זקוק לעזרה בFar cry - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה בFar cry

pooowa

Recommended Posts

היי

אני בשלב שנקרא BOAT, ואני בקטע הסופי שאני נמצא על  האוניה שאני צריך לפוצץ, אז השתלתי את הנפץ רצתי לפרונט של הספינה כמו שהורו עלי היא התפוצצה, התחילה לטבוע ופתאוםםםם הופיע לי מסוק שאני אמור לפוצץ, אבל הקטע זה שלא משנה איך אני יורה ובמה, הוא פשוט לא מתפוצץ!!! היה לי 14 טילים של משגר טילים, לא עזר בשיט, וכולם פגעו במסוק, פגעתי בו ברובה 20 פעם וטחנתי לו תצורה והוא לא מת, זה מראה לי שהוא פוגע באיש שיורה עלי עם המכונת יריה אבל הוא לא מוכן למות!!, ויתר על כך יש לי את הספינה שטובעת ואני צריך להספיק לפוצץ תמסוק לפני שהיא תטבע ואני אפול למים ואז באמת נגמר העסק, אבל אני פשוט לא מצליח להרוג אותו!!!

למישהו יש פיתרון?  :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,אני עברתי את המשחק תוך 4 ימים ואני אומר לך שהקטע הזה הוא אחד הקטעים הכי קשים במשחק,טוב הנה ההסבר שלי:

אחרי שאתה מניח את הפצצה,אל תניח את הפצצה מעל למקום שבו צריך להניח עם תלך עוד קדימה לכיוון המעקה של הפצצה אתה תראה שעדיין אפשר להניח את הפצצה,ואז תלך ישר עד שלא יהיה לך יותר את הערה:לחץ מקש מסויים כדי להניח את הפצצה,אז תחזור קצת אחורה ותניח את הפצצה עכשיו אל תלך למקום שמסומן לך במפה,תקפוץ מהספינה בכיוון ישר,ותשחה לאי שנמצא ממש ממול למקום שבו הנחת את הפצצה,תשחה מהר כי שהפצצה תתפוצץ היא תפגע בך,עכשיו שהגעת לאי אתה תראה מצד ימין שלו שיח גדול,תלך לשם ותשכב{ממש שכיבה}ותירה על המסוק בין 7-8 פגיעות עם הטיל{בזוקה}

יעשו את העבודה,כול הקטע הוא שבזמן שאתה שוכב בשיח האיש שבמסוק לא רואה אותך ואז הוא לא יורה,ואם הוא לא יורה,אז זה כבר קל לעבור,המסוק יטוס מעלייך וכול הזמן תחכה לרגע המתאים ותפגע בו.אם הוא כן יורה אלייך אז תזוז קצת ימינה או שמאלה בתוך השיח{עדיין במצב שכיבה!!!!}

וזה תהנה,אתה בשלב 14 אני חושב יש לך עוד 6 שלבים.{אל תנסה לפגוע באיש זה לא יעזור תכוון למסוק,ותירה רק שיש לך הזדמנות טובה כי אז יגמרו לך הבזוקות,ואז שם אחר לא יעזור לך.}

הערה למנהל הפורום:אני חייב לציין שיש באתר הזה רמה גבוהה של משתמשים,הלוואי שבפורום משחקים שאני מנהל הייתה רמה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,אני עברתי את המשחק תוך 4 ימים ואני אומר לך שהקטע הזה הוא אחד הקטעים הכי קשים במשחק,טוב הנה ההסבר שלי:

