Klipsch 2.1 or Altec Lansing 621 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Klipsch 2.1 or Altec Lansing 621

yotamoo

Recommended Posts

שלום לכולכם ;)

טוב, בגלל שאני לא רוצה להעביר חוטים בכל החדר, החלטתי להשקיע כסף שהיה אמור ללכת למערכת 4.1 טובה, במערכת 2.1 מעולה. עכשיו, יש לי שתי אופציות:

Altec Lansing 621

מצאתי את הדגם הזה בקומפיט

ופרטים עליו באתר של אלטק

האפשרות השנייה היא Klipsch Promedia 2.1

הבעיה שאין לי הרבה מידע עליה בארץ, כמו כמה היא תעלה לי ואיפה.

כל מה שיש זה פרטים באתר החברה

עוד אופציות יתקבלו בשמחה (לא ב-4,000 ש"ח...)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)לי שי מערכת של klipsch הם פשוט הכי טובות שיש. כולל מערכות מעל100,000 ש"ח. ו אני ממש לא צוחק אלא מדבר מניסיון אישי. הבעיה שאין להם נציגות ממש בארץ ואת שלי הבאתי מחו"ל (ארה"ב בלבד) באזרת חבר.....

לא ידועה לי על דרך לקנות אותם ישירות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Klipsch יותר טוב.

נכנסים לאתר שלהם ומחפשים יבואן בישראל, הנה:

Distributor T.R. Electro Stereo Ltd.

Address 15 Arlozorov St.

Tel-Aviv ISRAEL

Phone 035220135

זה לא היה כזה קשה. ונראה לי שהפרו מדייה 2.1 עולה בארץ בסביבות 2000 ש"ח, שתדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנות בארלוזורוב לא מוכרת את הרמקולים מסדרת pro-media שאלו הרמקולים למחשבים. רק את הרמקולים ה "אמיתיים"

שלהם למערכות ו כו....

חוץ מזה יש לי "אמיתיים" ב 15,000 שקל ו את ה klipsch העלו 250$ ואני אומר לכם ש הם טובים יותר.

הכולל בגלל שהתאום בניהם נעשה ע"י רסיבר פנימי בתוך המגבר וכך חלוקת הציליל מושלמת ללא צורך במגבר חיצוני שאין לו "הכרות" אמיתית אם הרמקולים שקשורים אליו. :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנות בארלוזורוב לא מוכרת את הרמקולים מסדרת pro-media שאלו הרמקולים למחשבים. רק את הרמקולים ה "אמיתיים"

שלהם למערכות קולנוע ו כו....

חוץ מזה יש לי רמקולים "אמיתיים" ב 15,000 שקל ו את ה klipsch העלו 250$ ואני אומר לכם ש הם טובים יותר.

הכולל בגלל שהתאום בניהם נעשה ע"י רסיבר פנימי בתוך המגבר וכך חלוקת הציליל מושלמת ללא צורך במגבר חיצוני שאין לו "הכרות" אמיתית אם הרמקולים שקשורים אליו. :-*

במחירים כאלה, אפשר להשיג הרבה יותר טוב.

תדע, שזוג יכול להגיע ליותר מעשרות אלפי דולרים. (וגם ההגברה היא לא משהו לזלזל בו.)

אני לא אוהב קליפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...