נערך : בעיה בפתיחת פורטים בעזרת ICS Configuration - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נערך : בעיה בפתיחת פורטים בעזרת ICS Configuration

Peri228

Recommended Posts

שלום !

עבדתי ע'פ המדריך לשיתוף בעזרת ICS שנמצא כאן בסטיקי . הכל עובד נהדר , יש , ואני יכול לשתף קבצים בין המחשבים .. עכשיו הורדתי את ICS Configuration , וכשאני מפעיל אותה , אני מקבל את השגיאה הזו ( תמונה מצורפת ) .

למה אני מקבל את השגיאה הזו ? מה לעשות ? להתעלם ממנה ? ובכלל , איך אני עובד עם התוכנה ..?

תודה ...

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להשתמש בתוכנה ICS Configuration שנמצאת ב"מידע שימושי וקישורים חשובים" .. זה הדבר הכי קרוב שמצאתי שם :\

ICS Configuration

כיצד למפות פורטים דרך שיתוף אינטרנט ביתי ?

קישור: http://www.practicallynetworked.com/sharing/ics/icsconfiguration.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור התחלה קרא את חוקי הפורום ואל תקפיץ דיונים!

בשביל להפנות פורטים אתה לא צריך שום תוכנה, במקום שסימנת V בשביל לאפשר את ה-ICS יש לך כפתור advanced שם אתה יכול לפתוח איזה פורטים שבא לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את חוקי הפורום , אני לא כאן יומיים :\ אולם בגלל שזה ממש חשוב לי , הקפצתי את הדיון :|...

גם הרצתי איזה עשרה חיפושים , ולא ממש מצאתי דברים שיעזרו לי , חוץ מהתוכנה הזו בקישורים המומלצים , שכמו שאתם רואים לא עובדת ..

"במקום שסימנת V בשביל לאפשר את ה-ICS יש לך כפתור advanced שם אתה יכול לפתוח איזה פורטים שבא לך" - אני עקבתי אחרי המדריך שלב שלב , ועדיין לא מצאתי מקום בו סימנתי V כדי לאפשר ICS . אני אשמח אם תיהיה קצת יותר מפורט ..

כל מה שמצאתי זה TCP\IP Filtering , והוא במילא על Premit All . השאלה היא איך אני מפנה פורט מסוים רק למחשב הלקוח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שזה חשוב לך לא נותן לך זכות לעבור על חוקי הפורום.

להקפיץ אחרי שעה זה ממש מוגזם - אל תתפלא אם פעם הבאה הדיון ינעל.

בחלון בו סימן allow other network users to... יש לך כפתור settings שם אתה יכול להפנות איזה פורט שתרצה לאיזה IP ברשת הפנימית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...