מעוניין לעשות OC - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לעשות OC

giloman

Recommended Posts

1)יש לי ספק כח 400W האם הוא מספיק טוב לOC?? ולכרטיסיי מסך החדשים כמו ג'י פורס 6?

2)יש לי 4 נורת'ווד הוא פועל ב800 FSB והזיכרונות פועלים ב400DDR -זה נורמלי .....

אבל אם אני מעלה את הבאס ל233 אז הזיכרונות יקרסו לי..... אבל האם הם יקרסו אם אני אדאג לקירור רצחני לזיכרונות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוא יחזיק OC צנוע לא משהו רצחני אבל אין אמון בספקים כאלה...

2.זה לא קשור בכלל לקירור של הזכרונות זה לא מעבד, הכל תלוי בזכרונות אם הם יוכלים לסחוב באס כזה תגיד תדגם נגיד לך בערך, ואם אתה רוצה להגיע לבאס גבוה תצטרך שפועלים בכזה תדר דוגמא PC3500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בלי OC הוא יחזיק ג'י פורס 6?

ואם אני רוצה לעשות OC לAMD 2000+ T-BRED ל200 באס אז הספק יחזיק לי או שאני צריך יותר חזק ואם כן אז איזה

וואט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את חוקי הפורום. תבין את כל העיקרון של כותרות עינייניות וכל הקטע (המאד מאד מסובך) של לפתוח נושא אחד עם כל השאלות שלך ולא שלוש או ארבע נושאים שונים.

אחרי שתעשה את זה, המשך גלישה נעימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.

תקרא את חוקי הפורום. תבין את כל העיקרון של כותרות עינייניות וכל הקטע (המאד מאד מסובך) של לפתוח נושא אחד עם כל השאלות שלך ולא שלוש או ארבע נושאים שונים.

אחרי שתעשה את זה, המשך גלישה נעימה.

2. כן המכפלה פתוחה

3. אמרתי לך ספק איכותי! ה400W שלך הוא ג'נרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק ג'נרי זה הימור, אתה לא יכול לדעת אם הוא יחזיק או לא יחזיק, ואם כן אז לכמה זמן.. הוא לא יציב ולא אמין

ספק ג'נרי זה ספק שלא בא מחברה מוכרת ואמינה

מהירות המעבד מושפעת מהבאס והמכפלה

אם יש לך מכפלה פתוחה אתה יכול להעלות רק את המכפלה ואז רק את המעבד בOC ושאר הרכיבים לא משתנים

היתרון כמובן ברור, ודברים אחרים לא יגבילו אותך כי לא משנה בהם כלום

החסרון הוא שאתה נשאר בבאס סטוק, ככול שהבאס עולה הביצועים שלך עולים...

אז עקרונית מה שעושים זה מעלים את הבאס עד הנקודה שזה "מסתדר" לכל החלקים, לדוגמא הנקודה הסופית של הזכרונות או הצ'יפסט שלך, ומשם אתה ממשיך לעלות לבד רק את המכפלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, זאת האזהרה באחרונה בהחלט!

אסור להקפיץ! ישנו כפתור עריכה תשתמש בו!

הנושא הזה ינעל, תסיק ממנו מסקנות ובפעם הבאה שתעבור על חוקי הפורום (שאני מבין שעדין לא קראת...) ינקטו צעדים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...