מחפש המלצה לקניית מדיות לצריבה CDRW בכמות של 100 יחידות - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לקניית מדיות לצריבה CDRW בכמות של 100 יחידות

1

Recommended Posts

אני לא מבין - הבנאדם מחפש CDRW -אלו דיסקים רב פעמיים. אתם מציעים לו פה מחירים של דיסקים CDR - "חד פעמיים"

מה הולך פה?

נראה לי שכדאי שתקרא את כל מה שהבן אדם כתב לפני שאתה מחלק ציונים לאנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שבנאדם מחפש 100 של CDRW זה לא נחוץ תראו בגלל זה מוכרים את זה גג באריזות של 10

הוא מחפש בטח CDR, בכל מקרה הדיסקים של LG הם די טובים אם אתה רוצה ללכת על דיסקים מאוד איכותיים זה TDK, verbatim, memorex ולא זוכר עוד חברות

לגבי הקטע של גיבוי, היום הרבה יותר משתלם לגבות על , כי מזה 700 מגה כבר זה דבר די חלש כמות מאוד קטנה של מידע וגם דיסקים רגילים היום לא נשמרים בגרוש יש אליהם יחס של זבל בגלל המחיר שלהם זה נהפך ליחידה להעברת מידע ולא לגיבוי. גיבוי על הוא יותר חסכוני אפשר לראות היום קייקים של דיסקים איכותיים ב3.5 שקל לדיסק של ממורקס ותזכרו זה עדיין בהתפתחות ככה שכמות עצומה יותר של מידע נכנסה כבר (8.5 גיגה ליתר דיוק 7.9)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי בונה על דיסקים איכותיים של ממורקס ב 3.5 שקל ל .

ה DL לא רלוונטי כרגע, ובגלל מחירו ומהירותו כנראה שלא יהיה רלוונטי לגיבויים.

למה לא לגבי הממורקס

ולגבי הDL זה נכון

אבל זה מתפתח

ויום אחד הCDR יעלם והיום הזה מתקרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לגבי הממורקס

ולגבי הDL זה נכון

אבל זה מתפתח

ויום אחד הCDR יעלם והיום הזה מתקרב.

חחח..OK..אם זה מארה"ב אז אין בעיה עם המחיר (כלומר יש, מע"מ והובלה ושחרור ממכס ואחריות) אבל בארה"ב המחירים משמעותית יותר זולים. את TY אפשר להתחיל קנות ב 5 שקלים ו G04 בחצי מזה, זה מאוד הגיוני שזה עולה שם 3.5 שקל.

ה CDR אולי יעלם (כבר היום הוא משמש אותי יותר כדיסקט מאשר כאמצעי למשהו) וכשהבלו ריי והבלו לייזר יכנסו אז גם ה כמו שאנחנו מכירים אותו. אבל בטווח הקצר-בינוני לא יהיה שום הגיון בגיבוי על DL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...