מפרט AMD מול מפרט INTEL. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט AMD מול מפרט INTEL.

eyahalom

Recommended Posts

שלום לכולם.

באפשרותי לרכוש אחד מ2 המפרטים הבאים, כאשר הצרכים הם 80% אינטרנט ואופיס, 20% משחקים (פיפ"א ודומיו, לא משהו כבד מדי):

INTELL:

CPU: Intel Pentium 4 2.8 G Prescott

Board:Asus

Gainward FX2500

WD 80GB 8MB buffer

Midi ATX 400W

Floppy 1.44

CDRW - Lite-on 52*32*52

Micron 2*256MB 400Mhz

כולל מקלדת, עכבר והרכבה: 3500 שקלים.

מצד שני, מפרט נחמד מאוד שהרכבתי מתוך המלצות שלכם:

AMD XP2500+

BOARD: ep-8RDA+

SAPPHIRE Radeaon 9600 256MB

WD 80GB 8MB buffer

Compucase HEC CI-6919 300W HEC

Floppy 1.44

CDRW - Lite-on 52*32*52

Micron 512MB DDR400Mhz

כולל הרכבה - אותו מחיר בדיוק.

קחו בחשבון שאינו מתכוון לOC (אין לי כל ידע בנושא).

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה לוח של במפרט של האינטל? בכל מקרה, למשחקים לא הייתי הולך על 5200. עדיף משהו יותר חזק.

היום לעשות OC מתון ל 2500 זה מאוד פשוט. במיוחד אם אתה לוקח לוח מתאים ונוח.

מה הסכום שאתה מתכנו להוציא? אולי אפשר לבנות לך משהו יותר טוב?(האם 3500 זה הגבול העליון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה לוח של אסוס במפרט של האינטל? בכל מקרה, למשחקים לא הייתי הולך על 5200. עדיף משהו יותר חזק.

היום לעשות OC מתון ל 2500 זה מאוד פשוט. במיוחד אם אתה לוקח לוח מתאים ונוח.

מה הסכום שאתה מתכנו להוציא? אולי אפשר לבנות לך משהו יותר טוב?(האם 3500 זה הגבול העליון?)

אני לא כ"כ יודע איזה לוח הם נותנים. אין לי מושג בביוס ואין לי גם צורך בOC. הסכום שאני מתכנן להוציא הוא 4000-4200 כולל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט של לצרכים שלך יהיה יותר טוב ויותר איכותי גם בגלל המארז וגם בכלל הלוח מעולה והכל... , הלוח שמביאים לך עם האינטל מבוסס על צ'יפסט גרוע של SIS(אני כמעט בטוח שהבאת את זה מאיזה עיתון או מכרז)

קח את הAMD ותהיה יותר מרוצה , גם מעבד פחות חם , וגם מארז+ספק וכרטיס מסך יותר חזקים\איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט של לצרכים שלך יהיה יותר טוב ויותר איכותי גם בגלל המארז וגם בכלל הלוח מעולה והכל... , הלוח שמביאים לך עם האינטל מבוסס על צ'יפסט גרוע של SIS(אני כמעט בטוח שהבאת את זה מאיזה עיתון או מכרז)

קח את הAMD ותהיה יותר מרוצה , גם מעבד פחות חם , וגם מארז+ספק וכרטיס מסך יותר חזקים\איכותיים.

תודה רבה, אכן החלטתי ללכת על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...