לא מצילח לעדכן תרכטיס מסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצילח לעדכן תרכטיס מסך

dfx

Recommended Posts

אני משתמש בכרטיס מסך 7000 64mb וכל פעם שאני מורריד את הדרייברים החדשים של ATI אז אני לא מצליח לראות סרטים במחשב...[כאילו מדיה פלייר] ואני לא יודע מה לעשות.. ,פירמטתי לפני איזה חודש ולפני זה היה לי את הDRIVER הכי עדכני והוידיאו במחשב עבד לי [ד'א - יש לי את כל הקודקים שצריך] ועכשיו הכרטיס שלי עובד עם הדרייברים הרגילים [אלה שבאים עם הדיסק] אז בבקשה עזרה ! תתחשבו בי זה גם כרטיס אפס וגם ישנים... עזרה בבקשה !!!! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהכוונה ב"לא מצליח לראות סרטים" היא שהסאונד מושמע אבל הסרט לא מוצג - מוצג רק מסך ריק (שחור). אם זה המצב - תבדוק שהמסך שלך מוגדר כתצוגה ראשית (בהגדרות של התצוגה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהכוונה ב"לא מצליח לראות סרטים" היא שהסאונד מושמע אבל הסרט לא מוצג - מוצג רק מסך ריק (שחור). אם זה המצב - תבדוק שהמסך שלך מוגדר כתצוגה ראשית (בהגדרות של התצוגה).

או קיי... תודה אבל איך אני עושה בודק שהמסך שלי מוגדר כתצוגה ראשית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במאפייני התצוגה (כפתור ימני בשטח ריק בשולחן העבודה -> מאפיינים) הולכים לתגית הגדרות (settings), שם לוחצים על כפתור Advanced. נפתח עוד מסך ושם ויש תגית בשם תצוגות (או displays). אצלי הצג של המחשב מסומן כתצוגה ראשית (כאשר לידו לחוץ הכפתור של עיגול בתוך עיגול) והטלויזיה מסומנת כתצוגה משנית (לידה לחוץ הכפתור של חלון מתחת לחלון).

מקווה שזה יעזור.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...