ABIT AX7-333. זה השם. היה ברור שABIT תוציא KT333 נורמלי....... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ABIT AX7-333. זה השם. היה ברור שABIT תוציא KT333 נורמלי.......

Ibrow-Now

Recommended Posts

1500 ש"ח?! מי יקנה לוח אם בכזה מחיר!? שולטים!

ומאיפה המידע הזה?

ASUS עדיף, האפוקס מגיע ללא USB2.

לא יעלה מחיר כזה, הוא אמור לעלות בסביבת המחיר של הAT7, אני מניח שיעלה גג 1200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות, ואו אין USB 2.0, אז מה לאסוס אין יכולות o/c כמו ל-.

אתה מדבר שטויות, וואו- אין אפשרות להעלות את המתח עד ל2.85 (אחרי מוד), בכל מקרה אף אחד לא מעלה לדרגה כזו את המתח..וכדי לעשות OC רציני תצטרך מטרוף, דבר שאני בטוח שלא תעשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? תסתכל בפורומים בחו"ל ותראה שרוב האנשים משתמשים בלוח של Epox ולא של ואני יודע טוב מאוד למה, כי ה- פשוט יותר טוב ל-o/c.

האנשיםש אתה דמבר עליהם עושים O\C עם ציוד שלא אני ולא אתה נשתמש בו- NI, מים (אולי בעתיד הרחוק יותר, כשיגיע לארץ)...

לO\C ממוצע האסוס יספיק בהחלט, הביצועים שלו טובים מאלו שלה אפוקס וכך גם הפיצ'רים המובנים בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות, ואו אין USB 2.0, אז מה לאסוס אין יכולות o/c כמו ל-.

אתה מדבר שטויות, וואו- אין אפשרות להעלות את המתח עד ל2.85 (אחרי מוד), בכל מקרה אף אחד לא מעלה לדרגה כזו את המתח..וכדי לעשות OC רציני תצטרך מטרוף, דבר שאני בטוח שלא תעשה..

אני מריץ את הזכרון על 3.2 והייתי מת אם הייתי יכול להריץ את המעבד על 2V
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לי, תעשה מה שאתה רוצה.....

ומה לעזאזל זה NI!? זה LN2

ליקויד ניטרוג'ן(חנקן נוזלי), אם אני לא לא טועה זה מולקולה שמורכבת משני אטומים של חנקן.

לא דיברתי על החנקן, לא משנה.. ;)

באמת אני אעשה מה שאני רואה לנכון...

כרגע כותב האשכול הוא המתלבט..ולכן האסוס כדאי יותר בגלל הפיצ'רים הנוספים, אם אתה מתכנן O\C שלא מהעולם הזה- אז האפוקס יהיה בחירה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...