קנו לי אוגרים ליומהולדת = SOS - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנו לי אוגרים ליומהולדת = SOS

Rule The Pc

Recommended Posts

חח אוקיי אני צריך עזרה בלנסח למה האוגרים שלי מיוחדים

זה מה ששלחתי:

Hello.

My pet is a hamster... i have tow Input and Output....

they are cute....

bye.

זה מה שהם החזירו:

Hi, and thanks for your nomination of Input and Output. This is just note to confirm that we received their nomination, and photo - but you forgot the most important part! You need to tell us why each is special! What is his personality like? Does he know any tricks, or have any favorite games to play? Is he affectionate, or more of an independent type? That sort of thing...

Thanks again!

Karen

תעזרו לי לנסח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חולדות הם גם חיות מדהימות

אם היה לי מקום בחדר לכלוב גדול כזה הייתי בוחר בחולדות

אבל עכברים הם חיות מדהימות והם לא תוקפנים אם אתה משחק איתם המון שהם גורים והם מתרגלים אליך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית? לא אוהב עכברים

לא אוהב אוגרים

בשבילי רק חלזונות שדה (נו, הגדולים האלה החומים.. אין עליהם!

עושים להם איזה קופסא כזאת לא יותר מדי קטנה עושים חורים למעלה ולמחרת לא רואים כלום מבפנים מרוב ריר שהחלזון השאיר כשהוא התהלך לו ברחבי הקופסא D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה לול!!

דוגרי האוגרים שלי לוקחים את החתולים האלה..... הם ממש השמינו...... ואם לא אני אביא את הכלבות שלי כתגבורת.. חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, בשביל עכבראש לא צרייך כלום. מספיק בשבילו מדף או כופסא מתחת למיטה או בארון. הם אוהבים מקומות חשוכים. אפשר לתת להם להסתובב בבית, הם תמיד יצאו לבקש אוכל. את שלי אני החזקתי על מדף מרופד עם כופסא שהו היה ישן בה והייתי מוציאה אותו והוא היה מטייל לי בבית ככה, נכנס לתוך הספא ומסתובב שם. היה יוצא בדיוק כשכולם היו יושבים לאכול ומבקש משהו טעים. מה כן, מישהו השאיר פעם כוסית יין על השוחלן והוא קפץ מהספה לשם ושתה והתחיל לרוץ כמו פסיכי בכל הבית ומרוב שהוא שמן מרגישים את הספה רועדת כשהוא רץ בתוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לחברות שלי, זה לא ממש משנה כי אני הייתי לוקחת אותו איתי לכל מקום ולא ממש הייתי הולכת לבתים של אנשים, רוב הזמן הייתי מסתובבת בת"א. לעומת זאת היו לי 2 חברות שהן אחיות והיתה לנו חבורה כזאתי ופעם באנו לראות אצלם בוידיו ואני עם העכבראש. האחות הגדולה (באותם ימים בת 20 נדמה לי) וכולם שיחקו איתו בסבבה, והאחות הקטנה (בת 15-16 אז) פשוט נצמדה אל הקיר וצרחה "תעיפו את הדבר הזה מפה!!!". ב-3 בבוקר כשכבר כל הסרטים נצפו וכל הבירות בגמרו וגם דיי נמאס לנו והתחלנו להתפזר, שמתי לב שהעכבראש שלי הלך לו לטייל. חיפשתי ואיפה מצאתי אותו? אצל האחות הקטנה, ושניהם ככה יושבים "פוצי-מוצי" והיא לא נותנת לי ללכת ורוצה שהוא ישאר. מוזר, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

אני אעדכן בקשר לאוגרים...

היום בבוקר אני כזה מסתכל על הכלוב ויש אוגר אחד מחוץ לבית כזה לבד אז אמרתי טוב נראה מה עם השני אז אני פותח את הגג של הבית שלהם

והיה שם רק פרווה ודם... אוגר אחד אכל את השני.... זרקתי את השאריות לפח ואת הרוצח שיחררתי בחצר שישרוד לבד.....

יהי זכרו (זכרם?) ברוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...