים, ומושכים את ג'רמיה מהר יותר לעולם המתים. כאן אתה נכנס לתמונה כפטריק, וחוקר את משפחתו של ג'רמיה כשבדרך תאסוף כשפים, נשקים, ספרים, שיקויים וכו' שיעזרו לך בהרפתקה המפחידה ביותר שתחווה אי פעם.

דירוג המשחק: 9.5. (ביחס לתקופה בה הוא יצא: 10).

הערות על הגרפיקה של המשחק: מבוססת על המנוע של Unreal Tournament עם שיפורים שונים (מנוע צללים מפותח מאוד!!). המונע לא מרהיב אולם הטקסטורות מדהימות, ועל כן, אחת הגראפיקות היפות ביותר אפילו עד היום. ובטח שאחת הטובות ביותר בתקופה בה הוא יצא (ינואר 2001).

הערות כלליות על המשחק: שלא מהעולם הזה, זה בערך אחד מהפסי קול הכי מקפיצים עלי אדמות, כשהוא מגיע בסנכרון מדוייק עם האפקטים על המסך התוצאה היא סיכון של חוט השידרה. אנני זוכר את מספר הפעמים בהם נפלתי מהכיסא מרוב פחד במהלך המשחק.חשוב שתקנו אותו ולא תורידו, חשוב לקרוא כל מה שפטריק כותב ביומן שלו, חשוב לחקור כל מקום אפשרי. אחרת לא תהנו מהמשחק הזה כמו שבאמת צריך, ותפסידו יותר ממה שאתם מתארים.

undying2.JPG

*התמונה לא משהו, משום מה האיכות ירדה אחרי הפרינטסקין וכו', אבל יש הרבה יפות יותר באתרים של המשחק, מומלץ לחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק: PainKiller

ז'אנר: פעולה מגוף ראשון

עלילת המשחק: אתם מגלמים את דניאל גרנר, אשר הוא ואישתו נהרגו בתאונת דרכים מחרידה.

אשתו נשלחת לגן עדן, והוא תקוע בין גן עדן לגיהנום מסיבות לא ידועות. כאשר דניאל נמצא שם, מישהו מסביר לו בדיוק מה שהותו שם ויש איזשהי אישיות עליונה שנתנה לו תפקיד: לחסל את כל המפלצות באותו עולם מיסתורי כדי שיבין מה תקע אותו שם. בדרכו, דניאל פוגש את "חווה" והיא עוזרת לו להבין מה הולך באותו מקום לא ידוע . . .

במהלך השלבים ב-PainKiller, דניאל פוגש בחמישה בוסים עצומי מימדים ועליו לשלב גם חוכמה וגם הרס.

דירוג המשחק: 10.

הערות על הגרפיקה: גרפיקה מדהימה! המנוע נקרא Pain וזהו מנוע אשר נוצר ע"י החברה DreamCatcher Interactive, המנוע מספק פרטים נרחבים ביותר על כל דמות ומפלצת והם נראים יפהפים למראה. המשחק משתמש גם במנוע הפיזיקלי Havok 2 אשר גם Half Life 2 משתמש בו, שאיתו אתה יכול להזיז [glow=blue,2,300]כל חפץ וקרש[/glow].

הערות כלליות: למי שאהב את דום בטוח יאהב את המשחק הזה.

המשחק הזה הוא פשוט NON STOP ACTION.

מקווה שתשיגו את זה, משחק טוב ויחסית עדיין חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד לא רשמתי את ההמלצה שלי , אז אני ירשום אותה עכשיו.

שם המשחק: (Diablo 2 - Lord Of Destruction(Expansion Set

ז'אנר: תפקידים

עלילת המשחק: המטרה במשחק היא להרוג את שלושת האחים - Maphisto , Baal , .

שלושתם משליטים טרור והרס על העולם , והשחקן(הלוחם שבוחרים בהתחלה)

אמור לעבור 5 עולמות כדי להציל את העולם מההרס והחורבן.

7 הלוחמים הניתנים לבחירה הם: בארבארי , רוצחת , דרויד , קוסמת , נקרומנסר , אמזונה ופלאדין.

בכל עולם יש עיר מרכזית , שבה קונים ומוכרים ציוד כגון: נשקים , מגנים , אפודים , תרופות ועוד.

