שאלה בקשר ל-DVD - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל-DVD

mikamar2

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה כיף לראות בן אדם שמצליח מעזרה של משהו אחר ... כל הכבוד על ההשקעה INTEGRAL.

עדיין נשארו לי כמה שאלות בבקשה...

אני לא מבין למה צריך את ה תוכנה שלפני ה SHRINK בשביל להעתיק לכונן הקשיח את הסרט? השרינק גם ככה עושה את זה.

עוד משהו לא מובן לי הוא מה זה RE AUTHOR?

נגיד ואני יודע מה זה... למה מופיע לי ב MAIN MOVIE חמישה TITLE?... מספרים 1,6,13,14,15... כל אחד תופס מספר אחר של GB ונראה לי שכולם אותו דבר. ואני לא מבין עדיין מה ההבדל בין RE AUTHOR ל FULL DISC...

ב FULL יש הרבה יותר פירוט על מה שאתה יכול להסיר ומה לא...

אגב, חבל שאיאפשר להוריד לגמרי את ה MENU והתמונות תופסות מלא מקום יחסית (יש לך דרך להוריד את זה לגמרי???)

מה שכן אני יודע זה שאני מוריד בדרך כלל מהאתר שלהם שתופסות פחות מקום ואז שם את התמונה במקום ה DEFAULT שלהם וזה חוסך לי עוד כמה MB. אבל להוריד לגמרי אני לא יודע וזה טיפה מציק...

תודה!!!

יניב

עריכה _____________________________________

עכשיו אני מבין שעם ה REAUTHOR אני יכול להוריד את כל התפריטים וכל מה שאני רוצה מבלי להעלות את התמונות שלהם שתופסות מקום...

תקן אותי אם אני טועה... וגם אם יש עוד אופציות שאפשר לעשות משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אני משתמש ב DECRYPTER כי הוא RIPPER יותר טוב מה SHRINK ובסה"כ כל התהליך לוקח פחות זמן (כי אחרי שהקבצים בדיסק העבודה יותר מהירה).

2) במצב של ה REAUTHOR יש לך יותר ברירות (כולל להעיף תפריטים ולבחור את המרכיבים שאתה רוצה). במצב של ה FULL DISC אין לך כמעט אוציות (רק להוריד תרגומים וקבצי סאונד).

3) לפעמים ב MAIN MOVIE יש יותר מסרט אחד. זה יכול לנבוע מפורמטים (3:4, 16:9), מזוויות צילום שונות וכו'..

בד"כ הסרט הראשון ב MAIN MOVIE זה הסרט של ברירת המחדל אבל, בצד שמאל למטה יש לך נגן שיכול לנגן את מה שאתה מוסיף לדיסק, אז כדאי לך אחרי שבחרת משהו לעבור עליו ברפרוף כדי לראות מה אתה מקבל.

4) עוד אופציה ב REAUTHOR זה לבחור פרקים (בשביל לחלק את הסרט לשני חלקים למשל, תראה מה שכתבתי בטרד). באותו המקום מה שאתה עוד יכול לעשות זה פשוט להעיף כתוביות או הקדמות שאתה לא רוצה (בעזרת בחירת FRAME ההתחלה ו FRAME הסיום) בעיקר בשביל להוריד את רמת הכווץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW מגניב... באמת רעיון מצויין להעיף את ההתחלה והסיום של הכתוביות בשביל לחסוך בכיווץ!

שמע אני רואה שיש פה הרבה עבודה... כמובן שעדיין יהיו שלא משנה מה נעשה עדיין נצטרך לדחוס אותם מעט.

כמו שאמרת מעל 70 אחוז זה איכות טובה מאוד אני מתאר לעצמי שהסרט יצטרך להיות ממש ארוך בשביל לרדת מה 70 וגם אז אני יקדיש לו 2 דיסקים ויצרוב אותו במלואו.

תודה INTEGRAL!

(אני עדיין ימשיך להשתמש ב SHRINK להעתיק את הדיסק לכונן הקשיח כי בתוכנה שאתה הבאת יש מליון אופציות לא מובנות כל כך... בקטנה עוד דקה, פחות דקה...)

