המלצה לפירוול הכי טוב !! מה הפירוול הכי טוב ? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לפירוול הכי טוב !! מה הפירוול הכי טוב ?

shlomi2003

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דבר ראשון אני מסכים לא צריך לרדת לרמת דיבור כזאת

דבר שני מאיפה אני אמור לדעת מילים כאלה בעברית חינמים

תקרא לזה FREEWARE

אני יכול להבין

ופשוט התוכנה מדי קרציה

היא מדי שואלת אפילו שפתחתי את האקספלורר פעם ראשונה זה התחיל לשאול אותי אם לאשר לפתוח וגם שהתחברתי זה התחיל לשאול אם לאשר או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה היא תעשה לכל תוכנה שיוצאת לאינטרנט מהמחשב שלך

היא שואלת אותך אם לאשר לה גישה או לא...

בעיקרון בהתחלה זה מעצבן כי כמעט לכל תוכנה אתה צריך לאשר

אחרי כמה ימים כבר הכל זורם ורק מידי פעם אם יש משהו חדש צריך להגדיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע אבל יש עוד המון דברים שהוא שואל שאין לי מושג מהם

כל מיני קבצים של הווינדוס כמו SVCHOST.EXE

הוא הרבה שאל אם לתת לו גישה ועשיתי לו כן ושישמור ואז מגיע עוד ועוד ועוד

וגם הוא חוסם לפעמים סתם דבריםם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לדעת למה לתת גישה ולמה לא.

כשהוא מבקש ממך לתת גישה למשהו , תבדוק את הפרטים על אותו הקובץ וככה תדע אם לאשר או לא.

(במקרה הזה - תאפשר גישה לSVCHOST)

נ.ב - כמו שאמרו: השאלות יפחתו ויפסקו עם הזמן , קצת סבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה באמת משתמש על רמה ויש לך ידע ענק..

אז תסביר למה בדיוק הפיירוול שהצעת יותר טוב מנורטון ?

תסביר לי איך אנטיורוס עובד שאני ידע גם איזה לבחור

biatch

עריכה:

חיפוש קטן בגוגל מראה מה הפיירוול/אנטיורוס הנמכרים ביותר

http://ask-leo.com/ama/software/firewall

קיצר-סע

מי אמר שמה שהכי נמכר == הכי טוב ?!

תראה , סיגייט מבי אהכי הרבה גמישות .

עשיתי בדיקות , הוא קיבל ציון הכי גבוהה , חוסם את כל מה שצריך , שלא כמו פיירוואלים אחרים .

חוצמזה , עובדה שכל המקצועניים ממליצים עליו .

אני מחפש באגים וחורי אבטחה בכל הפיירוואלים .

אני מוצא לכולם , ורק לסגייט לא .

אומנם יש בו באגים , אך לא כמו כולם .

קיצר , תנסה אותו ואז תדבר .

חח , למה אתה חושב שמה שהכי נמכר הכי טוב ? זה לא נכון !

נורטון הוא מוצר גרוע .

סינמטק לא לומדת לקח , עובדות שמראות כמה היא לא רצינית :

http://www.techno.co.il/community/viewtopic.php?t=16910&postdays=0&postorder=asc&start=75

חפש את התגובה של המשתמש רני .

ציטוט קטן :

רק לצורך הדיון נניח שיש וואלידיות לנקודה כזו, ואם כך, כשאני בוחן את ההיסטוריה המתועדת של מוצרי האבטחה של Symantec אין לי אלא להסיק אחת מהשתיים - או שלא התייעצה אתך באשר לתקפות זכותה להמשיך ולנסות לכתוב תכניות גם אם שגתה פה ושם, או שאולי כן התייעצה אתך אך בדומה לי אינה סבורה שבגין כך ניטלה ממנה הזכות לנסות ולתקן על אף שטעתה. ראיות? בבקשה:

- דצמבר 1999 - Symantec Thwarts Norton AntiVirus POP Vulnerability - התכנית משאירה את פורט 110 פתוח דבר שנראה כלפי סורקי פורטים כשרת דואר POP ומאפשר להאקרים לשבש את פעילות התכנית ואולי אף יותר.

