שאלה דחופה בקשר ל silent tower............ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה דחופה בקשר ל silent tower............

slater

Recommended Posts

אני רוצה לדעת אם כדי לי לקנות את הקירור הזה של tt כי אני חושש מאוד שהוא יכול ליפול בתוך המארז ולהרוס לי את החלקים של המחשב.....

אבל בגלל שאני לא ממש מבין בזה אז רציתי לשאול אותכם אם יש סכנה שדבר כזה יקרה ויהרוס לי את המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לדעת אם כדי לי לקנות את הקירור הזה של tt כי אני חושש מאוד שהוא יכול ליפול בתוך המארז ולהרוס לי את החלקים של המחשב.....

אבל בגלל שאני לא ממש מבין בזה אז רציתי לשאול אותכם אם יש סכנה שדבר כזה יקרה ויהרוס לי את המחשב?

משהו יכול כבר לענות לי???????????????????????????????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע לך שאתה צריך לפרק את הלוח כדי להרכיב אותו ?

ידוע לך שהוא יחסית שוקל הרבה ?

בדקת האם מבחינת גובהה הוא יכנס לך במארז ?

ראיתי אותו בפעולה אצל לקוח שלי ומאוד התרשמתי ממנו לטובה.

http://www.overclockercafe.com/Reviews/cooling/Tt_SilentTower/pics/1011.jpg

http://www.overclockercafe.com/Reviews/cooling/Tt_SilentTower/pics/1012.jpg

http://www.overclockercafe.com/Reviews/cooling/Tt_SilentTower/pics/1013.jpg

http://www.overclockercafe.com/Reviews/cooling/Tt_SilentTower/pics/1014.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה האמיתית, מהכובד של הדבר הזה שהבסיס לא יגע באופן שטחי מלא בליבה , לכן צריך להרכיב אותו חזק (לא יותר מידיי שתשבר הליבה) ושישב טוב על המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי מותקן גוף קירור כזה - אין לך מה לפחד, אתה יכול לקנות אותו בשקט.

חלק מהתגובות הקודמות המביעות חשש מגובה ויציבות הן תיאורתיות בלבד ולא מתוך נסיון בהתקנה של גוף קירור כזה.

א. משקל - דיי סביר לגוף קירור חזק.

ב. חיבור וחוזק - הוא מחובר עם פלטת מתכת לצד האחורי של לוח האם כך שאמנם צריך לפרק את לוח האם כדי להרכיב אותו (דיי סטאנדרטי היום בגופי קירור

חזקים) אבל גם אומר שאין שום סיכוי שגוף הקירור יפול.

מי שחושש שהמשקל עלול לשבור את לוח האם כנראה שלא ניסה איי פעם לשבור כרטיס כלשהוא - צריך להפעיל כוח של פי כמה ממשקל גוף הקירור כדי 

לשבור לוח.

ג. גובה - הגובה הוא 14 ס"מ כך שהוא מתאים לכל מארז ATX סטאנדרטי. לחלק מהמארזים השוכבים שהם דקים במיוחד הוא לא יתאים.

מה כן צריך לבדוק :

א. תבדוק שיש מסביב לסוקט של ה CPU חורים הנחוצים לצורך התקנה.

ב. ההתקנה לא פשוטה ולא מתאימה למתחילים - רצוי מאוד לתת את המחשב למעבדה מנוסה לצורך ההתקנה.

זה יפתור לך את החשש המוצדק שהביעו קודם מחיזוק לא נכון של הגוף שעלול לגרום למגע לא טוב או לשבירת המעבד.

ג.  הביצועים של הסיילנט טאוור מאוד תלויים בכיוון של הסוקט של ה CPU על לוח האם.

בחלק העליון של הסוקט יש חלק מוגבהה. בהתאמה קיימת בגוף הקירור מגרעת שיושבת על החלק המוגבהה הזה.

בחלק מהלוחות הסוקט מותקן כך שהחלק המוגבה מקביל לצד האחורי של לוח האם. בהתקנה בלוחות כאלה המאורר של הסיילנט טאוור ישאב אויר מחלקו הקדמי של המארז ויפלוט אויר לחלק האחורי של המארז. זאת הצורה הטובה ביותר ותיתן ביצועים מצויינים.(אויר קר נשאב מחלקו הקידמי של המארז, האויר החם נפלט קרוב מאוד למאורר האחורי המארז ולכן נפלט מייד אל מחוץ למארז)

כאשר החלק המוגבהה מקביל לחלקו העליון של המארז כמו ברוב לוחות ה 2, המאורר ישב מעל כרטיס המסך וישאב אויר חם מכרטיס המסך ויפלוט אותו לכיוון חלקו העליון של המארז. התקנה כזאת מורידה  את הביצועים בצורה ניכרת. במידה ויש לך עם מאורר בחלקו התחתון אז המצב פחות גרוע במקרה כזה.

המלצה שלי:

אם לוח האם מתאים להתקנה והכיוון של הסוקט אצלך מתאים - תקנה ותתקין במעבדה. תקבל גוף זול,דיי שקט ועם ביצועים מצויינים.

אחרת כדאי שתשקול קניה של גוף אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה לקוח?

ראיתי אותו מותקן בחברת OHC  = עובד מצויין שם.

הם התקינו אותו בתצוגה אצלם - אחרי שהמלצתי להם אותו - לראשונה ראיתי אותו במרכז הקונגרסים במסיבת הרשת שנערכה שם - לא זוכר איזה ספק הביא אותו - מישהו מאשדוד שפתח במסיבה באסטה.

והם הראו שם מחשב של 2.8 שעשו לו OC ל 3.6 והשתמשו בקירור הזה - והראו כי הטמפרטורה שם במצב מנוחה הוא 34 מעלות ובעומס של עד 50-60 הוא עולה ל 40-45 מעלות.

יש לציין כי המארז שם היה פתוח החלקו

נראה נחמד מאוד עם תאורה כחולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות?

יש מעבדה שתסכים להתקין דבר כזה?

בדרך כלל הם רושמים שהתקנה כזו תעשה על ידי הלקוח באחריותו.

בכל מקרה עם הברגים האלה אני חושב שצריך להיזהר שלא לקרוע איזה נגד או קבל

מהלוח אם בייחוד שיצרניות לוחות לAMD לא תמיד מקפידות על ה"Keep Out Zone"

לפחות אביט בלוח שלי לא הקפידה במיוחד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...