תושבי העיר הם אלו אשר מכוונים אותך בעלילה ומהם אתה גם מקבל מתנות ומשימות.

לכל לוחם במשחק יש קסמים יחודיים משלו , נשקים מיוחדים בשבילו וצורת לחימה שונה

מה שנותן את האפשרות לעבור את המשחק עם לוחם שונה ולהנות כל פעם מחדש.

בכל עיר אפשר לבחור עוזר/לוחם שיעזור לך במשך המשחק , עם אפשרות להשקיע בו

מבחינת נשקים , אפודים וכד'.

דירוג המשחק: 10(!)

הערות על הגרפיקה: הגרפיקה של המשחק יחסית טובה מאוד למשחקי תפקידים ותפעל בכל מחשב עם חומרה מינימלית.

היא מעבירה את המשחק בצורה מעולה(מבחינת זווית המשחק ועזרים במשחק)

הערות כלליות: זה המשחק שהכי נהנתי בו אי פעם , אני משחק בו כבר 3 שנים בלי להפסיק.

אני סיימתי את המשחק כבר המון פעמים , ועברתי את כל הרמות(Normal , NightMare , Hell)

מומלץ ביותר! כל מי שאוהב משחקי תפקידים , זה המשחק המושלם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק - Neverwinter Nights

ז'אנר - תפקידים

עלילת המשחק - מגפה נוראית פוקדת את העיר המפוארת Neverwinter.

השחקן, בתור אחד מהאנשים היחידים אשר עדיין נשארו בחיים, צריך לעזור לשליטי

העיר למצוא את התרופה, ואת האחראי למפגה. במהלך ההרפתקאות של השחקן

הוא יפגוש מספר עצום של דמויות, מפלצות, ויוכל להתפתח איך שהוא רוצה.

בהתחלה השחקן יצטרך לבחור איזה דמות הוא (ברברי, קוסם, מכשף, פלאדין וכו...)

אך שום דבר לא מונע ממנו להתפתח לדמויות נוספות, ויותר חזקות ממה שניתן לו

בהתחלה. בכלליות, העליה בשלבים ממש מפותחת.

דירוג המשחק - 10

הערות על הגרפיקה - למרות שהמשחק ישן יחסית, הוא עדיין נראה מעולה. אפקטי אור וצל בזמן אמת,

האפקטים של הקסמים מדהימים והאנימציות חלקות ומרשימות.

הערות כלליות - מי שלא טוב באנגלית או אין לו כוח לקרוא הרבה (הרבה הרבה), שלא יגע במשחק הזה

כי רוב הקווסטים מוצגים רק כטקסט ללא דיבוב, לי זה לא מפריע, אבל אולי לאחרים כן.

המשחק יספק כחודש של משחקיות, ורמת האפשרויות בו מדהימות. כמו כן יש לו שתי

תוספות מעולות, במיוחד Hordes of the Underdark

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כם אני מסכים עם MILK-NIC בקשר לדיאבלו

חוץ מזה:

שם: Warcraft III: The Frozen Throne

ז'אנר: אסטרטגיה

עלילת המשחק: בחודשים שחלפו מאז הקרב בהר הייז'אל, האומות התחילו להשתקם לאט לאט.

אבל אל נושא כזה אי אפשר לעשות משחק, ולכן פוקדים את ארתאס שלנו פקודות מהליץ' קינג (המלך המכשף כמו שאני קורא לו), לבוא אל כס המלכות הקפוא באייסקראון ולשחרר אותו מהכלא שלו.

בינתיים, את אילידאן סטורמרייג' (הדמות האהובה עליי במשחק) פוקד אדון השדים קילג'יידן להרוס את כס המלכות הקפוא. כל אחד מהם מנסה להגיע ראשון, והכל מסתיים במשימה האחרונה!

דירוג המשחק: 10

הערות על הגראפיקה: נהדרת! היא כל כך טובה ומפורטת שאפשר לראות אותיות בספרים של הקוסמים!

הערות כלליות: אחלה משחק שבעולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק: Worms World Party

ז'אנר: פעולה

עלילת המשחק:

להלחם עם תולעים אחרות,במגוון מקומות, עם מגוון נשקים שונים ומשונים.

