קנו לי אוגרים ליומהולדת = SOS - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנו לי אוגרים ליומהולדת = SOS

Rule The Pc

Recommended Posts

"מותק"? בחיי, האם אני מרגישה טיפה אווירה הומו-ארוטית? תמיד ידעתי שזה יקרה בסוף.

לא משנה. בקשר לסרטן בעכברים ועכבראשי מעבדה, אז זה בגלל שמרבים אותם ככה. שימו לב שהם כולם נראים אותו דבר עם ראש שחור, לבנים ועם פס שחור על הגב. הם מרבים אותם בינם לבין עצמם ולא ממש דואגים להרחיב את הבריכה הגנטית הצרה שלהם לכן כל המחלות התורשתיות פשוט מתנקזות אליהם וכמעט ואין מצב שמתישהו לא יתפרץ לדבר הזה איזו חולירע. אבל היו לו חיים יפים, הוא טייל הרבה, אכל הרבה, היה שמן דובון, היה שותה, מתהולל, חוגג, הולך למועדוני רוק ולא, לא סבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מרגיש עכשיו אווריה לסבית-ארוטית

כמו שתמיד קיוותי...........................................................................................

למה בנות שהולכת בשלישיות לשירותים כדי לסדר אחת לשניה את החזיה ומתפשטות חופשי אחת מול השניה לא נקראות לסביות אבל בנים אם עושים משהו הכי קטן שירמוז משהו (למרות שהוא לא) עושה אותם פאוטס?

נראה לי שזו היא שאלת היקום.................................

התשובה היא....... כי כולם נהניים מלסביות...........

אוקיי סטיתי מהנושא אני מודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PC, אני לא מכירה אף בת שהולכת לשירותים עם עוד 2-3 חברות לסדר חזיה והופכת את זה לאורגיה לסבית.

בכל אופן, בהצלחה עם האוגרים אבל ברגע שתתחיל לראות שהנקבה מתרחקת מהזכר ומסתגרת בתוך "קן" משלה, תדע שזה הזמן להפריד אותם. כדי לדעת יותר טוב אז עדיף שים כמו "בית" כזה קטן מפלסטיק כמו שהם מוכרים בחנות חיות או סתם קופסאת קרטון קטנה עם פתח עגול ככניסה. היא צריכה להתיישב בפנים כשהיא בהיריון ולאטום את הכניסה בקש או מה שאתה לא שם להם כמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש אחי חמודים מאוד

לי יש זוג עכברים לא אוגרים.. אני יספר את הסיפוק

תמיד אהבתי עכברים.. חורף של השנה הזאת (כאילו החורף האחרון) הלכתי לחנות חיות וקניתי עכבר בלי בית בלי כלום... הוא התחיל להראות לא טוב אחרי כמה ימים אז הלכתי לחנות וקניתי כלוב עם כל מה שצריך

אחרי כמה ימים הוספתי עוד זכר (הוא היה זכר) ואחרי שבועיים העכבר הראשון מת

הוספתי נקבה לעכבר שהיה בכלוב (העכבר השני) והיו לי גורים.. 12 גורים ואף אחד לא מת.

החזרתי את כולם לחנות ולקחתי 2 גורים .. זכר ונקבה... אחרי כמה שבועות עוד פעם גורים (גילוי עריות העכברים האלה עושים) ואז החזרתי את כולם ולקחתי 2 גורים בנות...

ומאז אני עדיין איתם

זה היצור הכי חמוד בעולם עכשיו תקשיב אתה צריך לשחק איתם כל הזמן כדיי שיתרגלו אליך ולא ינשכו

עצה שלי תשמור אותם עד שיהיו לך גורים (ויהיו תאמין לי אני שם כסף שהיא כבר בהריון) זה חוויה מדהימה.. ואז תחזיר את כולם לחנות וקח 2 נקבות

שיש גורים אצל אוגרים צריכים להוציא את האבא מהכלוב או שהוא אוכל את הגורים... עכברים לא אוכלים אבל אוגרים כן

בקיצור... תהנה מהם. הם חיות מדהימות ואל תשכח להחליף נסורת כל שבועיים לשים מים ואוכל שנגמר ולשחק איתם המון

בהצלחה ותתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מגניב

אבל אני מעדיף אוגרים יותר קטנים יותר חמודים ובלי זנב ארוך ופחות סטיגמות.............. אבל איך אני אפריד..... איפה אני אשים אותו??

אוף....אתמול אני הרמתי אותו מלא ולא היו בעיות היום פשוט הערתי אותם מלא פעמים והרמתי אותם אז הוא קצת עצבני.....

לאדע אני אשים אותו באיזה קופסא או משהו ואז אני אחזיר את כולם חוץ מבת אחת ואז ישארו אמא ובת

תגידו אם אני אנסה לקחת אותם כשהיא עדיין מניקה היא תתקוף אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי פעם היה שומר מסך שהוא היה דג שהייתי צריך להאכיל אותו ...

אחרי שלא הפעלתי את השומר מסך איזה חודש , גיליתי שהדג מת , הוא פשוט טבע .

זה היה מזעזע .

הוא צף כזה על הצד , בחלק העליון של המסך , ולא זז ...

מאז , אני לא יכול לראות שומרי מסך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי פעם היה שומר מסך שהוא היה דג שהייתי צריך להאכיל אותו ...

אחרי שלא הפעלתי את השומר מסך איזה חודש , גיליתי שהדג מת , הוא פשוט טבע .

זה היה מזעזע .

הוא צף כזה על הצד , בחלק העליון של המסך , ולא זז ...

מאז , אני לא יכול לראות שומרי מסך .

עובדי זיגזג לכו תבינו........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...