Iriver IHP 120 + Sony MDR-EX71 להתחדש+שאלות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Iriver IHP 120 + Sony MDR-EX71 להתחדש+שאלות

Michael^_^

Recommended Posts

שלוווום לכולם בובות 8)\

תגידו לי להתחדש בראשון קיבלתי גם את המכשיר של אייריבר IHP 120 וגם את האוזניות של סוני MDR-EX71, אני שמח ורציתי לשתף אותכם בשמחתי, איכשהו הגעתי לקנייה הזאת דרככם, זה בכלל היה ראשון מאושר... הוחלט שאני ואבי נוסעים לפאריס אחח איזה יום אבא שלי ואני בדירה בפאריס לאיזה שבועיים+

בלע זה היה יום טוב, תודה ולהתראות.

אני אביא תמונות היום, יום שני ככה בצהריים וחוות דעת גם כן, עד עכשיו שמעתי ממש מעט אבל נשמע טוב.......

שאלות:

איך בוחרים את האזורים של הרדיו?

משום מה שחיברתי למחשב היה כתוב שאין לי היי ספיד יו אס בי למרות שיש לי... מה לעשות?

האם לעשות ברייק אין לאוזניות?

האם את המתאם למטען יש בחנויות אלקטרוניקה, מספיק משהו פשוט נכון?

קיבלתי עם המכשיר כבל עם שני חיבורי PL האם בעזרתו אני מקליט נגיד מCD Players? ולבחר למכשיר איפה שהליין אין האופטיקל משהו...?

לפי מה שהתחלתי להבין, מכשיר מעולה והסוני מעולות, אני רק צריך להעביר עכשיו מלאאאא שירים למכשיר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!!! :D

שמע הייתי אצל חברים (מן חברים ככה של ההורים) אז האבא שם הביא לי את המכשיר והאוזניות מארה"ב ויי איך התלהבו מהמכשיר שם הוא ואישתו, היא ישר רצתה גם אחד לעצמה...

אני אצלם כשאני אקום מהשינה שעוד מעט תבוא... האיכות בטח לא תהיה משהו אבל אם תרצה אני אצלם גם בריפלקס ואז זה כבר בטח יהיה יותר איכותי אבל צריך את כל עניין הפיתוח שלוקח קצת זמן... ואז אני יכול לסרוק ולעלות לאינטרנט או לשלוח לך באייסיקיו...

האייסיקיו שלי:

297330488

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...