דירוג המשחק: (1-10)

7

הערות על הגרפיקה של המשחק:

בינונית מינוס, המשחק דיי ישן אבל יחסית לזה שהוא לא תומך בתלת מימי הגרפיקה שלו בכלל לא רעה.

הערות כלליות על המשחק:

חביב, טוב להעביר את הזמן.

אבל בשלב מסויים הוא דיי נמאס מהר, המשחק מתאים רק למי שאוהב את סוג המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק: ballance

ז'אנר:חשיבה-סבלנות

עלילת המשחק: להיות כדור שזז עם החוקים הפיזיקליים ולחשב נכון את תנועת הכדור בהתחשב לחומר שממנו הוא עשוי[משתנה מעץ לאבן ,נייר] וכך לעבור שלבים.

דירוג המשחק:10

גרפיקה:8

זה לא משחק של גרפיקה , למרות שהוא של , אבל בסה"כ לא זלזלו והגרפיקה לא רעה.

הערות כלליות על המשחק: מומךץ מאוד , חבל שאין עוד משחקים כאלה באותו סגנון , שמעניינם ככה , כי בד"כ משחקים בתחום הזה משעממים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PLANETSIDE

פעולה-משחק רשת המוני

עלילה-לכבוש תעולם

במשחק יש 3 צבאות אשר נלחמים על העולם זהו המפה:

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/d/a/r/k/_/m/a/n/0/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200408150216544959/200408151624335097/1.jpg

כמו שאתם רואים הצבא הכחול כבש כמעט את רוב העולם(לכבוש את העולם כולו אפשרי אבל קשה מאוד.

דירוג: 9+

גרפיקה: המשחק נראה מעולה אבל מי אני שישפוט יש לי GF3 :-[

הערות:

ללמוד עוד על המשחק :

http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=20677

http://www.vgames.co.il/website/vgames_title_page.asp?seqTitleID=921&platform=main

www.planetside.com

עוד תמונות:

http://photos.walla.co.il/dark_man0

*אין לאגים, בשרת האירופאי*

המשחק בתשלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק:Sherlock Holmes and the case of the silver earring

ז'אנר: חקירה

עלילת המשחק: שרלוק הולמס האנגלי המדופלם מקבל הזמנה אל נשף יום ההולדת של טייקון גדול באנגליה אך ברגע הנאום של סיר ברוזמי נשמעת יריה והוא נופל ומת.

כבר מיד יש חשוד אך נראה כי הרצח הזה הינו רק חלק קטן בפאזל שיתגלה במהלך המשחק והרצח הינו רק חלק קטן בו.

במשחק צריך לחפש ראיות ולהקשיב טוב להערות של הולמאס (הוא אף פעם לא טועה),יש לתחקר את כולם ולהקשיב טוב לכל מילה שלהם ולחפש סטירות במילותיהם כי הראיות יכולות להעיד אחרת ;).

במשחק גם משתתף הדוקטור ווטסון העוזר הנאמן של הולמאס שבו גם עליך לשלוט במשחק.

בסופו של כל פרק,חמש במספר,עליך לחבר את כל הראיות ואז תקבל שיבדוק האם הבנת מה קרה באותו מקום (השאלות למעשה מסכמות את מה שקרה שם ונותנות נקודות מחשבה להמשך).

דירוג המשחק: 10 - למרות שהוא אינו יצא ויש לי התרשמות רק מהדמו המשחק הזה יחיד במינו.

הערות על הגרפיקה של המשחק: הגרפיקה מסביב אומנם מרודנת מראש אבל באיכות מדהימה אבל הדמויות במשחק תלת מימדיות באיכות נהדרת ,הדמויות מפורטות עד המפרקת האחרונה באצבע.

המשחק תומך ברזולוציות גבוהות (1900 אצלי זה פועל מצויין אבל כואב בעיניים) ויש גם AA.

הערות על הסאונד: מוזיקות שהולחנו בקונצרט להקלטה מיוחדת,חייבים להקשיב למוזיקה בלובי שבתוך הבניין שווה להפעיל את המשחק רק בשביל זה.