סימנטק לא תופסת שחבל לה, למשנתך, על הזמן, מנסה שוב והופ, פיקשוש נוסף:

- יולי 2002 - אתר Computer Cops מדווח שב-Norton Personal Internet Firewall התגלה ליקוי שעלול לאפשר לתוקף הרצת קוד זדוני במערכת.

סימנטק פשוט לא מבינה רמזים וממשיכה לפתח תכניות. 2003:

- באוגוסט מדווח אתר Secunia Advisory שבמנהל ההתקן NAVAP.sys שמתקין NAV 2002 התגלה ליקוי המאפשר למשתמש מקומי להשיג לעצמו הרשאות גבוהות יותר מאלו שלו ולהפיל את המערכת (דומה מאוד לליקוי שמצאת ב-KAV).

למרבה הפלא זו לא טעות התכנות החמורה היחידה שהכניסו תכניתני סימנטק המשופשפים בגירסה הזו של התכנית, בפברואר, באותה השנה, מדווח Help Net Security על Norton AntiVirus 2002 Buffer Overflow Vulnerability. החולשה הזו במודול סריקת הדואר של התכנית עלולה לאפשר למשתמש מרוחק הרשאות כשל המשתמש הנוכחי כולל ההרשאה להריץ תכניות.

עקשנים שם בסימנטק, חושבים "נו, טוב! בטח ב-2004 כבר נצליח לשים הכל במקום" נכון? לא ממש! במאי השנה שוב נטפל אליה אתר Help Net Security ובעזות מצח מדווח:

- Symantec Norton AntiVirus 2004 ActiveX Control Vulnerability. ומה זה עושה? במילים פשוטות רק מאפשר להשתמש במחשב של משתמש NAV תמים עבור DoS Attacks על אתר Symantec + בונוס קטן של הרצת קוד במחשב המקומי ע"י משתמש מרוחק.

...והרשימה נמשכת. זו חברה שההתמחות שלה היא אבטחה, שנים עוסקת בזה.

"""

חלק מזה זה קישורים , פשוט העתקתי ..

לך לקישור שהבאתי , ותראה בעצמך .

סינמטק לא יודעים לפתח מוצרים , ולא לומדים מטועיות . (עוה שמברים שם גם על האנטיוירוס , מה זה משנה , הוא בא מאותה חברה .)

אם תראה את זה , אומנם לא קשור לפיירוואלים \ אבל תראה איך אהבו את ההמלצות שלי :http://www.techno.co.il/community/viewtopic.php?t=20329

עכשיו אתה מבין שאתה לא רציני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיירוול זה לא טוב בכלל...............

היה לי גם נורטון וגם BLACK ICE הם לא עצרו כלום סתם עיצבנו ובכלל זה השתגע עם האימיול......................

למה למישהו לפרוץ לך? מה יש למחשב שלך להציע להאקר? סודות מדינה? או שמישהו ירצה לעשות פאב על האינטרנט שלך ומקסימום יש לך 2 מגה שלא נותן שום דבר להאקרים......... האנשים היחידים שיפרצו לך הם אולי אם יש לך חברים שאוהבים לעצבן........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות נאמרו כאן... ::)

asafy - אל תזרוק סתם מילים באוויר , הסייגט הוא אחלה פיירוול.

פיירוול זה לא טוב בכלל.

*תרשה לי להוריד כמה נקודות ::) , ותרשה לי לחלוק על האמירה הזאת אוקיי? בלי פיירוול המחשב שלך נגיש לפריצות וכו' אז בטח שצריך.

האנשים היחידים שיפרצו לך הם אולי אם יש לך חברים שאוהבים לעצבן.

גם בשביל זה צריך פיירוול! , רגע...אם הם לא בדיוק חברים שלך , אז מה יקרה אז? מקסימום שיפרמט את המחשב אם יהרסו לו דברים לא?

אני יתן נסיון חוזר לSygate

למרות שפעם שעברה הוא שיגע אותי וחשבתי שאני משתגע :-\

כמו שכבר אמרתי לך מקודם - סבלנות!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...