חליפת העלמות, זה כבר כאן!. ( יש סרט) - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חליפת העלמות, זה כבר כאן!. ( יש סרט)

overload

Recommended Posts

אווו אווו.... אולי דיי כבר עם השטויות שלכם?? אי אפשר להכנס לת'ראד אחד בלי למצא שם מלחמה בין שני אנשים!! יאללה!! תתחילו להיות יותר נחמדים, יותר מפרגנים!

לנעול לדעתי...גם ככה כבר 4 עמודים זה ספאם טהור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

...

1. יש לי זכות לצחוק על כל אחד

2. סתם מעניין אם הוא באוניבריטה או במכללה כי יש המון הבדל

3. גדול יותר כן. בוגר ומשכיל אל תהיה בטוח. אין לך מושג בכלל מה אני יודע ומה אני לא יודע

4. אני מכיר המון אנשים מפגרים שהיו באוניברסיטה(גם בעתודה) ולא יודעים כלום מהחיים שלהם

אתם הורדתם את התראד הזה לרמה האישית וחבל שעשיתם את זה

תיראה כבר כמה סטינו בגלל שאתם לא מסוגלים לקבל שאדם אחר לא מתלהב ממה שאתם כן

1. ממש לא!

2. אם אתה באמת חושב שיש הבדל אז אתה מטומטם שלא מבין כלום מהחיים שלו: תואר בישראל מאושר ע"י משרד החינוך דורש רמה מסויימת ולימוד קורסים מסויימים, ככה שהתואר הוא אותו תואר, בלי קשר לאיפה אתה עושה אותו.

3. לפי התשובות שלך: אתה אפילו לא מתקרב לרמת ההשכלה שלי ולרמת הבגרות שלי (למרות שהמשפט הזה סוטר את הטענה)

ממה הסקת שאני מתלהב מזה???

לניאנדרטלים (לפי הגדרתם) היקרים:

א. לא אמרנו שהביצוע הוא קל ופשוט (למרות שהוא גם לא עד-כדי-כך-מסובך), אז אל תכניסו לנו מילים לפה. רק הצבענו על העובדה שהקונספט שעומד מאחורי ה"מוצר" הזה דווקא מאוד פשוט וכבר די ישן.

ב. אף אחד (אני לפחות) לא ניסה לזלזל בכם, אלה אתם שבאתם עם רגשי נחיתות (HoT-DoG) או שחצנות (IG), וניסיתם להראות שאנחנו מזלזלים (למרות שאנחנו לא, או לפחות לא זלזלנו-אחרי ה"שיחה" הזאת אני מתחיל להרגיש אחרת).

ג.

טוב באמת שנזכרת אחרי ספאם של 5-7 הודעות לא קשורות לנושא.

אני לא הגדרתי את עצמי כנאנדרטל! ומי שהגדיר אותי ככזה בפעם הראשונה, ניסה להגיד שאתה מתייחסים אל ההמצאה הזו כמובן מאליו...

אני לא חושב שאני מפגין שחצנות! זה פשוט מעצבן אותו לראות הודעות של ילדים קטנים שקראו איזה מאמר שלא אומר להם שום דבר, ואחר כך הם מנתחים אותו כאילו יש להם תואר והמאסטר שלהם הייה בדיוק הנושא הזה.

לעומת אחרים פה, אני לומד את הדברים האלה, ויודע על מה אני מדבר, ואם אני לא יודע משהו, אז אני לא מגיב עליו ולא מתייחס!

ושוב: הקונספט לא פשוט בכלל! אומנם הרעיון קיים כבר הרבה שנים, אבל יש סיבה לזה שהמוצר פותח רק עכשו. יש בכלל למישהו מכם מושג עד כמה זה מסובך לייצור חומר שעונה על הדרישות של הפיתוח הזה? אתם יודיעם איזה תכונות צריכות להיות לחומר? מצלמות ומסכים זעירים פותחו כבר לפני כמה שנים טובות...

שמישהו יסגור את הדיון הזה. אני חושב שכל מי שרצה להביע את ההתלהבות שלו מהעניין או/ו את הזילזול שלו כבר הביע אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שינעלו את זה, תרשה לי שאלה אחת.

מה כ"כ קשה להבין, שאני וברטון מדברים על הקונספט, זתומרת הרעיון הבסיסי, הסכימה הראשונית, ההשראה....

העקרון של לצלם מה קורה מאחורה ולהקרין את זה מקדימה....

זה הכל

אף אחד לא אמר שזה קל לביצוע, אף אחד לא זלזל במדענים אי מי שלא עומד מאחורי זה.

תרד מהעץ הגבוה שטיפסת עליו.

וד"א,

אני לא חושב שאני מפגין שחצנות!

אה לא?

לעומת אחרים פה, אני לומד את הדברים האלה, ויודע על מה אני מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני מתחיל לשפוך את כל המידע שיש לי, שיכול להיות קשור לנושא. אני לא מפגין את הידע שלי עים מושגים מפוצצים. אם הייתי עושה את זה, אז זה הייה שחצנות (ומילוי את הHD של השרת ;D). אני בסך הכל אומר שאני מסתמך על דברים שלמדתי, ואחרים מסתמכים על ידע כללי...

ועוד פעם: זה לא רק לצלם ולהקרין!! זה גם גמישות של הבגד, הסתרת החלקים שלא מכוסים במסכים, עמידית של המסכים והמצלמות, הקור הכח והולכת החשמל למסכים\ מצלמות...

והציטוט שלי שהבאתה באמת די שחצני, אבל נכון... פשוט נמאס שברטון מתווכח של דברים שאין לו מושג בהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, פיזיקה של בן-גוריון ? נעעעעע נסה קצת פיסיקה 2 מ' של הטכניון ואחרי זה תגיד ששלכם קשה ;D

וחברה, קצת הגזמתם בפירוש של מה שברטון ואקדח-נעלה (סורי, הייתי חייב ;) ) אמרו... הם ציינו שהקונספט ברור. אפילו לאמא שלי אפשר להסביר את הרעיון. כן, המימוש הוא טיפה יותר קשה... אבל גם מימוש של מכניזם של כונן תקליטורים הוא קשה. אתם יודעים כמה מהנדסים יושבים על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והציטוט שלי שהבאתה באמת די שחצני

כי אתה שחצן

פשוט נמאס שברטון מתווכח של דברים שאין לו מושג בהם...

זבש"ך!!!

מי אתה בכלל שתקבע אם יש לי מושג או לא

אנחנו דיברנו על הקונספט הכללי ולא על טכנולוגיית ייצור הבד

אתה סתם סטודנט חסר תואר שתופס תחת על אנשים בתיכון אבל פי 1000 יותר אינטליגנטים ממך

ראיתי בחיים הרבה סטודנטים מפגרים כמוך שתופסים תחת

מאיפה לך מה יש לי מושג ומה אין לי

אתה יוצא מתוך נקודת הנחה מטומטמת שמי שגמר 12 שנות לימוד יודע פחות ממני

חשבת אולי שלאבא שלי יש דוקטורט בפיזיקה?!

העלת על מוחך הקטן שאולי קראתי את כל הפרטים של הפטנט ואני מבין בדיוק איך הוא עובד?!

התשובה היא לא!

סגור את הנושא כבר כי אתה לא הצלחת לסתור את העובדה שזה קונספט פשוט להבנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...