הערה: המשחק יוצא ב 28 על בנתיים אפשר לשחק בדמו

http://www.sherlockholmesgame.com/?txtShow=page&ref=shse_downloads

עידכון: סיימתי את המשחק מזמן, והכל אמת לאמיתה! מלבד זה שהמשחק מגיע ב ...הוא מגיע ב 2 דיסקים...

אה ועוד משהו, זה אלמנטרי... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני יכול להמליץ על 4 משחקים שלפי דעתי ממש טובים, מתוכם 3 בז'אנר Epic Role Playing Game : Real time Strategy : Thid Person

שם המשחק : Sacrifice.

ז'אנר : RPG - Third pesron

עלילה : קוסם שנקלע למאבק בין חמישה אלים, שמנסים להשתלט על העולם. הקוסם ישרת בכל מערכה, איזה אל שהוא רוצה ויקבל ממנו מתנות, לחשים ויחידות חדשות. מעין אסטרגיה אפית כאשר הדגש הוא על הדמות הראשית.

המשחק יצא בשנת 1999 ועדיין לא מבייש מבחינה גראפית.

היפה במשחק הוא שאין עלילה לינארית, בתחילת כל מערכה תבחרו אתם את האל אותו אתם רוצים לשרת הפעם, ז"א הרבה הרבה הרבה אפשרויות לשחק ולסיים את המשחק. דיבוב יפה וקודר משהו.

דירוג : 8 (לא עומד בסטנדרט גריפיקה של ימיינו ובגלל זה לא יקבל 10)

משחק שני : Once upon a Knight.

ז'אנר : RPG - Third person.

עלילה : הנסיך אביר הוגלה ע"י מכשף רשע ואמור להחזיר לידיו את כס השלטון.

משחק אסרטגיה טוב ובו דגש על האביר אותו אתם משחקים, מה ששונה במשחק זה ממשחק כמו WC3 לדוגמא הוא הציניות.

הרבה ציניות במשחק הזה, החל מההערות של הגיבור, המשך בזה בהמאגרים של הזהב שלכם הוא בעצם חלב של... פרות ? וכלה באוייבים וביחידות שלכם שהם שהם מכשפות על מטאטאים ו... חמות (Mother In Law). משחק פשוט ומשעשע, בקיצור, מומלץ.

ציון : 8 (לא משחק מתוחכם במיוחד, ראינו הרבה בז'אנר הזה, אבל הציוניות והפס קול עושים את המשחק למאוד מעניין.)

כל המשחק מלווה במוזיקה וקטעי שירה איריים מדהימים (במיוחד שיר הסיום)

משחק שלישי : Spellforce - Order of Dawn.

עלילה : אתם (ביחרו את הדמות שלכם) נשלחים ע"י כת עילית לעצור קוסם שמטרתו, איך לא, להשתלט על העולם.

אין מספיק מילים לתאר את המשחק הזה, אבל בקצרה :

נתחיל מזה שבעוד שרוב משחקי ה Real Time Strategy אתם אוספים 1-3 סוגי משאבים שונים כדי לפתח את העיר שלכם, פה תאספו עד שישה סוגי משאבי.

לא פחות מעד שישה גזעים שונים ישרתו אתכם ויתנו לכם יחידות שונות (לכל גזע בערך 15 בניינים שונים ו 10 יחידות שונות).

נמשיך בזה שנניח וסיימתם מערכה ומפה, זה א אומר שלא בחזרו אליה בהמשך למשימות נוספות.

נוסיף עשרות (!) Side Quests שיתרמו לעלילה ולפיתוח של הדמות.

ונקנח בדמות שאתם בוחרים, אנחנו מדברם על לפחות 30 קומבינציות שונות לפתח את הדמות שלכם (לדומא Ligh armor, light weps, haevy armor, ranged weps וכו' ובנוסף 6 סוגי קסם שלכל סוג 4 קסמים שונים) כך שהפיתוח של הדמות לא מוגבל.

מאות חפצים, מגילות וקסמים להעשרת הדמות.

ואם זה לא מספיק, הדמות שלכם מקבלת מלווים עד 5, ושוב כל אחד מהם עם יכולות משלו וניתן לצייד אותו כראות עיינכם.

יותר מ 25 מערכות בסביבות שעה מינימום לכל מערכה.

ציון : 9+ לאוהבי הז'אנר בלבד. מאוד ממכר.

