שיוף מקלדת+שאלה על צבע+תמונות - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיוף מקלדת+שאלה על צבע+תמונות

Asaf.Y

Recommended Posts

כחול מטאלי או אדום מטאלי ואז אם אתה רוצה אתה יכול להשיג כזה חומר שהוא זוהר בלילה (לא באולטרה סגול. כמו שיש במקלטים) ואז לשים בכל מני מקומות נגיד יש סמל של אז לעבור על זה זה יצה סוף או על האותיות ואז זה גם יהיה יפה. ;D

וואוו!! רעיון מגניב ממש 8) אתה יודע אולי איך קוראים לדבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אתה יכול לעשות את אותו הדבר לעכבר ואת הדבר הזוהר לשים בגלגלת והלחצנים אם זה לא יוצא יפה אני שמן (גם ככה אני לא הכי רזה שבעולם ;D)

ובמקלדת תצבע את הרווח בצבע הזוהר גם יצא יפה גם תמארז אתה יכול לצבוע באותה הזדמנות ואת הצבע הזוהר לשים על הכפתורים שתראה אותם בלילה ו \ או על הפתח של ה CD ....

ד"א שאתה צובע אז קודם תעשה את הצבע הרגיל ועל זה תמרח את הצבע הזוהר ....

ד"א 2 (?) אממ אולי גם אני אעשה את זה איך לא חשבתי על זה קודם ??? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אתה יכול לעשות את אותו הדבר לעכבר ואת הדבר הזוהר לשים בגלגלת והלחצנים אם זה לא יוצא יפה אני שמן (גם ככה אני לא הכי רזה שבעולם  ;D)

ובמקלדת תצבע את הרווח בצבע הזוהר גם יצא יפה גם תמארז אתה יכול לצבוע באותה הזדמנות ואת הצבע הזוהר לשים על הכפתורים שתראה אותם בלילה ו \ או על הפתח של ה CD ....

ד"א 2 (?) אממ אולי גם אני אעשה את זה איך לא חשבתי על זה קודם  ??? :P

תגיד, הייתה לך טרואה עם הצבע הזוהר הזה ? פשוט תצבע את עצמך בצבע ותהיה זוהר. עוד שנייה כל המחשב של הבן אדם יהיה זוהר ויסנוור לו את העיניים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אתה יכול לעשות את אותו הדבר לעכבר ואת הדבר הזוהר לשים בגלגלת והלחצנים אם זה לא יוצא יפה אני שמן (גם ככה אני לא הכי רזה שבעולם  ;D)

ד"א 2 (?) אממ אולי גם אני אעשה את זה איך לא חשבתי על זה קודם  ??? :P

אני בתהלכי שיפוצים בחדר שלי...אולי אני אצבע את הקיר בצבע זוהר וזהו(LOL!! ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...