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוכנה שאני הבאתי, כדי לגבות לכונן לא צריך לשנות שום אופציה. פשוט ללחוץ על ה ICON של הדיסק ולתת לו לרוץ. אפילו את הדירקטורי היא בוחרת לך בדיסק הכי פנוי.

אבל תעבוד איך שנוח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה...

בקשר ל BOOKTYPE SETTING שמאפשר להפוך את הדיסק ל -ROM...

אני לא זוכר אם אני לא יכול לעשות את זה אצלי בגלל שאני צורב על -R או בגלל שהצורב שלי ישן (PIONEER 103)

ברח לי לרגע מהראש חחח

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל השיטה שנתת לי מצויינת ועובדת מצויין אני צרבתי איזה 5-6 דיסקים ואפשר לומר שאני שולט טוב מאוד על התוכנות , וכל הדיסקים פועלים מצויין.

בקשר למדיות , אותו אחד שקניתי ממנו את הדיות +R בהתחלה של חברת INSIXT החליף לי אותם ל -R של אותה חברה והם כישלון.....הוא אמר לי שכנראה יגיעו אליו השבוע הסילבר ליין שהמלצת לי בתחילת הנושא ואז הוא יחליף לי אותם , במידה ולא יגיעו אני ייקח זיכוי לדיסקים רגילים ויקנה כנראה מנתניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד תבדוק את המדיה קוד. זה לא 100% אחריות, אבל זה אומר שאתה בכוון.

הסילברליין פרופשיונל בחבילות -R X4 זה רייטק G04.

וכן, השיטה עובדת. לא אני המצאתי אותה. אני חושב שזו השיטה הפופולרית ביותר היום בכל העולם. כשנכנסתי לתחום, אז איפה שלא הגעתי המליצו עליה.

כשאתה קונה דיסקים חדשים, תמיד תבקש אחד או שניים לבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסקים זה נפילה שלא כל כך באשמתי זה עוד היה בימים שלפני שכתבתי את ההודעה בפורום , אם לא יגיעו לו הדיסיקים של סילבר ליין והדגם שהמלצת (אני זוכר אותו כבר בעל פה ;D) לי הוא אמר לי שאין בעיה לקחת זיכוי או להחליף למדיות רגילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בשעה טובה קניתי את הסילבר ליין ריטק G04 מנתניה , אני קניתי חבילה של 25 + דיסק אחד ניסיון שאותו אחד בחנות שם אמר לאבא שלי שזה דיסק בדיוק אותו הדבר כמו הסילבר ליין ובשקל יותר זול ממנו בקניית 100 דיסקים (הדיסקים הראשונים שמופיעים באתר תחת הנושה של ה- -R).

הוא אמר לי שדרך תוכנת ה- INFO אפשר לראות את הסוג של הדיסק אני ינסה עכשיו לראות...הוא אומר שאם מכניסים את אותו דיסק שהוא נתן לי ניסיון של החברה הזולה יותר התוכנה מזהה שזה הסילבר ליין ריטק GO4 .

אני ינסה לבדוק את זה עכשיו ואני יעדכן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעדכן, זה שזה G04 זה לא מספיק. תסתכל גם על רמת הגימור : עד כמה הגבולות של הצבע ברורים (יש חריגות \אין), עד כמה הדיסק חלק בהיקף שלו, עד כמה הצבע אחיד לכל היקף הדיסק, האם יש נקודות לבנות על ההיקף של הדיסקים כאשר אתה מסתכל על הספינדל (בלי המכסה), האם יש נקודות על הצבע. אני את אלה לא בדקתי, ואשמח לדעת את התוצאה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתבכתי עם הקטע של לבדוק את כל מה שאמרת ...חוץ מלדעת שזה RITEKG04 לא הצלחתי להבין כלום.

אם תרצה לדעת בכל זאת ואתה יודע איך להסביר לי אין לי בעיה להיכנס לאיפה שבודקים את זה בתוך התוכנה ולעשות PRINT SCRN ולעלות את זה לאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תעלה SCAN של DVDINFOPRO ותבדוק בנגן שלך אם אין קפיצות.

שנית, הסילברליין עובדים. גם עם G04 יש בעיות בגלל סוג ג' וסוג ד' כך שאני בכלל לא בטוח שהרייטק בלי השם טובים יותר מהסילברליין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...