משחק רביעי ואחרון : DAoC (Dark Ages of Camelot

ז'אנר : MMORPG. עם למעלה מרבע מליון מנויים מכל העולם.

עלילה : העולם נחלק לשלוש יבשות, בחרו דמות וצאו להגן על העולם שלכם.

על המשחק : לא משנה מה אני אגיד, אני אעשה עוול למשחק המדהים הזה. לאוהבי משחקי הרשת לא מדובר במשחק עם אפשרות לריבוי משתתפים אלא משחק שכולו על שרתים חיצוניים, לא ניתן לשחק את המשחק לבד אם אין חיבור לאינרטנט (רצוי מאוד מהיר).

המשחק המקורי יצא ב 2001 ומאז נוצרו לו 3 חבילות הרחבה והרביעית בדרך, כל חבילת הרחבה מפשרת ומעדכנת את הגרפיקה ומוסיפה ארץ חדשה ביבשת שאתם משחקים.

בכל יבשת 3 ארצות (לא כולל מבוכים) שבו ניתן לפגוש שחקנים נוספים מכל העולם ולהביס מפלצות ביחד. כל ארץ היא ע-נ-ק-י-ת, לוקח לחצות אותה בריצה למעלה מחצי שעה, לא כולל איזורים שלמים שממוקמים מתחת למים (רק לשם הדגשת הגודל). ישנם איזורי ביצות, מדבר, שלג ומאות שחקנים נפגשים לשם יצירת קבוצות והבסת מאות מפלצות.המון סוגי מפלצות בדרגות שונות AI מתוחכם ויכולות לפיתוח מקצוע הדמות הנבחרת (קוסם, מרפא, גנב לוח). יותר מ 12 מקצועות לפיתוח ולכל מקצוע 3 Spec Lines לפיתוח הדמות. הדגש במשחק הוא על שיתוף הפעולה בין השחקנים. קשה להסביר את מערכת הקרב אבל הרשו לי להבטיח שאחרי 3 שנים שהמשחק בשוק מערכת הקרב מאוד מתוחכמת.

המשחק לעולם אינו נגמר וגם אינו "ישן". הגיעו עד דרגה 50 (לשחקן מתחיל יקח הדבר בסביבות חודשיים לפחות) ואז צאו ליבשת מיוחדת על מנת להלחם נגד שחקנים אחרים מכל העולם כדי להגן או לכבוש את היבשת.

כמובן שניצחונות נגד שחקנים אחרים מעניקים גישה ליכולות חדשות ומיוחדות.

מאוד קשה לי לתאר את המשחק במילים אבל הריצו חיפוש בכל מנוע חיפוש ותמצאו מאות אתרים הקשורים במשחק (אתר לבניית דמויות, אתר לחפצים, מפות, וכו') כדי לאמוד את גודל המשחק.

לפי הבנתי החברה המפיצה נותנת שבוע ניסיון חינם לשם התנסות במשחק (ניתן להוריד את הערכה הבסיסית בחינם אני חושב) לאחר שבוע, יגבו דמי מנויי חודשיים בסך 12$.

להלן קישור לאתר הרישמי של המשחק : www.camelotherald.com ובו תולכו למצוא מידע נוסף.

ציון : 10 ! לאוהבי ה MMORPG, אני משחק במשחק 3 שנים ולעולם לא נמאס.

שימו לב המשחק דורש חיבור לאינטרנט, כרטיס אשראי, דמי מנוי חודשיים וקניית המשחק עצמו.

רוב השחקנים יעידו שהם משחקים יותר מ 4 שעות ביום אז למי שאין את הזמן הפנוי, שלא יכנס למשחק הזה כי הוא ממכר.

וזהו 4 משחקים מעולים שאני מקווה שתהנו מהם.

תומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק :Chaser

ז'אנר: FPS

עלילה: אתה מתעורר על תחנת חלל בלי כאשר התחנה מותקפת ושכירי חרב לא מזוהים הורגים את כולם בחיפוש אחריך

משם את בורח לכדור הארץ מסתבך עם המאפיה ואירגון מורדים ומסיים במאדים בפתרון קונספריציה ממשלתית

דירוג:9.5 ה-FPS הכי כיפי שיצא בזמן האחרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...