אחרי שאתה מניח את הפצצה,אל תניח את הפצצה מעל למקום שבו צריך להניח עם תלך עוד קדימה לכיוון המעקה של הפצצה אתה תראה שעדיין אפשר להניח את הפצצה,ואז תלך ישר עד  שלא יהיה לך יותר את הערה:לחץ מקש מסויים כדי להניח את הפצצה,אז תחזור קצת אחורה ותניח את הפצצה עכשיו אל תלך למקום שמסומן לך במפה,תקפוץ מהספינה בכיוון ישר,ותשחה לאי שנמצא ממש ממול למקום שבו הנחת את הפצצה,תשחה מהר כי שהפצצה תתפוצץ היא תפגע בך,עכשיו שהגעת לאי אתה תראה מצד ימין שלו שיח גדול,תלך לשם ותשכב{ממש שכיבה}ותירה על המסוק בין 7-8 פגיעות עם הטיל{בזוקה}

יעשו את העבודה,כול הקטע הוא שבזמן שאתה שוכב בשיח האיש שבמסוק לא רואה אותך ואז הוא לא יורה,ואם הוא לא יורה,אז זה כבר קל לעבור,המסוק יטוס מעלייך וכול הזמן תחכה לרגע המתאים ותפגע בו.אם הוא כן יורה אלייך אז תזוז קצת ימינה או שמאלה בתוך השיח{עדיין במצב שכיבה!!!!}

וזה תהנה,אתה בשלב 14 אני חושב יש לך עוד 6 שלבים.{אל תנסה לפגוע באיש זה לא יעזור תכוון למסוק,ותירה רק שיש לך הזדמנות טובה כי אז יגמרו לך הבזוקות,ואז שם אחר לא יעזור לך.}

הערה למנהל הפורום:אני חייב לציין שיש באתר הזה רמה גבוהה של משתמשים,הלוואי שבפורום משחקים שאני מנהל הייתה רמה כזאת.

מלךךךךךךךך!!! עברתייייי בזכותךךךךך ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

תודה אחי תודה תודה תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בזכותי, זה בזכותכם (או בזכותך במקרה זה - סחטיין על ההשקעה בהודעת הפתרון ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה  :-X

אחרי איזה חודש שלא נגעתי במשחק, היום הגעתי לקטע המדובר והוא ממש לא קשה.

כשמניחים את המטען שעל הספינה הזו, מיד הבחור אומר "אולי בצד השני שלה יהיה יותר בטוח" - אז רצתי לצד שני ואכן הפיצוץ לא הוריד לי כלום.

מיד אחרי הפיצוץ חזרתי לסיפון (התא העליון), ומתוכו מורידים את המסוק חופשי (יורים טיל ומיד חוזרים ומסתתרים וחוזר חלילה).

לקח איזה 10 טילים אבל זה היה די קל, עשיתי את זה בלי LOAD אחד.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראית גם דרך אחלה, אבל מה שפאק מן הציע הייתה הדרך שהצלחתי בה ;D

וואי עכשיו אני בשלב שאני צריך לעבור את הנהר עם הסירה, וזה קשהההה!!! כל הזמן הורגים אותי :-[

ואגב גם את הדרך שפאק מן הציע לי לקח זמן להבין כי זה לא בדיוק האי בדיוק מול הספינה זה מין אי קטנטן מצד ימין של התחת של הספינה, שם התמקמתי לי תחת שיח נאה ואחרי 2 נסיונות פוצצתי אותו לחתיכות סוף סוף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי את זה בדרך השנייה שהוצעה. פשוט לעלות בחזרה לסיפון.

ואני עכשיו בקטקומבות ואני בבעיה.

גם ה AG36, ה OICW וגם ה A4 כולם מתשמשים באותה תחמושת וקשה לי לבחור במה להשתמש ???

אבל נראה לי שאני אקח את ה OICW.

כי הוא פשוט תותחי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, אני דווקא עברתי את זה בדרך הרגילה, בלי טריקים.

פשוט שמתי את הפצצה, רצתי לירכתיים וחיכיתי למסוק. כל הזמן ניסיתי להסתתר מאחורי המטענים שם וכל כמה זמן דפקתי לו איזה טיל טוב ככה. אחרי כמה זמן הוא נפל וגם נשאר לי איזה טיל-שניים ספר. ברור שלא הצלחתי את זה פעם ראשונה, אבל פעם שלישית-רביעית ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...